reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
hej
Melduję się po wizycie. Wyczekałam się jak głupia 1,5 h :wściekła/y: bo ginek wracał z konsultacji z Wa-wy.
Dzidziuś zdrowy waży 2970 g wszystko w normie: wody, szyjka zamknięta 99 spustów :-), tylko nadal są bakterie jeszcze więcej niż było dostałam silniejszy antybiotyk na 10 dni, pózniej na badania moczu i na wizytę... mam nadzieję że będzie OK.
Tylko jestem troszkę rozczarowana, bo chciałabym mieć CC w termin porodu 24.07 ale niestety nie będę mieć, bo doktorek ma urlop i chce zrobić wcześniej muszę tylko wybrać sobie termin...ehh
 
Konwalianka wiesz ile bym dala żeby były regularne:szok:
Alex Kochana muszę wytrzymać bo co zrobić :-(
Muszę poczekać do jutra ciekawe co powie :-(
Kochane ja uciekam się położyć bo padam... Może chociaz się zdrzemnę :-* Buzi w brzusio :**
 
Ostatnia edycja:
Kasiulka, ja uwielbiam siedziec po turecku, wiec i w tej pozycji malowalam.:-D

Konwalianka, jesli tak mocno krwawisz, to moze powinnas pojechac do szpitala?:confused:

Iwonus, najwazniejsze, ze malenstwo zdrowe, a z bakteriami na pewno sobie poradzisz.:tak:
 
Ja również melduję się po wizycie. Wiem skąd te bóle. Dziecko zbyt szybko rośnie. Nie wiem co to dokładnie znaczy no bo jak mozna rosnąc zbyt szybko? wazy 3300 i gin twierdzi że może jeszcze sporo podrosnąc a przy moich gabarytach na pewno nie wydam na świat takiego duzego dziecka sn. Powiedział że powoli się szykuje do wyjscia hmmm ale co to znaczy powoli?
 
Wróciłam, koleżanka u mnie była, która ma termin na 26czerwca:)

Zjadłyśmy pizze i teraz mi się odbija:)

konwalianka, trzymam kciuki:):)

Wydrusia, trzymkaj sie kochana, oby przeszło, lub rozkręciło sie na maxa, bo cię wymęczy to wszystko:)

Nil, no malutki spory już:) sobie pofolgował:)
 
Witajcie Śpiochy:-)
Gratuluję udanych wizyt.
Konwalianko ja dziś chyba z Tobą będę liczyć te skurcze.
Corin dobrze, że się uspokoiło.

Byłam na wizycie i sprawa jest dość poważna. Przeciwciał mam sporo - 64. I do tego są 2 rodzaje: anty-D i anty-E. Skierowali mnie do punktu konsultacyjnego. Rano będzie badanie usg z przepływami i KTG. Jeśli przepływy będą dobre to szpital św. Zofii będzie się mną opiekował. Jeśli nie - Klinika na Starynkiewicza, która specjalizuje się w prowadzeniu ciąż z konfliktem serologicznym. Mój ginek powiedział, że to moja ostatnia wizyta u niego, bo pewnie będą skracać czas trwania ciąży. Mam nie brać leków przeciwskurczowych. Szyjka dobra do porodu (jeszcze jakaś jest, ale miękka) i rozwarcie na luźny palec (jakieś 1,5 cm). Powiedział: "O właśnie dotykam główki pani dziecka". Krew na rękawiczce po badaniu. No i ból sympatyczny krzyża i jak na @.
Tak więc albo wyląduję w szpitalu albo wywołają mi Stasia niedługo.
Trzymajcie kciuki za mojego malucha jutro między 8 a 9, please.
 
Magia, ja będe trzymać na pewno!! będzie dobrze, maluszek juz niedlugo bedzie z wami :):)

Mnie dziś lekarz też nastraszył, bo robił dosc dlugo usg i kilka razy włączął serducho małej..i robił to badanie na stojąco (a zawsze siedział) więc juz miałam jakieś głupie schizy...bo coś było inaczej niż zawsze:) ale powiedział,że wszystko jest w porządku na końcu..

Martwią mnie tylko te liczne paciorki w odbycie..ale gorzej jakby byly w pochwie chyba co??
 
reklama
Do góry