reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

pippi sa przezroczyste jak..zwykła woda, ale nie leci duzo, tylko takimi falami,i przede wszystkim jak siedzę, podłozyłam wkładke jak mailuj radzila, zobaczymy co sie będzie działo:) pippi co do wyderki to faktycznie biedna sie nastresuje i tez jestem w szoku, ze lekarze tak sie machneli przy ocenie stanu dzidzi. mogli jeszcze ze 2 tygodnie ja potrzymac.no ale na pewno wszystko bedzie dobrze, musi byc!

kurcze marzenko sms od wisienki mnie podbudował, na bank Emisia bedzie dzis na swiecie!!!!!
 
reklama
Maqnio tez mam taka nadzieje ze w koncu Wisienka dzisiaj urodzi trzymam za nia mocno kciuki , dosc sie nacierpiała niech Emilka juz wychodzi do nich

A ciekawa jestem czy to u ciebie juz wody odchodza mi jak odchodziły to bardzo obficie i z krwia ale róznie to sie odbywa
 
och kurcze, a wydrussia niby wg lekarzy w ktorym tyg była? napewno będzi edobrze ale szkoda ze mała sobie nie posiedziała jeszcze w brzusiu...
 
marzenko no wisience jak nikomu sie juz nalezy, naprawde za te jej cierpienia, oby miała lekki poród. co do wód to jestem spokojna, poki co skąpo, ale moze sie rozkręci. :)
 
maqnio wody mogą się sączyć cienkim strumieniem długo przez kilkanaście godzin (organizm cały czas produkuje nowe) albo mogą chlusnąć tak jak pisze marzenka
sestina miała być w 39 tyg:shocked2:
 
o kurcze to faktycznie pomyłka....
psota daj znać jak wstaniesz jak tam szanowny Dawidek się miewa- moja królewna dwa razy się raptem od rana przeciągnęła
 
Ostatnia edycja:
Marzenko wierzyłam, że będzie dobrze. Ja wiem, ze dziecko przychodząc na świat przynosi ze soba bochen chleba i od nas zależy jak sobie z tym darem poradzimy :-) Wierzę w to !
Maqnio @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ + fluidy wodne znad morza :-).
Mi zostały tylko dwie noce w mieszkaniu :szok: Ale już humor lepszy, weszłam na dobre tory :-) Juz zaczynam się cieszyć :-)
 
reklama
Do góry