reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
dla odmiany ja znowu caly dzien na basenie, wyszlam o 13 a wrocilam o 18 :-) faaaaaaajnie bylo, slonko lekko za chmurkami, ale gorac dalej sie utrzymywal, wyplywalam sie, wymoczylam, wysiedzialam a o 20:30 schodze do baru to akurat D podjedzie, napijemy sie soczku a on piwka i tak sie kolejny dzien zakonczy :-)

&&&&&&& za Wysdruske, pewnie rowno o 19 nie zaczeli wiec za niedlugo powinna miec dzieciatko, ah....
ale jaja by byly jakby jej ta cesarke zrobili, wyciagaja dziecko a tam... MILOSZEK :-D
 
Ostatnia edycja:
emka wizjonerko, no padła by chyba dziewczyna, nie żartujmy tak nawet;) a umnie ciag dalszy "idę albo nie idę" w innych wersjach " jem albo nie jem", leżę albo nie leże" hahahha
 
sms od wyderki na watku, jeszcze nie urodzila.

sesti
moze byc, wyderka na pewno dzis sie rozpkauje i obstawiam wisienke, wiec moze twoje przepowiednie sie spełnia:-)
 
Jestem ponownie;-)spalam dzis 2 razy po 3 godz:-)zazdroszcze wam tych skurczy ja odkad nie biore lekow tylko 2 razy bolal mnie brzuch jak na okres a wlasciwie slabiej, dobrze ze w pon do szpitala mam nadzieje ze do sr urodze:-Dcala noc snily mi sie ciastka z kremem i torty a najlepsze ze dawali za darmo:-Dna pocieszenie wlasnie zjadlam paczka;-)
&&&&&&&& za Wydrusie;-)
Psota, moj maly ma stale godz gdy szaleje ale ogolnie nie zdarzylo mi sie zeby malo sie ruszal, w szpitalu mowili ze jest bardzo aktywny w porownaniu z innymi babelkami:-D
Wisienka mam nadzieje ze nadeszla Twoja kolej bo szyki cos sie ruszyc nie moga:wściekła/y:
Maqnio jednak mala nie chciala wyjsc, moze spodobala jej sie inna data i sobie czeka, od poczatku typowa kobietka:-D
 
Anula, mój szaleje po śniadaniu i ok 21 zaczyna, ale dzisiaj ma super lenia.

Jaki oni mają cel w męczeniu Wydrussi tą oxy? :(
 
maqnio mowilam ze o 19 nie zaczna tej cesarki? :-D zawszee sie ociagaja walkonie :-D

mi sie mala strasznie wygina, nie wiem czy cos czuje czy poprostu sie uklada tak jak byc powinna, co nie zmienia faktu ze dla mnie to wcale a wcale przyjemne nie jest :/
i te uplawy ... :baffled: normalnie mi takie ilosci wylatuja budyniowego, wodnistego sluzu ze szok..
 
reklama
też nie wiem po co oxy przy cc- moze trochę zeby organizm się zorientował ze to czas na oczyszczanie poporodowe potem
 
Do góry