reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sesti, mi poziom żelaza fantastycznie się poprawił po długim okresie lekkiego nadużywania czerwonego wina...... ale w naszym przypadku ten sposób odpada.... :( właśnie też muszę sobie badania porobić....

w każdym razie byłam dziś u swojego gina - jestem 7 tyg po cesarce i lekarz mi pozwolił na bieganie, pływanie, brzuszki - generalnie nie mam żadnych przeciwskazań do powrotu do normalnego trybu życia.... co do antykoncepcji to na razie spirali nie poleca, ja tabletek nie chcę, więc pozostają prezerwatywy.... :( zapisał mi jakieś tabletki anty - jak już brzuch doprowadzę do stanu używalności to spróbuję, może te będą lepsze....
 
reklama
MIczka, to noszenie to tak jak na żabkę.. w pionie lub na ramię, ale jedną ręką pod pośladki, a raczej pod zgjęcia kolan, by pampers "zwisał", chodzi o to by rozchodziły się jak u żabki:) no i chusta najlepiej odwzorowuje to noszenie..
sesti, szpinak podobno wcale nie ma tak dużo żelaza - wbrew pozorom.. polecam picie pokrzywy, to ma i witaminy i nie jest takie złe w smaku..
balkan a czemu nie poleca spirali?
ja jutro do ginekologa - znowu;/

a mój mały śpi..za nic nie chce się obudzić..;/ i to już od 4h!
 
hej Mamuski!!
dzieki dziewczynki!!

jest wieczór i standardowo czuje sie gorzej siet!odebrałam niunie ze służby u babci - była ponoc wyjątkowo grzeczna, pieknie jadła i nawet troche pospala:)a steskniłam sie za nia okrutnie, teraz chodze po domu w masce i kicham strasznie..eh..rozia juz w łózeczku usypia tzn. cos tam do siebie gada ale juz po kapieli, jedzonku -zjadła 180ml:szok: zapakowana w pielesze juz na noc:)
a i zamowiłam nosidełko, juz nie moge sie doczekaj jak przyjdzie i czy Rózina bedzie chciała być noszona:)
balkan ja wizyte u gina mam we srode, ale brzucho nadal mam obolały i chyba spróbuje anty, ale poki co chyba okres mi sie zacyzna i bede musiala wizyte przełozyc...
konwalianka super, ze bioderka ok!!!
miczka fakt pogoda fatalna, nie wiadomo jak te nasze maluchy ubierac, zeby sie nie przegrzały ani zeby za zimno im nie było...
anula a raczki jakie ma? zimne? ciepłe?, bo jak ma ciagle gorace to tez jakis znak ze ma temperature podwyzszoną.
dodi &&&& za naprawe pojazdu Blaneczki!
 
Basieniak mojej kolezanki mama jest pielegniarka na dzieciecym akurat miala dzis dyzur pytala lekarza powiedzial ze jesli nie ma kataru, czy innych objawow a u nas nie ma i poradzil zrobinie badan moczu. A ta mama kolezanki radzila zeby to sprawdzic. nie wiedziialam jak zlapac mocz i wziela mi ze szpitala specjane woreczki przykleja sie i dziecko w nie siusia nawet nie mialam pojecia ze cos takiego jest:confused2:, zglupiec mozna co lekarz to inna opinia:eek:
Maqnio biulko nameczysz sie dobrze ze mama pomaga:tak:ja mam tabletki lekarz dal mi recepty na pol roku mam tylko dopisywac sobie date gdy zechce kupic. wypisal mi tydz temu ale nie kupilam nie mam najmniejszej ochoty na przytulanie moze za mies wykupie bo juz wiecej nie dam rady zwodzic mojego, niestety...a co do raczek ma cieple, i znowu wstal na chwile ciut zjadl pomarudzil i spi
 
Ostatnia edycja:
Anula no z tym pobieraniem moczu to jest zabawa... I te woreczki są inne dla chłopaków i inne dla dziewczynek:) ale i tak tobie będzie łatwiej, bo w przypadku chłópaków generalnie jest łatwiej;) my naszej Wiki już 2 razy pobieraliśmy i w obu przypadkach za pierwszym podejściem się udało. Z tego co czytałam to najlepiej albo jeszcze nie do końca przebudzonego dzieciaka umyć dokłądnie i szybko woreczek bo po pobudce siku robi (co u nas się nie sprawdzało, bo zanim ją usłyszę to już wybudzona. Albo jak my robiliśmy że po karmieniu szybkie umycie i woreczek, bo po jedzeniu też dzieciaczki robią. I długo nie czekaliśmy. Całę 10 ml udało się łapać ale to wystarczało:) No jeszcze niektórzy piszą, żeby na noc załóżyć ale to mogą wyjść błędne wyniki bo mocz może dziecko zrobić zaraz po założeniu woreczka i nie wiadomo ile tam będzie leżał. A do badania powinien iść jak najszybciej albo być trzymany w lodówce po zrobieniu...
 
anula ja tez wezme recepte tak profilaktycznie, bo poki co na przytulanie sie nei zapowiada:) i tak jak pisze basieniak, dziewczynkom jest trudniej pobrac, ja próbowałam 3 razy z marnym skutkiem, powodzenia!!

spijcie dobrze mamuski a Bąbelki niech spia jak najdłuzej!!!!
 
Basieniak dzieki;-)juz wiem ze sa dla chlopcow i dziewczynek, ja planuje rano zlapac i od razu pogonic mojego z moczem w koncu na cos sie przyda;-)badanie zobie ale nadla nie wiem czy isc juz jutro do lakarza wy mowicie ze od 38,tesciow tez ale lekarz z pielegniarka zeby jutro:eek:
Uciekam sie kapac,dobranoc;)
 
maqnio, widzę malutka tez lubi miec przy buzce pieluszkę, Bianka jak zasypia i pieluszka jest za daleko to probuje się w nią wtulic buźką :)

czytałam na necie troszke o tym wózku, swoją drogą mam ten sam co maqnio, tylko nie ecoline, ale tez bolder sd, i niby komus odradzano w sklepie te wozki bo podobno jest jakas partia z pękajacymi ramami!! no i akurat mnie musiała sie zdarzyć..

Jutro o 9.30 na szczepienie, 6w1 bierzemy.. oby bylo bez płaczu..
 
Hej dziewczyny.
Bylismy na szczepieniu, Emilka moja kochana płakała krótko ale bardzo intensywnie. Miałam gule w gardle i łzy w oczach:-)Pomarudziła wieczorem dłuzej ale teraz spi spokojnie i nie ma gorączki. Mielismy gości. Była moja kolezanka z pracy z meżem i córką. Poplotkowałyśmy o firmie. Jakoś mi sie nie tęskni do powrotu.
maqnio biduleczko z tym chorubskiem, nożesz niech je ....Zdrówka kochana , zdróweczka i by Rózinka się nie zaraziła:tak:
dodiś szlag z tym wózkiem, ze tez musiałaś trafić na wadliwy:wściekła/y:
Anulka a ja mam ochotę na przytulanki, nie wiem skąd mi się to bierze:-D
basieniak masz rację chłopcu znacznie łatwiej, my nie pobieraliśmy Emilce na razie i zastanawiałam się jak to jest z tym woreczkiem, dobrze, że nie takie to trudne
konwalijka fajnie, ze z boiderkami w porządku:-)
balkan w szpitalu taka kobietka pytała się o antykoncepcje po ciązy i miała cc. Lekarz powiedział jej , ze po cc nie można spirali? Nie wiem jak to jest naprawdę:sorry:
sestina ja tez słyszałam, ze pokrzywa jest w porządku ale tez natka pietruszki ma sporo żelaza a może biofer:tak:

Pozdrawiam wszystkie niewymienione i maluszki
 
reklama
cześć!
Maqnio zdrowia wam!
Iwonuś! Można! Ja jem dużo słonecznika to przecież porządna dawka magnezu
Corin gratulacje! Ja się też już mieszczę w spodnie przed ciążowe ale do tych ambitnych to mi brakuje jeszcze

u nas spokojnie, cyc-spanie-cyc-kupa...
 
Do góry