reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja też właśnie po wizycie u położnej. Oczywiście nic się nie dowiedziałam ciekawego, bo informacja typu "już niedługo" :-) niewiele mi mówi :-D zdziwiłam się tylko bo brzuch... urósł mi 6 cm!!!!!!!! :szok: szok normalnie... Następna wizyta 6 u gina i dowiem się wreszcie co tam się dzieje w środku. :-) dziś miałam o 6 pobudkę bo mały miał chyba aerobic - machał rękami, nogami (w tym samym momencie) i główką - już myślałam, że zaraz wyjdzie... :baffled: szaleństwo!!!
 
Hej, jestem znwou.. wypindrowałam się, teraz pewnie gdzies na obaidek sie wybierzemy...od przyjazdu małża wcale nie gotujemy w domu....nie chce mi się i juz:):) wole mieć podane pod nos hehe

Małż dziś przyszedł z siłowni i mówi.... no rodzisz w końcu czy co?? długo mi tu jeszcze będziesz WIELORYBIĆ??? :-D
 
Dodi "wielorybic":-D doobre:)

Dziob ja bym chyba nakopala do dupy takiej poloznej... Cale szczescie ze sie wyjasnilo teraz!

A mi dzis rano wkladke zalało cos dziwnego. Nazwalabym to rozdrobnionym serkiem grani:-p Przepraszam za porownanie te ktore lubia serek grani;-)
 
Orchi, Psotka, Maqnio, ale macie dzisiaj humorki, ubawiłam się nie ma co :-D:-D:-D
Haniad, kurka ja mam 125, i przez telefn mój gin stwierdził, że zupełnie nie ma się czym przejmować... ale on nie należy do specjalnie ostrożnych. Mam wizytę jeszcze 6, ale chyba za kilka dni powtórzę badanie czy mi nie spada. A wiesz czy w jakiś sposób można to podreperować samemu?
Psotka, oby po drzemce przeszło, a i też mam parcie na tył od kilku dni...
Dodi, :-D:-D:-D żartowniś
Dziób, jakaś paranoja normalnie, fart, że udało się trafić na inna położną
Katerina, witamy w domku
Wydrusia, :-):-):-):-):-):-)
 
wydrussia buziaki i powodzenia!
psotka a może bobu się poprostu najadłaś;P no już dobrze , dobrze - ja też mam czasem takie parcie na doopencję, ale wyczuwam ze to przez ułożenie główki małej ps. uwielbiam Lilou i wcale bym się nie pogniewała jakby mąż mi z okazji narodzin córy coś wyrył:) a jak nie to sama sobie sprawię kolejną;)
 
Odebrałam wyniki, sterydy pomogły, płytki skoczyły aż do 134 tys. Mogę spokojnie czekać, aż Lence zechce się wyjść :-) Ależ się cieszę :-)

Danusiu, 125 to ja nigdy nie miałam, teraz po lekach tak podskoczyły. Czytałam, że samemu można podreperować płytki wit B12. W tych lepszych kompleksowych witaminkach dla ciężarówek jest jej więcej, no i jedzonkiem bogatym w B12.

Wydrusia &&& zaciśnięte mocno :-) Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Hania, wiesz ma 125 tys :p, a nie 125 szt ;-) ciesze się, że Ci podskoczyło. Cholercia i nie wiem teraz czy mam się martwić, po prostu w poniedziałek powtórzę i zobaczę w którą stronę to idzie. Jeszcze mama mi mówi, że podobno przy niskich płytkach nie można ZZO podawać.
 
reklama
Hello Brzuchatki i Dzieciatki!!!!

pobieżnie nadrobiłam zaległości i doczytałam, że Wydrusia, się wreszcie doczekała.... :) trzymam kciuki &

ja dziś rano po raz ostatni stoczyła bitwę (wygraną :)) z geriatrią do pobrania krwi, a potem pojechałam na ktg - książkowe, jak to dr określił.... :)

wróciłam z bazarku - deszcz leje jak z cebra, ale przynajmniej oddychać jest czym..... chciałabym, zeby w przyszły czwartek była taka pogoda..... zdjęłam morek ciuchy, do których musiałam dodać równiez majtki, bo po przyjściu do domu zbyt mocno kichnęłam.... :)
 
Do góry