reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka przełknąć to trzeba, nic nie poradzimy na te nasze hormony heh. Mnie średnio co godzina broda sama z siebie lata, czasem warknę , czasem idę i się w męzula wtulam ehh huśtawka
 
Ostatnia edycja:
reklama
wróciłam z ktg i jestem normalnie głupia..wczoraj zero skurczy a dzis...regularne ?!?! do 100% przez cały zapis:szok: a ja zadnego nie czułam, no i cóz..lekarz puscił mnie do domu i kazał czekać - nic nowego phi :-)

biedna wisienka oby urodziła jak najszybciej!!!!!
 
maqnio ja podczas tej ciazy nie miałam ani raz robionego ktg tak ze nie mam pojecia czy cos sie dzieje czy nie , ale pamietam jak miałam z młodsza córka to tez nic nie czułam zeby jakies były i na ktg tez nie wykazały a za 4 godziny urodziłam bardzo szybko
 
ja przed Bozym Ciałem miałam ktg i skurcze wyszły spore i regularne nawet a ja ten tępy ból po bokach podbrzusza brałam za co innego..... także mysle ze te skurcze to moga byc przerozne odczuwane, to zwykłe twardnienie brzuszka to tez to, nie?
 
dzieki dziewczyny..nieco się uspokoiłam.. zważyłam małego na wadze domowej elektronicznej i wyszło, że przez 6 dni przybrał 200g, więc to nie jest chyba mało.. karmię go efektywnie, tzn budzę non-stop przez jakieś 30min z obu piersi.. martwi mnie jeszcze ciemiączko..bo jest nieco zapadnięte a czytałam, że to oznaka odwodnienia, zresztą ta położna powiedziała, że powinnam dopajać wodą! i bądź tu mądra..
już się wyryczałam za wsze czasy dzisiaj..

biedna wisienka.. oby się nie męczyła jak ja!
maqnio, heh niech Cię nie zwiedzie fakt, że masz skurcze.. TE skurcze bolą jak cholera :) dobrze, że cos się ruszyło
Anulka, to hormony i zmęczenie.. już niedługo:)
 
sestinka ja to juz jestem głupia, bo juz sama nie wiem o co kaman z tymi skurczami, które bagatelizowac a ktorych nie, eh...ponoc jak beda regularne i porodowe to "beda bolały jak cholera" - jak to mówi moj gin i nie sposób ich przeoczyc:)
konawalianka jak bym mojego ginka słyszała :-):-)
 
sestinka nie wiem jak to jest z tym twardnieniem brzucha mi jak twardznieje to paralizuje mi ciało jak by na jakis nerw naciskała az mi głowe wykreca i sztywnieje cała ale po chwili to puszcza , mysle ze wtedy maluszek sie prostuje w brzuszku i dla tego sie tak dzieje , nie mam innego wytłumaczenia

konwalianko moze jakas herbatke mu podawaj , ja jak miałam małe dzieci to koperek parzyłam i dawałam teraz jest tyle róznych herbatek dla noworodków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc dziewczyny dzis wrocilyśmy do domu jestem z lekka nie do zycia strasznie boli mnie głowa po znieczuleniu podpajęczynowkowym i ogolnie nadal bida.......Olga wynagradza ból...
Buziaki kochane ....dziękujemy za wsparcie i gratulacje .Jak wroce do zywych wstawie jej zdjecie
 
Do góry