reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wisieńko bo lepiej mysleć pozytywnie i się cieszyć każdym dniem-Ty masz mdłości a ja też mam żurek dziś na obiad ;-)
 
reklama
Ja dopiero z pracy wróciłam, meeega zmęczona. Wczoraj zrobiłam sobie drzemkę w dzień i potem nie mogłam w nocy zasnąć.

Fajnie że macie coraz więcej objawów. :))
Ja czekam do środy na wizytę... A czuję się chyba zupełnie normalnie i piersi mniej bolą, jakoś nie pojawiają się nowe objawy. Może tylko to że co chwilę chce mi się siusiu :p Ale jestem dobrej myśli. Musi być dobrze. :D
 
danuska miło Cie widziec :) co do zmęczenia to ja juz przysypiam i chyba zaraz zmykam spać :sorry2: hmmm życze udanej wizyty .. będzie wszystko Ok ;-) w którym tyg.jesteś??
 
Ostatnia @ 4 pazdziernika czyli wychodzi mi 5 tydz. Chyba że się mylę.

Tak sobie patrze na wasze suwaczki i dla kilku dziewczyn to już 3 dzidzia :) Bardzo się cieszę, że trafiłam do grona tak doświadczonych mam :) Ja też marzę o gromadce dzieci, a jeszcze niedawno królował model 2 + 1. Całe szczęście, że trochę się to zmienia. :)
 
reklama
Do góry