reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Marzenko, nie pytałam w stacjonarnej aptece o ten proszek, sprawdzilam w internetowej, czy jest dostępny i jest ;) ale ja nie będę eksperymentować na Dawidku, bo jest ciut lepiej po tym sab simplexie i zmianie mleka na bebilon pepti, teraz jeszcze mam mu podawać debridat na to ulewanie, zobaczymy jakie będą efekty.
 
reklama
hejka
mimi przykre co piszesz... serce się kroi :( nie skomentuje jej wybór i ona bedzie z tym żyła
corin, mailuj no to przyklepane ;-):-D
mój syn też już ma ,,laskę" a co margeritową księżniczkę
marzena hehehhehehhe no i narobiłaś mi smaka kto mi teraz zrobi leczo:confused:
mailuj my pobiliśmy chyba rekord pępek odpdł nam 3 dni temu :szok::szok:

no i uwaga mały przbrał od 3.08 do dziś 540 g :szok::szok::szok:
waży 4180 no i jakiś taki duży mi się wydaje ....i ciężki ... wyniki takie sobie bedziemy musieli powtórzyc jak mały bedzie wypijał więcej mm i nie bedzie przybierał na wadze
zaszczepiony dziś 6 w 1 do tego penumo + rota całość 695 zl :szok::szok::szok:za 8 tyg. powtórka i później jeszcze raz (czyli 3 x 695 zł )
nic tylko rodzic dzieci :szok:do tego okazało się że mleko be bebilon ha które kosztuje 39 zł nie jest na receptę a średnio potrzeba puszkę na 1,5 tygodnia

edit
corin właśnie obejrzałam fotki ewy ...wow jaki czaderski fryz
 
Ostatnia edycja:
MADZIA, to na długo Ci starcza puszka mleczka;)

Co do szczepień, to zobaczcie sobie, dziewczyny, ten program szczepień Zdrowy Start w lux medzie, tam w pakiecie kompleksowym są wszystki szczepienia obowiązkowe+pneumo, rota, meningo i grypa. Trzeba od razu wybulic 3 tysiące, ale generalnie wychodzi taniej.
 
My już też po szczepieniu. Na rota i hexa. A na pneumokoki za 2 tygodnie.
Madzia robisz okłady z sody? Tobie też kazali ciągle wszystko myć dziś przez tę szczepionkę na rota? Mi powiedziała pielęgniarka, że ograniczyć kontakt Stasia z Łukaszkiem, mycie brodawek po każdym karmieniu i wyparzanie wszystkiego. Ja to w sumie przestrzegam zasad higieny, ale jaki ma związek z tym szczepionka?
Aaaa.... No i Staś waży już 5800. Słuszną linię ma nasza władza;-)
 
Ostatnia edycja:
magia mi nic nie mówiła. niczym nie przykładam i nic nie parzę :confused:no i podobno dzieci bardzo dobrze znoszą te szczepionki a widzę że mamy tą samą szczepionkę + dodatkowo pneumo
 
madzia ja się bałam połączyć te dwie za jednym zamachem, ale jak dobrze zniesie je teraz to pewnie następnym razem będą dwie. A rota dostaliśmy w dwóch dawkach, a myślałam, że są 3. U nas ta na rota 342 zł., hexa 210, a na ospę starszak dostał za 180. Normalnie bankructwo.
 
madzia ja się bałam połączyć te dwie za jednym zamachem, ale jak dobrze zniesie je teraz to pewnie następnym razem będą dwie. A rota dostaliśmy w dwóch dawkach, a myślałam, że są 3. U nas ta na rota 342 zł., hexa 210, a na ospę starszak dostał za 180. Normalnie bankructwo.

magia gadać nie chce wolałabym kupić dzieciakom parę szmatek ale zdrowie ważniejsze...
 
Ja to w sumie przestrzegam zasad higieny, ale jaki ma związek z tym szczepionka?

Bo szczepionka na rota była w płynie, prawda? Do picia? Szczepionka to nic innego jak podanie bakterii właśnie. Pamiętam jak Majuni podałam smoczek, to piguła kazała go wyrzucić po powrocie do domu.
Pieknie synuś waży :-)

Zaliczyłam dziś z moimi dziewczynkami długaśny spacer, oby pogoda sie utrzymała, to i mnie lepiej pójdzie wbijanie się w spodnie. Bo dzis po raz pierwszy założyłam spodnie nie-dresy ;-) Ale fajne uczucie nosić nie-ciążowe rzeczy. :-D Ciążowych kg zostało mi jeszcze 10, ale do zrzucenia dwa razy tyle..........:eek::dry::shocked2::sorry:

mimi - nie wierzę, żeby koleżanka już była zdecydowana. Za chwilę poczuje ruchy dziecka, może ciąża będzie jej służyć, może będzie się źle czuła.....Najważniejsze, żeby nie zaszkodzić maleństwu.....A zrzeczenie sie praw może mu bardzo pomóc w dalszym życiu :tak: Lepiej się nie szczęśliwiać na siłę, a oddanie do adopcji może pomóc i dziecku i przyszłym ewentualnym rodzicom.
 
Hej laseczki lipcóweczki. Ostatno coś nie wyrabiam z czasem. Milusia więcej aktywna a mi szkoda każdej chwili bez niej. Troche łobuzuje w nocy i spi czasem w dzien po 10 minut ale chyba już z tego wychodzimy.
Jutro jedziemy na długi weekend do taty wiec nie bedzie nas te kilka dni. Buziaki i zycze wam przyjemnego weekendu
 
reklama
Do góry