reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Zuzu, ja podobnie na usg idę w czwartek, mam nadzieję, choć już sama mam takiego stracha, że jak mi gin karze przyjść później, to chyba nie będę naciskać. Głupie to moje podejście, ale trochę tchórzę... Jestem już w 13tym tyg, więc w sumie czas, ale jakoś tak niepewnie się czuję, najachętniej chciałabym mieć to już za sobą.

Patrycja, oszczędzaj się! I 3mam kciuki, aby wszystko było dobrze :)

Czy wy dziewczyny też tak tyjecie? Bo to przechodzi ludzkie pojęcie, co się dzieje z moim ciałem, niegdyś chudym, teraz w biodrach ze dwa numery extra potrzebuję. Nie wspomnę nawet o brzuchu, który wystaje jak wg mnie powinien w 6tym miechu. Przytyłam 5 kg! A nie objadam się, serio. Na pewno mniej ćwiczę, ale żeby aż tak?!?!? Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka miesięcy!
Mała pocieszka: piersi też są większe, ale powoli i one giną przy brzuchu :/
 
reklama
Emka dobrze że już jesteście razem, takie powitania bezcenne :-) Super, że Tatuś taki zakochany w Fasolince.

Patrycja, odpoczywaj duzo i dbaj o siebie, bedzie dobrze. Musi byc! Tryzmam kciuki.


Właśnie ostatnio też zastanawialiśmy się czy cały czas możemy się kochać jak chcemy. Niby pozycje "ciążowe" sa ograniczone ale od kiedy powinno się do tego stosować? Jak myślicie? Czy dopiero kiedy widać brzuch czy jak?
 
Właśnie ostatnio też zastanawialiśmy się czy cały czas możemy się kochać jak chcemy. Niby pozycje "ciążowe" sa ograniczone ale od kiedy powinno się do tego stosować? Jak myślicie? Czy dopiero kiedy widać brzuch czy jak?

Tak jak chcecie, lubicie i jak tylko macie ochotę. I tak długo jak chcecie.....Sama poczujesz kiedy nie możesz już tak jak do tej pory....

Oglądacie TVN Style?

Ślimakowa - ja też tyję......;-( A brzuch mam oooogromny, choć doskonale wiem, że to nie dzidziuś, bo wiem, że ono jest niżej, a ten brzuch, to wina hormonów - puściły wszystkie mięśnie i wiązadła......eeehh.....

Maja poszła spać, chwila relaksu...na pranie nie mam ochoty
 
Danuśka, Kasiulka ja chudnę, to ponoć przez wymioty i tarczyce, mam na swoim koncie juz ponad -4kg. Nie mam wcale apetytu i mnie to martwi, chociaż gin mówi, ze jeszcze nie mam się martwić ale pewnie przytyję potem wystarczająco.
 
Kkasiulka no to mi chyba tez te miesnie brzucha puscily bo brzuszek mi sie zaczal powiekszac i to na pewno nie przez jedzenie bo jem umiarkowanie i jak juz mam jakies zachcianki to zabijam to owocami. Przytyc to moze przytylam z 0,5 albo 1 kg nic wiecej. Jednak swiadomosc tego ze fasolinska rosnie z dnia na dzien sprawia, ze chcialabym miec ten brzuchl o wiele wiekszy niz jest w rzeczywistosci :-D
poszlam do sklepu i skusilam sie na 180 cm gumy do zucia. Ja jak to ja wsadzilam polowe do buzi :-D smiechu co nie miara, az mnie szczeka rozbolala z rzucia i tych balonow na pol twarzy :-D niby przyszla mama a takie glupoty jej jeszcze w glowie hehehe
 
Witam jakos nhie zagladałam dawno tutj u mnie choróbsko sie pamoszy Asia przez swieta goraczka wysoka trudna do zbicia jak juz jej lepiej to mąż chory i na zwolnieniu a ja siostra pck dodatkowo boje sie zeby nie załąpac od nich bo moga byc komplikacje z dzidzia ale pozeram czosnek i moze jakos sie uda?
Patrycja trzymam kciuki, lez a wszystko bedzie dobrze, trzymam &&&&
Kasiulka oglądam program na tvn style szkoda ze nie ma takiej polskiej edycji
co do pozycji jesli nie ma przeciwskazan tzn wszystko jest ok to hulaj dusza, przyznam szczerze ze w pierwszej ciązy tez miałam dziwne uczucie ze nie wypada dzidzia w brzuchu....
 
reklama
Witam wieczorową porą;-) choróbsko znowu mnie rozłożyło :eek: pije *spam* ale mało co pomaga ...gardło naiwania niezle echh .... mam sól emską i nie wiem czy moge ją pić :shocked2: A co do kg to ja mam 1kg na plusie, nawet nie wiem po czym mogłam przytyć bo apetyt mam marny .A mdłości,słabości i inne sensacje to juz na początku dziennym nie wiem kiedy to przejdzie,aż mi głupio przy mężu bo gdzie nie jedziemy to przysypiam lub jęcze ,że mnie mdli :dry:
 
Do góry