reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Mateusz też spi.... wczoraj też o tej porze spał.... ale przy takiej pogodzie to nic dziwnego.....

ja sobie pozwoliłam wczoraj na loda i 2 mini pączki - no i w nocy kiszeczki Małego się odezwały.... więc znowu gotuję rosół..... jak już będę mogła normalnie jeść to już chyba na rosół ie spojrzę..... :)
 
konwalianka to ten przepis co Ania podała od Miczki:-) tylko nie dodawałam cynamonu bo nie chciałam nic nowego dawać no i oczywiście margaryna w kostce która nie ma w składzie nic z mleka czyli ani maślanki ani serwatki...
Miczka i wyszło bardzo fajne:-) Raczej często będzie teraz u nas gościć bo ja uwielbiam piec ciasta (i oczywiście je jeść;-)) tylko mąż twierdzi, że trochę za słodkie z tą ilością cukru, zle dla mnie ok bo ja uwielbiam słodkie:-D
 
reklama
My po szczepieniu.Noc przeszła bez problemów więc chyba powiklan nie będzie. Mały waży 5600, a w dniu wyjścia ze szpitala 3860, czyli piers tuczy aż miło :-) Buziaki lecę się kąpać
 
Do góry