reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Petronelka mnie lekarz kierował do Instututu Genetyki ale tam nie mają terminów - z badaniem trzeba się zmieścić do 14 tygodnia. Dlatego będe robic je w Zdrojach 3 stycznia. Są płatne. A Ty gdzie będziesz robić
 
reklama
Hej,
Jak byłam ostatnio - 10 tc to lekarz mi powiedział, że jest za wcześnie na mierzenie przezierności, poza tym od innego gina wiem, że aby badanie było miarodajne dzidzi musi mieć już 4,5 cm.
No a wtedy dziabąg miał 3,1 i lekarz nie chciał mi nic powiedzieć, bo za wcześnie było.
No i teraz muszę czekać.
Ale myślę, że to zależy od lekarza, każdy ma swoje doświadczenie i nim się kieruje.
Trudno, jak będzie trzeba to wytrzymam nawet do drugiego stycznia :)
 
Lekarze napewno wiedza co robia:) mi powiedzial bo udalo sie zmierzyc a wiem ze jak pojde nastepnym razem to napewno sie zmieszcze w przedziale tyg wiec zmierzy juz konkretnie :) nie martwcie sie bedzie dobrze;)
 
A i jeszcze zapytałam gin o związek pomiędzy ilościa uderzeń serca a płcią. Jego mina była bezcenna i powiedział, ze dobrze, że nie ma czasu siedzieć w internecie :)
 
A i jeszcze zapytałam gin o związek pomiędzy ilościa uderzeń serca a płcią. Jego mina była bezcenna i powiedział, ze dobrze, że nie ma czasu siedzieć w internecie :)

Ja też o mało nie padłam jak to przeczytałam.....To chyba jedna z wiekszych głupot jakie słyszałam. Choc nie powiem, słyszałam co nieco.....Na przykład:
kiedy masz za mało żelaza, nabij jabłko gwoździami, zostaw na noc, rano wyjmij gwoździe i zjedz jabłko......padłam.

Ja już od rana w pracy, ale chyba urwe sie wczesniej, zimno jak cholera, Maja w domu....tęskni mi sie za nią. Musze zacząć szukać następcy. Mam dość tej roboty.
 
eheheh no nieźle z tym tętnem. A u mnie ja mam bradykardię dlatego ze od małego trenowałam i mam wolniejszy puls i wiekszy wyrzut krwi na obwód wiec ja na to nie patrzę.... tym bardziej ciekawa jestem co bedzie u dzidzi...ale mam dylemat z tym ginem i juz... powiedzcie mi tak: wybieracie tego co: odp
a) pracuje w owym szpitalu i ma coś do powiedzenia w nim zastępca ordynatora
b) nie pracuje w zadnym szpitalu co ma być poród i da tylko skierowanie i ma swoją jakoś polożna
 
reklama
zuzu w poprzednich ciazach chodzilam do lekarza, ktory nie pracowal w szpitalu, ale mialam umowiona połóżną i to ona faktycznie była przy porodach (od początku do końca). Lekarza budzili (rodziłam dwa razy w nocy) dopiero na koniec porodu.

Z doświadczenia wiem, że lepiej miec połozną umówioną niż lekarza, bo ten jeśli nie ma akurat dyżuru to i tak nie pojawi się w szpitalu (tak miały moje dwie znajome). Wiadomo lekarz lekarzowi nie równy. Więc ostateczny wybór i tak nalezy do ciebie :)

A ja dzis jestem nieprzytomna. Wstałamo 8.00. W nocy się nie budzilam, a mimo to oczy mam na zapałkach. Zaraz dam dzieciom obiad i chyba się zdrzemnę.
 
Do góry