reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Basieniak nie zazdroszczę.. ważne ze jesteście już na prostej..

pisałyście o tych płytkach, wiec faktycznie jak jest poniżej 120 tys to nie chcą zrobić zzo, ja w historii porodowej napisałam, ze mąż z położną ubłagali jego podanie (u mnie było tylko 111tyś), a po porodzie spadło do niecałych 85tyś stad transfuzja..
 
reklama
Jestem na chwilę u mnie znów bardzo nieregularne skurcze, dały pospać to pospałam ile się da. Czuję się jednak fatalnie, boli mnie głowa i mam znów cholerne mdłości. Łech mam dośc. Jak wieczorem znów się zacznie pojedziemy na ktg.
basieniak współczuję ci bólu i komplikacji, myslę, ze uda ci się wrócić do karmienia. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Konwalijka, no to zaczynam się stresować... może moj gin powiedział, że nie ma się czym przejmować, bo w jego szpitalu i tak nie dają ZZO. A ja będę w innym rodzić i chcę nieczulenie, eeh by mi nie spadły już więcej te płytki.
A Tymuś chyba daje Ci sporo wolnego czasu :-) grzeczniutki.
 
helo wróciłam z ktg i dziś nic , zero skurczy, normalnie jedna, długa, ciągla, prosta czarna linia na poziomie 5% przez cały zapis., normalnie jakby od linijki odrysowana. bosko. jutro znowu ktg. no coments.

haniad super wiesci kochana!!
dodi wielorybic - buhahah...!!!!!a tak poza nawiasem to wybraliscie wkoncu imie? Bianka? Laura?
wisienko bidulko Ty juz sie kochana powinnas dawno rozpakowac i ze złotym medalem chodzic, ze tak dzielnie przez te dolegliwosci przechodzisz, kurcze podziwiam Cie bardzo:) niech Emisia juz wychodzi!!!!
basieniak współczuje bardzo, obys szybko do formy wróciła i zeby dzidziol nie zniechecił sie do piersi
alex dobre wiesci - super!:*
dziób nic tylko faktycznie stres przespac, głupia jakas ta baba


u nas w szpitalu zzo - brak, nie dostane nawet jak po scianach bede chodzic, nie daja i juz...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochaniutkie

malami moja córeczka wychowała się bez smoczka, nie chciała go ssać...
wydrusiu kochana trzymam kciuki za was !!!
Basieniak bardzo ci współczuję tego bólu przez jaki musiałaś przejść, kurcze ja będę mieć drugą cesarkę i im bliżej tym bardziej się boję.
Wisienko trzymaj się kochana!!!

...troszkę poczytałam kilka stron wstecz, na więcej nadrobienia nie mam siły... mam takie dyskretne pytanie a mianowicie: Czy zdarza się wam takie pieczenie i swędzenie w pochwie?? ja tak mam od wczoraj i nic nie pomaga, stosowałam tabletki dopochwowe na zapalenie, smarowanie fenistilem, clitromazolum, ciągle się podmywam co pół godz i nic nie skutkuje... prosze was o jakieś porady !!!
 
Sesti, doczytałam się o tym napadzie obok mnie.... Ukradł rower w... majtkach na głowie - Informacje - TVN Warszawa
:-D

a tak a'propos przestępst i Warszawiaków..... jak wchodziłam do szpitala na Karowej - jest to szpital wyłącznie ginekologiczno - położniczy ze 100 letnią tradycją - weszło dwóch strażników miejskich z facetem zakutym w kajdanki..... i za chwilę wyszli..... stojąc w kolejce do rejestracji usłyszałam, że Strażnikom się szpitale pomyliły, bo przyszli, żeby pobrać krew na alkohol temu w kajdankach..... no coż....
 
maqnio zawstydzasz mnie:zawstydzona/y:Żadna ze mnie bohaterka , jakby było jakieś wyjście to bym skorzystała ale nie ma żadnego musze to znosic. Wkurza mnie, ze tak niewiele ludzi rozumie, ze ja już jestem na mecie z wyczerpaniem fizycznym i psychicznym.
Iwonuś dzięki. Myślę, ze nie podmywaj się tak często bo to jeszcze bardziej szkodzi, zabijasz tą florę, która zdązy się odbudować. Takie dolegliwości to jedyne , które mnie w ciąży ominęły
 
wisienko to szczera prawda:* tyle ile Ty przeszłas z tymi dolegliwościami to połowa z nas razem wzięta nie przeszła. Mam tylko nadzieje, ze los sie do Ciebie usmiechnie i Emisia będzie "chodzącą grzecznością" i nie da Ci wogóle popalić:*
 
reklama
Do góry