reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Basieniak, Mailuj - chyba będę musiała przed kąpielą Mateusza mocno zmęczyć... niby mi nie przeszkadza to wstawanie co 3 godz.... ale miło by było.... od 20 do 3 lub 5.... zadroszczę.... a że Krzyś wyjątkowy! no to jest przecież jasne!!!!

Basieniak, moi znajomi mówią, że Mateusz podobny do mnie, a Marka znajomi, że do Niego - wspólni znajomi, że po prostu jest podobny do nas obudwoje.... :)

kiszeczki Matusza pracują wspaniale, bo śpi i właśnie ma fazę bączkowania - niezłe mam odgłosy :)
 
Uff, wrocilysmy z zakupow :-) mloda dosypia w wozku, a ja siadlam na moment zeby odsapnac. Cale miasto z nia obeszlam, nogi mi wchodza, nie powiem gdzie ;-)

Mailuj po cichu zazdroszcze tych prEspanych nocek, Ewie do tej pory tylko raz sie zdarzylo pospac od 21 do 3. Zazdroszcze po cichu zeby Krzys nie uslysal i nie postanowil pokazac ze jednak potrafi inaczej ;-) a tak tez budzi sie co 2,5 - 3,5 godz
 
Miczka i jak sie Szymus zachowuje po 2,3 dniach nierobienia kupy? bo moja po 1 dniu bez zrobienia nie spi cala noc a w ciagu dnia tylko kima troszke bo tak jej przeszkadza i caly czas jeczy i sie spina bidulka. Kobitka w aptece powiedziala mi ze 2 dni max moze byc bez kupki, ze jak nie zrobi dzis tro do lekarza isc. Po 2 jak ona nie spi to ja tez ;/ wiec jestesmy dwie niewyspane i jak zombie :/

konwalianka jak pytalam babeczki w aptece czemu moja od tygodnia robi kupy jak pure powiedziala ze to normalne bo uklad trawienny juz nie jest taki wiotki i delikatny jak na poczatku i ze to jest poprawne, ale jak ty mi mowisz ze twoj dalej robi wodnisne to w sumie nie wiem o co w tym chodzi :/ moze u kazdego dziecka ten uklad dojrzewa w swoim tempie? bo sory ale robi takie kupy nawet jak jadlam przez caly dzien pure z warzyw :/

Corin jak tam dzieciaczki sie zachowuja w stosunku do malej? opiekuja sie?

aaa i chcialam sie pochwalic ze waze juz 67 kg czyli od porodu odeszlo mi 15 kg :szok::-p
 
Ostatnia edycja:
Emka, Sebek zaakceptowal fakt ze ma druga siostre a nie brata i to w zasadzie tyle jesli chodzi o jego stosunek do Ewy ;-) czasem, jesli go poprosze to idzie ze mna do sklepu i przypilnuje malej na dworze jak robie zakupy. Za to Aga szaleje. Dzis na przyklad przewijala mala, codziennie asystuje przy kapieli -wczoraj myla mala (ja trzymalam), prawie codziennie zasuwa z nami po zakupy i zamartwia sie jak ja sobie poradze od wrzesnia ;-) age mudze caly czas pilńowac bo non stop chcialaby calowac i tulic Ewe, natomiast Seb czasem podejdzie, posmyra mala po czuprynie i tyle ;-)

To chyba sa roznice zachowan wynikajace z plci ;-)

Mnie tez zeszlo juz 14 kilo. Jeszcze 6 do wagi sprzed ciazy, a potem niech leci dalej, nie bede protestowac, bo ma co leciec ;-)
 
Ostatnia edycja:
Emka nie zauważyłam żeby mu to specjalnie miało przeszkadzać. W nocy śpi, w dzień mniej i spina się ale to raczej nie od kupki. Dziś np. zrobił rano i spina się dalej więc to raczej bączki go męczą.


Czy jest u nas jakieś dziecko, co na cycku przesypia więcej niż 4 - 5 godz? Bo jak patrzę na maraton senny Marzeny Klaudusi to we mnie zazdrość wzbiera......

Mój wczoraj np. zjadł o 19.30 a następne o 1.30. Zresztą czy ja go wykąpię o 19 czy o 21 (po kąpieli jedzonko) to następne jedzenie i tak ma o 1-2 :eek: zawsze tą przerwę ma najdłuższą. Wolałabym co prawda żeby zjadł sobie o 22-23 i spał do 3-4 no ale nie mam co narzekać ;-)

Cholerka coś mnie zaczyna pobolewać lewa pierś. Jest jakaś twardsza i czuć po palcami takie zgrubienie :baffled:
 
Balkan kochaniutka ale ja nie karmie piersia tylko MM i ona jest pojedzona inaczej jak na piersi ale fakt jest taki ze w nocy sypia super , kapie ja o 19 poje i spi do 3, 30 , 4to zalezy jak jej sie wspomni poje i dalej idzie spac w dzien mniej tego spania ale nie moge narzekac bo w nocy sie wysypiam

Corin chłopcy inaczej podchodza do tego jak dziewczynki ale córka rewelacja tak sie cisnie do pomocy super

Mailuj a ty karmisz piersia czy butelka
 
Miczka to wyglada jakby ci sie zastoj zaczynal robic. Rozmasuj sobie od pachy do sutka i sciagnij laktatorem do uczucia ulgi. Przed masazem mozesz ta piers lekko rozgrzac(oklad albo ciepla woda) a po sciagnieciu przyloz sobie chlodne liscie kapusty. Powinno pomoc.
 
Marzenko po pierwszym tygodniu niemal bez mleka, za to z malym po 20 godzin przy piersi :szok: Mleko się pojawiło i trzymamy się wyłącznie na piersi. mm dałam mu może z 5 razy w tym pierwszym tygodniu.
 
reklama
czesc dziewczyny,
my po wizycie u pediaty. Synus wazy 3940. 23 lipca przy wypisie ze szpitala wazyl 3190. Przy okazji nasikal na lekarza walna kupke, darl sie wniebo glosy. lekarz sie dziwl ze juz ladnie glowke podnosi. Czy to jest mozliwe?
U nas nocka ok. poszedl spac o 22 i pobodka o 2,5 i po 7. teraz mykamy do kapieli

pozdrawiam i zycze spokojnej nocy.
 
Do góry