reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wisienko czyli objawów masz juz wiele... gratuluje ;-)ciesze się,że będziecie mieć nowe gniazdko:tak:hihi . Ja też za pól godzinki mykam na miasto płaszcz na zime muszę sobie kupić ale nic mi się zbytnio nie podoba:dry:
 
reklama
margarita troszkę te objawy mizerne jednak ale są i mam nadzieje, ze ich nie uroiłam sobie. Ja kupiłam taki płaszczyk w koloże bakłażana w Orsayu, bardzo ciepły i niedrogi w miarę z duzym kołnierzem , kieszeniami i paskiem tuz przed kolanko.
 
Wróciłam ....

"Ciaża piękna" tyle się dowiedziałam jak zapytałam o kwas foliowy i witaminy to powiedział ze dla siebie mogę ale dla dziecka juz za pózno.Nie jestem zwolenniczką sztucznych witamin i prochów więc bardzo się cieszę że natura górą.
Dostałam skierowanie na USG ale między 13.list a grudzień chyba 2.I badania glukoza i te podstawowe krew,mocz i takie tam cuda ;)
Zwolnienie mam więc nózki do góry i leżakujemy Uffff....chyba mnie nerwy pusciły trochę

Wisienka - Jutro wyczłapie sie na badania z rana więc wskocze po imbir
Gratuluje i cieszę się razem z Tobą ;) nawet się nie obejżysz jak szybko się przeprowadzisz Czyli co święta we własnym M ?
 
Evinka super wiadomości oby tak dalej :)
Dziewczyny ja padam na twarz, non stop mi się chce spać, wczoraj poszłam do łóżka razem z Kają o 8 !!! normalnie 12-1 W dzień oczy na zapałki Dziwnie się z tym czuję w poprzednij ciąży mogłam spać ile wlezie to męczyła mnie bezsenność ehh i to ciągłe zmęczenie daje się we znaki jejku oby ten Pierwszy trymestr minął szybko bo czuję się jak zombie
 
Evinka gratki ogromne kochana. Ja tez na L4 i tez nóżki do góry))):-):-)
michałka ja tez tylko spie i śpie. Z Mackiem w ciązy też tak miałam ale w ostatniej właśnie bezsennośc. Teraz kładę sie około 11-12 śpie do 10-11 potem znowu w dzień się kładę na 2 h a wczoraj jakby nie odwiedziny sister to byłaby trzecia drzemka. I po tym lenistwie zasypiam wieczorem bez problemu a zawsze miałam tak, ze jak w dzień spałam w nocy nie było szans na zaśnięcie wcześniej niz o 2. Teraz siedze i tez juz mam ochote na drzemke:dry: W sumie to u mnie najwidoczniejszy objaw ciążowy więc się ciesze i z tego

Własnie ugotowałam zupkę i rozmrażam indyka na gulasz. Jakas głodna non stop jestem.:-D:-D:-D
 
:D
Ledwo się wyrobiłam ze wszystkim właśnie obiad robie
anula trzymam kciuki byś rzuciła palenie...
Wisieńko :) tyle objawów-tylko sie cieszyć :)
Evinka- super wiadomość!

za oknem szaro buro ale nastrój mam wspaniały- sam fakt, że jestem w ciąży uszcześliwia mnie strasznie! hehe cieszę się cały czas i czuję jakbym była lekko na wysokich obrotach ;-)
 
Ostatnia edycja:
juz sie melduje dopiero wrocilam z miasta choc nie wszytsko zalatwione te kolejki mnie rozwalaja...padam na twarz chyba spac pojde:) tez glodna chodze non stop:)ide lulu do pozniej :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
koficzka fajna ta twoja euforia. Ja mam własnie mdłości po zjedzeniu zurku, nie mocne ale jednak są.
anulka ja tez spiąca jestem niesamowicie, mam ochotę na dżemkę ale zaraz wracja chłopaki to i tak nie pospie
 
reklama
No ja też wróciłam płaszczyk w top secret upatrzony ..czekam bo pani ma mój rozmiar zamówic ,jak nie to sobie ze strony zamówie i już;-) A pogoda do bani:-(Evinka super ,że wszystko w porządeczku ciesze się :-)
 
Do góry