reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sesti, no to mamy bliźniaki - mój jest taki sam - odpukać, żeby nic sie nie zmieniło.... z odparseniami na pupce też walczymy, ale na razie chyba nie pieką - ja myję wodą (nie chusteczkami) i smaruję potóweczki nivea na odparzenia - no i staramy się wietrzyć codziennie po godzinie....

Pampersy wyrzuciłam, bo się cholerstwo do pupy klei, teraz na tapecie Bella happy i na razie się sprawdza - muszę jeszcze te biedronkowskie spróbować..... aktualnie Mateusz śpi po kąpieli - tradycyjnie odśpiewałam kołysanki i niedośniętego zostawiłam w łóżeczku, żeby sam usnął.... zobaczymy, jak nam noc minie - od 3 nocy mamy podobny schemat - 24 - 3 - 5, a potem 6,7..... na szczęscie budzi się tylko na karmienie i zasypia.... za to od piątej - 'na nogach', ale sam sobie gada nie angażując nas za zbytnio.... :)
 
reklama
No dziewczyny, Wasze maluchy to można powiedzieć że juz odchowane. A nasze małe uparciuchy jescze w brzuszkach sobie baraszkują. A pospać też już sie nie da bo a to głod mnie budzi, a to siku, a to strach przed porodem. czyli taki mały wstęp i rozgrzewka do macierzyństwa.Zyczę Wam wszystkim cierpliwości i sił, i mam nadzieję że niebawe dołączę.
Corin, ładnie postapiłas. Założyłas wątek i uciekłas:p Ja malemu kupilam tylko jednego rampersa, liczę na to że w sierpniu pogoda dopisze bo poki co to jakas masakra jest z tą pogodą! nie wiem jak Wy z malcami na te spacery wychodzicie, chyba między mżawką a mżawką:)
 
Mala monis, no ucieklam, ale podczytuje was regularnie, czyli trzymam reke na pulsie ;-) jak tam twoje bole? Rozkreca sie cos?
Fajnie by bylo jakbyscie sie brzucholki wszystkie razem sypnely, w koncu jest was tam juz garstka.

Ja mialam wczoraj zgryz czy isc z niunia na spacer, bo bylo przyjemne 17 stopni i chlodny wiatr. Ale ubralam ja cirplo, opatulilam kocykiem i poszlysmy az dwa razy. :-) Do poludnia i popoludniu. I dobrze zrobilam bo dzis leje, i dzis to pewnie dzien spedzimy w domu.
 
Corin, nic sie nie rozkręciło. Zjadam śniadanie i jedziemy na IP, bo tak mi lekarz zalecił w czwartek. jak nie urodzę do niedzieli do 10 to mam się zgłosić do szpitala, a oni mają podjąć decyzję co i jak. Myslę ze mnie zostawią, a raczej chciałabym tego. Czop mi wczoraj wylazł i cosik ze mnie się sączy, ale już dłupia jestem i nie wiem czy to wody czy resztki czopa. a Gdzieś kolo 4 rano sniło mi się ze boli mnie brzuch i ze zaraz dostanę okres. obudziłam się, faktuycznie nie bolał ale szybko przeszło. ehh, mogłabym mieć poród za sobą a Filipka na rekach, bo stresuję się jak egz na prwko albo maturą. 3 maj kciuki
 
Witam porannie.
Dzisiaj była dla małego marna noc. Wstał o 3 na karmienie i do 5 się z nim mordowałam żeby usnął. Nie wiem, chyba mu przeszkadza zapchany nosek, bo jak aspiratorem potraktowałam jego nosek to od razu zasnął. We wtorek będzie położna, to porozmawiam o tym biednym nosku Filipka.
A potem spał do 8 i teraz troszkę pomarudził, nos zapchany miał więc znów aspirator w ruch poszedł i jest trochę lepiej.
 
witam
u nas pogoda całkiem możliwa wiec jak mały wstanie pójdziemy na spacer.
córcia u babci na weekend ale dobrze że dziś już wraca do domku :)
aneta a może na ten nosek sól fizjologiczna pomoże bo za często tym aspiratorem nie można
corin fotka ewuni rewelacja... jak nic przyzwyczajaj się do różu:-D
malamonis trzymam kciuki oby jak najszybciej ... zresztą za wszystkie nasze dwupaczki &&&&
magia!!!!!wow ale ładnie waży...życzę by anemia wam szybko przeszła
danusia tulę i życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla krusznki
a czy ktoś wie co u konwalianki?????
alex ja po cc i jeszcze lekko krwawię ... z tego co się orientuję można nawet krwawic do 6 tygodni :eek:
morgenrood podziwiam i wielki szacunek

a my 3.08 do pediatry ..trzymajcie kciuki oby mały przybrał prawidłowo :nerd:
całuski mamuśki i brzuszki
 
hello mamusie,
U nas nocka taka sobie. maly obudzil sie o 2:30 najadl sie i do 4 rano nie spal. potem obudzil sie po 6 i po 8 i dopiero usnal.
malamonis trzymam kciuki i za reszte dwupaczkow

milej niedzieli
 
dzień dobry

u nas nocka nawet nawet chociaż malemu od wczoraj wszystko się rozregulowało. Apetyt miał słabszy, po kąpieli zassał dwa razy i odpłynął i jakoś tak wypadliśmy z rytmu. Może przez tą pogodę taki leniwy chociaż teraz usnąć nie może. A pogoda do bani - cały czas leje więc ze spacerku nici. Gdzie się podziało to słońce ja się pytam??

Malamonis już niedługo i Ty dołączysz do grona szczęśliwych rozpakowanych mamuś. Odchowane mówisz? hehe a ja się zastanawiam ile to jeszcze czasu żeby mały był taki bardziej że tak powiem kontaktowy :-D ale fakt, że wydaje mi się że ciąża to już była wieki temu ;-)

Madzia kciuki będziemy zaciskać!
 
reklama
Dzień dobry przy niedzieli,
balkan nie cierpie tych pampersów bo przyschnąć potrafią do pupki:( tez jedziemy na bella happy i zero problemów. Dzis małą nad ranem męczyły gazy ale dzielnie sama dawała radę i bez płaczu choc stękania było co nie miara ;) Nam nie potówki dolegają tylko przy samym ujściu kupki czerwone od wiecznych bączków z " odrzutem";) była gencjana na wodzi eplus krem ale wg mnie pogorszyło. Macie moze jakis pomysł jak to wyleczyc? Troszkę na alantanie odpuściło ale jeszcze na pewno ją piecze.
madzia ja tez 4 tyg od cc i nadal plamię a czasem i poleci. :( Zdarza się jeszcze tez ze po długim karmieniu czuje skurcze macicy ale to ok bo coraz mniejszy brzuch. Walczę z rozstepami przy pępku ( mascią Scagel- śmierdzi cebula;)) a biore sie powoli za bliznę od cc bo juz strupki odpadły.
A gdzie mój suwaczek???
 
Do góry