reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej KObietki:)
Powiedzcie mi czy któraś zmieniała może lekarza??
Bo mi ten nie odpowiada:(
A nie wiem co robić:(
Czy zgłosić to?
Czy trzeba jakieś dokumenty mieć czy tylko karta ciąży wystarczy??
Pomocy:((
Pozdrawiam

Ja tylko karte ciazy wzielam ... i nic wiecej :) a co to kogo obchodzi dlaczego Ty zmieniasz nie martw sie to TWoja prywatna sprawa :) nie przejmuj sie ja tez zmienialam
 
Nawet jak mam wizyte na jutro z tamtym umówioną?
To poprostu nie iść??
Bo mój obecny lekarz był miły na początku;/
Teraz jak go poprosiłam o zdj USG to mi powiedział że na kase chorych nie bo papier jest za drogi.
A jak chciałam badania prenatalne czy jakoś tak to dał mi prywatną lekarke ;/
Po prostu usiąść i płakać.
A ja chciałam tylko jedno zdjęcie na pamiątke:(
 
Nawet jak mam wizyte na jutro z tamtym umówioną?
To poprostu nie iść??
Bo mój obecny lekarz był miły na początku;/
Teraz jak go poprosiłam o zdj USG to mi powiedział że na kase chorych nie bo papier jest za drogi.
A jak chciałam badania prenatalne czy jakoś tak to dał mi prywatną lekarke ;/
Po prostu usiąść i płakać.
A ja chciałam tylko jedno zdjęcie na pamiątke:(

Co za dziad :/ Nie zastanawiaj sie zmien go po prostu nie idz na wizyte .... w czort z takim lekarzem ;/ niezle " Nie dostanie pani bo papier za drogi " :/ :-* zmien zmien lekarza
Ja to ja takiego dziada to czasami jestem bezszczelna i powiedzialabym ze mu zaplace za ten kawalek PAPIERU ktory dla mnie jest WAZNY
 
Ostatnia edycja:
No cos Ty zadnych problemow niebedzie nie martw sie :-) masz prawo do zmiany lekarza... jesli Tobie nie odpowiada a w tym przypadku to ewidentnie lekarz bylby mily jakbys przychodzila do niego prywatnie ... a takkk to wiesz sama zreszta wiesz jak jest ...
 
no dokładnie:)
Ja tylko nie wiem co powiedzieć jakby jutro zadzwonili do mnie czemu na wizyte nie przyszłam;/
Jeszcze 2 godz temu chciało mi się płakać bo nie wiedziałam co robić a teraz już wiem:))
 
wydrussia, jeżeli masz jakieś wątpliwości, i lekarz Ci nie pasuje, to jasne, że go zmieniaj, i się na nic nie oglądaj. Powinnyśmy zawsze, a już szczególnie w ciąży, być pod opieką lekarzy, którym ufamy, bo to jest podstawa.
Kwestia drogiego papieru to jakiś absurd! Przecież robi się więcej niz jedno zdjęcie, zresztą, szkoda słów! Pewnie sam wynosi papier do swojego prywatnego gabinetu. Sory, że tak pisze, bo w sumie oskarżam faceta, ale to jest już szczyt! papier toaletowy tez wydziela?.. Olać dziada.

Co do becikowego to nie wiem.
Ale jeśli rezygnujesz z wizyty, to uważam, ze powinnaś zadzwonić do rejestracji, niech Cie wykreślą z jutra. Może akurat ktoś bardzo pilna sprawę będzie miał i wskoczy na Twoje miejsce bez czekania. Zawsze trzeba odwoływać wizyty, to skraca kolejki.
 
reklama
Witam, znowu mam zaleglosci... dziewczyny sie rozpisaly :) hmmm chyba musze czesciej tu zagladac :)
Ktos mnie wczesniej pytal jaka byla reakcja mojego chlopaka podczas usg gdy dowiedzial sie ze beda blizniaki... a wiec zachowal jak to mowia zimna krew :) pierwsze jego slowa- beda sie bawic razem hehe :) ja sie rozbeczalam ze szczescia ze moge je zobaczyc ale i tez jak my sobie poradzimy... ale po uplywie czasu juz sie niczego nie obawiam, musialam sie z tym przespac :) teraz czekam dowiedziec sie jaka plec, przeczucie 2 chlopaki :) pozdrawiam
 
Do góry