reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
witam sniadankowo :-)
ja juz zdazylam ogarnac cala kuchnie bo wczoraj mnie strasznie stopy bolaly,co najmniej jakbym miegala przez 2 dni, troszke byly opuchniete mimo baseniku-no coz, zycie ciezarowki w 9-m miesiacu :-D

Biedna WYdrusia tak ja wymeczyli ale na szczescie Lilusia jest juz na drugiej stronie, teraz trzymam kciukaski za jej zdrowko i mam nadzieje ze dzisiaj bedzie mogla przyczepic sie do cyca ;-)

Maqniuszku toi wiadomosc dla Rozinki:
Rozyczko jak zaraz nie wyjdziesz z maqniuszkowego brzuszka to BB-dzieciaczki sie na ciebie obraza, to powazna kara wiec zastanow sie dobrze czy chcesz tam dalej siedziec i denerwowac mamusie :-D

mailuj ja to bym chciala zeby NIcole mi przyniosla taki bochen chlebka polskiego po narodzinach :-D nie dosc ze cieszylabym sie nia, to jeszcze chlebkiem :-D
Reszte dziewuszek witam goraco :*
 
Ostatnia edycja:
Hej rybcie... noc spokojna... a ja kładąc sie spać zawsze liczę na to, że może coś zacznie się dziać :-( ja już chcę mieć to wszystko za sobą....
Humor dziś mi coś nie dopisuje, jestem jakaś zła i smutna dziś....
 
Dzien dobry!

Wielkie kciukaski za Wisienke i za Maqnio!!!! Zeby nam w koncu Maqnio kolejke zwolnila:-)

Qrcze, ladna lipa z ocena wieku ciazowego Wyderki. Na szczescie nawet w 36 tyg mala powinna sobie dobrze poradzic... Trzymamy &&&&&

Kupilam piekna tunike, podkreslajaca moj biust (wieeelki) i ciagle ksztaltny brzuszek. A co!!! Na sukienke nie bylo szans - przymierzylam pol galerii handlowej i we wszystkich dlugich kreacjach wygladalam jakby ktos szmaty przerzucil przez Mont Blanc... Brzunio juz za duzy mam po prostu. Teraz spadam, bo musze sie zaczac szykowac. Nie bedzie mnie do jutra. Mam nadzieje, ze nie urodze na weselu:szok:

Buziasy dla Was wszystkich
 
sestina, widzę, że obstawiałaś, że wczoraj wieczorkiem sie zjawię... no i pewnie bym się zjawiła, ale byli u nas goście do późna...i już nie wchodziłam:):)

maqnio, no i jesteśmy przeterminowane... trzymam kciuki, żeby to było to u ciebie:):) moze wtedy i moja malutka pozazdrości i wyjdzie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Babelki to chyba jednak nie wody, bo faktycznie one albo powinny sie saczyc - jak pisze corin i mailuj i pippi albo chlusnąc, a mnie cos ta wycieka ale nie kapie i sie nie saczy, moze to po prostu takie upławy wygladające jak woda.

emka wiadomosc przekazana..i co? mały diabeł wogóle nie zareagował:-)
dodi no jestesmy..to tak strasznie brzmi....:-)
 
Do góry