reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej kochane mamuśki, te rozpakowane i te dwupaczkowe:)

U nas dzis noc ciężka..w dzień mała spała prawie bez przerwy,a w nocy sie budziła prawie co godzinę, a to kupka a to gazy, a to jeść..normalnie masakra, a teraz jak ja wstałam to ona spi jak zabita:)

Alexandra, ja też nadal krwawię i marze żeby to sie skończylo bo nienawidze podpasek!! a tu końca nie widać jakoś...

Ja tam używam pampersów, ale tych zwyklych...bo te premium rzeczywiście sie przyklejają.. a u mamy mam kupione dada 3-6kg i są moim zdaniem super..

Corin, ja to zapomniałam juz jak słońce wygląda...normalnie masakra, ciągle chmury i deszcz i to takie wkurzajacy bo nie pada ciągle tylko co jakiś czas, nawet nie wiadomo czy wyjść czy nie z maluszkiem...

Będe miała więcej czasu to opiszę w końcu poród...teraz nie dam rady bo mała juz skrzeczy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

Czytam Wasze posty i dochodze do wniosku, ze nasza Kruszynka naprawde nie daje nam popalic, mimo, iz czasem narzekam. Je co 3 godziny, w nocy nawet rzadziej, rzadko płacze, a nawet jesli, to przytulanie i kolysanka sprawiaja, ze zasypia. W dzien spi w lozeczku, w nocy - niestety z nami - i nie moge go od tego odzwyczaic.

maqnio, chyle czola przed Toba, dobrze, ze sytuacja sie poprawia!

Aneta, Mati ma stale zapchany nosek, ogladalo go dwóch pediatrow, mam zakrapiać, odciągać glutki, wietrzyć pokój, ale to nic nie daje. Zawuazylam też, ze czasem podczas jedzenia wylatuje mu duży mleczny glut, wyczytalam, ze dzieci mają jeszcze nie wyksztalcone łączenie gardziołek-nosek i stad te mleczko w nosku. Cały czas mu tam coś świszczy i chrumka.

Jutro idziemy do kontroli do kardiologa, w głębi serca wierzę, że "dziurka' się zarosła lub zarasta. Trzymajcie kciuki!

Aaaa - waga Mateuszka wczoraj (m-c po urodzeniu) 3 080 :-). Wyraźnie urósł ...
 
sestina u nas nic nie pomagało tylko mąka ziemniaczana tylko stosowałam przy każdej zmianie pieluszek a było naprawdę kiepsko . teraz stosuję za każdym razem i pupa super
mondy trzymam kciuki
dodi to nie zazdroszczę ...;-)

a u nas słońce :tak:choć rano wyglądało że nici z pogody
mały właśnie wybrał się z tatą na drugi spacer a ja mam 2 godzinki dla siebie i starszaka
 
U nas co prawda przestało padać ale jest tak nieprzyjemnie. Przez chwilę nawet zastanawiałam się czy nie wyjść chociaż na pół godzinki ale chyba sobie darujemy. Mam nadzieję że jutro już będzie lepsza pogoda
 
Wieści od Konwalianki na wątku


Mondy &&&&&&& za wizytę u kardiologa
Dziewczyny, które same kąpią maluszki Jak Wy to robicie??? U nas kąpiele późno, bo małż późno wraca z pracy i sama chciałam się wziąć do tego, ale boję się, że nie utrzymam mojego 5300 w wanience:-) No i na jego skórę dobrze działa Oilatum, więc dolewam do wanienki, ale jest śliski jak ryba...
Corin ja też miałam takie wrażenie, że synek Dziób wygląda na miesięczniaka:-) Na mojego też lekarka i położna powiedziały: "Kolos". Ledwie zmieścił się na wadze (wzdłuż i wszerz):-D

Nam dziś udało się wyskoczyć na godzinny spacerek między ulewami:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam
Od jakiegoś czasu zaglądam na forum jednak dopiero teraz zdecydowałam się do was dołączyć.
Jeszcze nie do końca wiem jak korzystać z forum ale mam nadzieję że ogarnięcie tego nie zajmie mi zbyt wiele czasu a w razie problemów pomożecie mi się w tym odnaleźć:)

Jestem mamą małego chlopca który przyszedł na świat 8 lipca.
Pozdrawiamy wszystkie lipcowe mamy i dzidziusie
 
reklama
Do góry