reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziób ja to sie zupelnie nie znam, wiec napisze Ci tylko co ja bym zrobila na Twoim miejscu. Na objawy porodu to nie wyglada, ale pojechalabym do szpitala zeby sprawdzili co Ci dolega, bo takie fatalne samopoczucie matki znikad sie nie bierze. Nie sciagalabym jednak meza narazie, wlasnie po to zeby, jak piszesz, nie wprowadzac paniki. Tylko czy dasz rade sama do szpitala jechac?
 
reklama
dziób ciężko tak stawiać diagnozę na odległość, a jeszcze jak się nie jest lekarzem...hmmm... sama nie wiem, może to po prostu końcówka ciąży daje o sobie znać i zmęczenie organizmu? a boli cię żołądek czy podbrzusze? do szpitala masz daleko, a nie masz telefonu do lekarza albo położnej? albo nawet na IP zadzwoń i opisz co ci jest...

ania23, dodi, maqnio no u mnie też się zaczęły te idiotyczne telefony, nawet niektórych nie odbieram, bo mi się nie chce;-)jak urodzę to urodzę, nie wiem skąd się to ludziom bierze...

a tak sobie myślę, że mój termin nie jest zbyt dobrze wyliczony, bo liczą na podstawie ostatniej miesiączki, a ja wiem, że owulację miałam kilka dni później niż standardowo, bo używaliśmy testerów owulacji, to chyba te kilka dni powinnam sobie dodać do terminu???
 
a ja muszę się wyżalić.. była u nas położna.. mały fajny, nie ważyła go, ale stwierdziła, że kruszynka, że żółty i że ma nieco zapadnięte ciemiączko oraz żebym go dokarmiła mlekiem z butelki, gdy będzie niespokojny.. no i to był gwóźdź do trumny, bo mój P. stwierdził, że to moja wina! że mały nie dojada, że go nie budzę jak usypia i że chudy.. mam dość..
 
Konwalianka nie wierz w te bzdury. Co za dokarmianie????? skoro nawet go nie zważyła. Musicie się dotrzeć i dopasować a sztuczne mleko na pewno w tym nie pomoże! A i przywal mężowi za takie teksty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
konwalianka jaka twoja wina! jestem pewna że robisz wszystko żeby nakarmić własne dziecko do syta, przecież to oczywiste.... każdy taki mądry jak sam piersią nie karmi...:no: a żółtaczkę to chyba wszystkie dzieci przechodzą, tylko jedne łagodniej, drugie mocniej... gdyby coś było nie tak, to by chyba ci kazała skonsultować to u lekarza?

a w ogóle to juz z kilku źródeł słyszałam, że z tymi położnymi z przychodni to bywa oj różnie... niektóre nawet się z kurtki nie rozbierają, tylko w progu dziecko "ocenią" i w tył zwrot
 
Do szpitala mam 100 km i nie mam samochodu dziś w dodatku nie dałabym rady prowadzić.
Zadzwonić do położnej nie zadzwonie bo przychodnia dziś zamknieta a lekarza swojego nie mam.Boli mnie podbrzuszę,ciągnie w środku jak by się chciał oderwać.
Konwalianka głowa do góry. Spróbuj małego karmić częsciej. Nawet jak się nie upomina.A komentarz P.olej ciekwae czy on zrobił by to lepiej;) Przede wszystkim się nie łam ;*
 
Konwalianko przyłóż mezowi do cyca malego niech sam go nakarmi a nie takie teksty wali! Facet powienien byc dla kobiety wsparciem, szczegolnie w takich momentach!

I pamietaj Konwalianko, ze poczatki sa najtrudniejsze, z czasem bedzie juz tylko lepiej:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki ja tylko na chwilkę wpadłam zobaczyć co się dzieje i się dzieje hohoho :-D
wisieńka &&&&&&&&&&& pewnie już dziś utulisz Emilię :-D;-) wreszcie będziesz miała ulgę kochana :*:*:*
maqnio dodi cholerka serio dziewczyny Wasze uparte cholerki są :eek: Dziewczynki wyłazić z brzuszków mamusiek!!!! Ciotki z BB już chcą się cieszyć razem z Mamusiami Waszymi !!!:-D
Corin widzisz no mądre szkraby są mój lekarz znów nie uważa 37 za donoszoną ciążę chociaż mówi,że jest bezpiecznie,ostatnio Jego słowa były takie: dzieci są mądre i czasem w 26 tc są zdrowe a w 39 nie bardzo i nie ma co przyspieszać,bo można tylko narobić dzidzi kłopot" Więc się tych słów trzymam ;-)
Kurde aż tyle by się mogli rypnąć lekarze u wydrusi?? Najważniejsze,że zdrowe są dziewczyny i wrócą szybko do formy na bank :-D
A ja dziś jakaś rozdrażniona kurde jestem mój mnie masuje bo jakoś wtedy mi lepiej ,może to z niewyspania ;-)
Buziam wszystkie mocnooooooooooooooooo :*:*:*:**:
 
reklama
orchi :* Twoja energia i dobry humor działaja na mnie kojąco, uwielbiam te Twoje posty!!!
konwalianka nie słuchaj tych bzdur, mailuj ma racje skad wie ze niedokarmiony jak nawet go nie zwazyła. Zaufaj swojemu instynktowi a na pewno bedzie dobrze, a małzowi faktycznie - kop w doopke sie nalezy!!!!
 
Do góry