reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Miczka i wyszło bardzo fajne:-) Raczej często będzie teraz u nas gościć bo ja uwielbiam piec ciasta (i oczywiście je jeść;-)) tylko mąż twierdzi, że trochę za słodkie z tą ilością cukru, zle dla mnie ok bo ja uwielbiam słodkie:-D

Jak smakowało to dobrze. Fakt jest słodkie ale ja też lubię słodkości więc dla mnie ok. Jak kto woli można dać mniej cukru.

A u nas wieczorna maruda...
 
reklama
My po szczepieniu.Noc przeszła bez problemów więc chyba powiklan nie będzie. Mały waży 5600, a w dniu wyjścia ze szpitala 3860, czyli piers tuczy aż miło :-) Buziaki lecę się kąpać

my dzisiaj mielismy. n razie nie zauwazylam wiekszego marudzenia niz zwykle. no i maly juz nie taki maly bo wazy 5200, a w dniu wyjscia ze szpitala 3650. wiec tak jak byc powinno.

konwalianko, ja nie narzekam, wole zeby w dzien marudzil niz w nocy, po prostu mam lekka zazdrosc co nie znaczy ze bym cos zmienila.
 
hej Mamuski!!

Rózia juz spi na noc:), ale popołudnie miałysmy mega hardcorowe, kolka jak pierun, Niunia płaczliwa na maxa, tylko troszke w wózku na spacerku pospała, potem był krzyk wiec siup na reke, w drugiej wózek i pędem do auta. a i kkasiulka dzieki ci za to fot z Majeczka - Rózia w tej pozycji od razu sie uspokaja, nawet jak ma mega kolke to takie noszenie przynosi jej ulgę:-) Teraz pieknie zjadła, bez walki z butla, kolek zero i zasneła. Nastepne karmienie o 23 i pewnie obudzi sie co do minuty, moze i mnie uda sie pospac:)
 
Ostatnia edycja:
maqnio - cała przyjemność po mojej stronie :-) Bardzo! się cieszę, że pomaga ;-) Ale mi dziś słodzisz ;-)

Jutro z rana pędzę do sklepu i robię to ciacho! Tym bardziej, że mówicie, że słodkie ;-) Akurat przyjeżdzają moje siostry z Wrocławia to będzie do kawki :-)

Mamuśki, pijecie kawkę??? Ja piję taką małą filiżaneczkę, bo inaczej głowę mi rozsadza........Bez mleka, ale zawsze kawa

Odpukać, ale moja Milenka śpi w dzień - 2 razy po 2-3 godziny. Jakby nie spała, to Majeczka by zwariowała......
 
No u nas po kąpieli mały odleciał przy cycu. Nawet niewiele zdążył zjeść. Ciekawe czy się obudzi na dojedzenie...

Kkasiulka ja kawkę piję. Najpierw piłam jedną dziennie, teraz czasem zdarzy mi się dwie. Ale takie słabe rozpuszczalne z jednej łyżeczki i z mleczkiem.
 
U nas po raz pierwszy mały odpadł z wyczerpania płaczem. Od 18 do 21 non stop płakał z małą przerwą na jedzonko i na troszkę zabawy i nie była to kolka. A po kąpieli to istne apogeum płaczu było. Już tak wyczerpany był że w trakcie płaczu zasypiał, ale za chwilę się budził i w ryk od nowa. Teraz już śpi i mam nadzieję że już się nie obudzi tak szybko.
Muszę tylko jeszcze jakoś zbić temperaturę w pokoju, bo mamy 27 stopni :szok:
 
:)
mój klocek nie lubi upałów po cycu to tatuś go ululał i już cisza... za dnia aniołek śpi w wózeczku grzeczniutki, nocka dwie pobudki coraz szybciej idzie nam karmienie :)

corin a nosiłaś córę w chuście? Odciążysz kręgosłup i ręce a dodatkowo ululasz szybko

konwalianka te zmiany to mi na alergiczne wyglądają a jak się boisz czy to swędzi ( a raczej tak niestety) kąp w krochmalu-stary dobry sposób-ja obstawiam alergie kontaktową… wyrzuć płyn płucz w wodzie

Miczka znam ten przepis na jabłecznik i –to mój ulubiony prosty i smaczny! Az nie wierzyłam jak przepis zobaczyłam ale zrobiłam z babskiej przekory hehehe

Kkasiulka piję kawkę! słabą i z mlekiem ale uwielbiam kawę!

A co do diet waszych! Babki trzeba jeść normalnie –fakt unikać wzdymających rzeczy itp. Ale jeść bo siła do dziecka potrzebna –wartościowy pokarm trzeba mieć itp.pic duzo wody, Nie bójcie się! Ja jem wszystko mój klocek waży 5.5 kg nic mu nie jest-racja generalizować nie można bo dzieci kolkowe wrażliwe i tu trzeba się pilnować z niektórymi pokarmami,ale odwagi więcej :)
 
Witajcie wieczornie :-)

I ja to ciasto upieke na niedziele, jezor juz mam na ńie po kolana ;-)

W nocy pomstowalam ze nie pozwole dzis malej spac w dzien ;-) tymczasem ona sama odjela sobie dwie najkrotsze drzemki. W ciagu dnia zdrzemnela sie tylko miedzy 10 a 11 ale to byl bardzo lekki sen, nawet wiaterek ja wybudzal, potem zasnela o 12 i spala do 15, a potem od 17 do 18 pospala. O 19 kapiel i od 20 juz spi. Az sama jestem ciekawa nocki.

Merlitoczka, nie mam chusty. Ale ja nie chce tak male ululac na rekach, bo otem bedzie nasakra przy starszym dziecku. Stad nasze walki z mloda ;-)
 
Ostatnia edycja:
Aneta moze malemu goraco i dlatego tak placze? Mi sie wydaje ze moja tak na upaly reaguje, dzisiaj byla nie do wytrzymania, nic jej nie pasilo. A jautro znowu 32 stopnie ma byc:no:
 
reklama
Do góry