reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Sestinko, w moim szpitalu robią lewatywkę na życzenie. A ja, to chyba bym musiała codziennie teraz robić w domu, hehe;) Chociaż mnie od wczoraj tak czyści, że i lewatywa nie jest potrzebna;)
 
reklama
w szpitalach owszem robią ale nie ma to jak komfortowo na swoim kibelku nie;)? mówisz czyści.... hmmm ja juz nic nie mówię;)
balkan tak czy siak trzymam kciuki za małą
 
Witam wieczornie. Ciekawe czy przepwiedzialam wisience ze jutro juz bedzie miala pozamiatane, hihihihi. Oby tak.

Sesti, ja dzis tez sie wynudzilam za wszystkie czasy. Wylezalam caly dzien w wyrku, az mnie wszystkie kosci bola :-)

Zaciskam kciuki za wydrusie. Jesli zaczeli o 19.00 to juz za chwilke powinna zobaczyc i uslyszec swoje malenstwo :-)
 
reklama
Do góry