reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny które mówicie, że wszystko jecie i tak najlepiej to cieszę się, że tak możecie i delikatnie zazdroszczę;) Ale uwierzcie, że jak widzę różnicę jak mała prawie nie spała w dzień, płakała nawet przytulona czy na rękach i darła się (bo nie nazwę tego płaczem) przez 3 godziny wieczorami a jak teraz pięknie usypia... fakt w dzień sobie trochę pomarudzi żeby ją przytulić czy ponosić trochę ale też poleży w leżaczku czy po prostu na pleckach grzeczniutko i pośpi trochę... To przy takim porównaniu wolę tak mało jeść i i tak czuję się lepiej i fizycznie i psychicznie bo ciężko się patrzy na takie męczące się dziecko:( I po kilku próbach wprowadzenia czegoś nowego stwierdzam, że jednak poczekam do końca 3 miesiąca... no i mam nadzieję, że to minie, no a w szczególności, że mała nie będzie miała skazy białkowej czy innej alergii a okaże się, że to tylko rozwijający się ukłąd pokarmowy.
Mała ładnie uspia więc właśnie wzięłam sobie wymarzoną od początku ciąży gorącą kąpiel:D (co jak sprawdziłam w moim wykonaniu oznacza 42 stopnie więc raczej w ciąży nie było wskazane) a potem szybki zimny prysznic (taka namiastka sauny) i czuję się wspaniale:) a teraz już uciekam spać... Spokojnych nocy...
 
reklama
Hej kochane,
U nas dni i nocki super, mała jest tak radosna że szok..to dziecko mało kiedy placze (raczej sie denerwuje jak juz pora jedzonka) jest taka kochana że szok, nie moge sie nadziwić heh tylko przy kąpaniu troche popłakuje, ale jak tylko wyjmę ja z wody to jak reką odjął:) nie wiem dlaczego nie lubi...

U mnie jutro tez upał nieziemnski.. w końcu troszke letnich rzeczy mała poubiera hehe
 
Cześć wszystkim!
Widzę, że nie tylko ja mam problem z marudzącym maluchem. Mimo, że karmię mm to mały też ma kolki. Wczoraj płakał od 8 do 10 wieczorem i dzisiaj zapowiadało sie tak samo, ale wypróbowałam sposób którejś z Was (czy to nie sposób Basieniaka?) i ponosiłam małego brzuchem na ręce. Płacz trwał tylko 15 min. :-)
Teraz przed nami nocka, ale mam nadzieję, że będzie spokojna jak poprzednie, czyli karmienie o 22, 2 i 6 rano-pfu, pfu,pfu, żeby nie zapeszyć :-D
W sobotę mam chrzciny więc jutro czeka mnie niezły za... Boję sie też, że w sobotę będzie strasznie gorąco a strój małego jest ciepły - myślałam, że nie będzie już lata :wściekła/y:
AAA-dziewczynki, ile teraz daje się Księdzu w kopertę?
 
basieniak słuchaj intuicji-sama wiesz najlepiej co robić-przeczucia ważna sprawa
corin -ululać w sensie spania a nie bujania w chuscie bo się chyba nie zrozumiałyśmy ;) a chusta w dzień fajna sprawa bo tak ululane dziecko to jak w brzuszku a takie maluszki instynktowne bardzo, chusta fajnie wycisza, co bądź powodzenia życzę :) a bujanie też odradzam...bo dzieci się szybko przyzwyczajają i później przybierają na wadze i wtedy zaczyna się stres ;)
gocha pojęcia nie mam... a sama będę musiała się zorientować hihi
 
Kochane ja tylko wpadam wieczornie się przywitac i powiedzieć diobranoc. Miałam dziś sister na pół dnia a wieczorkiem sąsiad przyniósł całą siate brzoskwiń i smazyłam konfitury do teraz, dlatego mówię tylko dobranoc bo padam... Pol mi zajął łazienkę
 
Hej
My właśnie zdemontowaliśmy starą kuchnię i jutro przyjeżdża nowa:-) Staś też spał dziś od 17 do 20 i budziłam go na kąpanie. Pobawił się chwilkę i sam zasnął znów. No to mi się podoba:-) Jak nic mu nie dolega zasypia sam w wózku w dzień, a w nocy w łóżeczku. Aż sama się dziwię:szok:
Basieniak no ja właśnie mam tak samo. Już wolę nie zjeść pyszności (a tak mi się chce słodyczy, kawy, coli) i mieć pogodne dziecko, które nie cierpi. Ja też zamierzam rozszerzać dietę po skończeniu przez Stasia 3 miesięcy. Aaa, przypomniałam sobie, że tę szarlotkę, o której pisała Miczka - robiłam na pierwsze urodziny Łukaszka. Palce lizać:-)
 
Gocha to noszenie to sposób Kkasiulki:) ja tam walczę dźwiękiem suszarki;)
Ja już na nogach ale to dlatego, że sms mnie obudził... Ale po wczorajszym zjedzeniu minimalnej ilości zwykłego masła i wczoraj w dzień i dalej w nocy mała walczy z kupkami... Na szczęście w nocy objawiało się to tylko jednym jedzeniem więcej bo zamiast jeść o 20, 3, 6-7 to jadła o 20, 1, 5, 7. W sumie nie ma co narzekaż bo i tak to nieźle wygląda i w miarę wyspana jestem bo po jedzeniu zaraz znowu odpływała. Za to teraz zamiast spać dalej niestety słyszę że ciągle stęka... biedactwo... tak się zagapiłam tylko na chwilkę...
 
dzień dobry

nocka zaliczona do "normalnych" tzn. jedzenie o 1.30 i 5 ale spanie tylko do 6 ;-) no potem jeszcze szkrab dał mi pół godzinki o 7.30 :-) teraz już też pojedzeni - i mały i mama - ja mam chwilę dla siebie a Szymek zajmuje się karuzelą.
Zapowiada się znowu upalny dzień...
 
reklama
witam
kosmetyczka zaliczona :)
u nas tez już upalnie ...w związku z powyższym spacer zaliczymy po 17:00
mały kima.... ogólnie lubi spać w dzień ... co 2 godzinki drzemie ze 40 minut co mi odpowiada . jedyny minus że w dzień zasypia tylko w wózku ale nie można mieć wszystkiego:-D
teraz udam się do lodówki po zimną colę ( tarala lalal)

dodi super że dziewczynki grzeczne
mailuj waga słuszna i super że na piersi
corin gratulujemy nocki a jak wysypka?
basieniek i jak z rewolucjami kupkowymi ?może pij więcej wody
magia ty jeszcze masz moc wymieniac kuchnię ..szacun
 
Do góry