reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny, zmienie na moment temat.
Wczoraj byłam na badaniach a lekarz ani slowem nie wspomniał o USG genetycznym. Kazał mi tylko przyjść za 4 albo 5 tyg.
Umówilam sie za 4 tygodnie i wtedy to będzie 12 tyd i 3 dzień ciąży. Zastanawiam sie teraz, czy bedzie jeszcze wtedy mógł zrobic to genetyczne? Czy może umowić się gdzieś dodatkowo na to usg? Jak myslicie? Jestem teraz w kropce...
 
reklama
mamucica no widzisz, w polsce to roznie bywa, raz sa upaly a raz nie a ja jestem pewna w 100 % ze mi tak bedzie walilo slonce po 38 stopni od samego czerwca do sierpnia, nawet do 40 dosiega w polodnie, no przeciez ja sie z domu ruszac nie bede ostatnie miechy, chyba ze w nocy albo wczesnym ranem
 
Usg genetyczne robi sie od 11 do 13tyg. więc spokojnie zdażysz:) spotkałam sie tez z tym, że do 14 tyg ale tak czy siak będzie ok. ja jestem w 12 tyg i własnie dzis idę na to badanie.
Moja koleżanka jest pare dni dalej ode mnie w ciąży i była na tym badaniu chyba przedwczoraj, tak jej kazał lekarz.
 
Corin to bardzo dobry moment na usg genetyczne. Te badania robi się między 12 a 14 tygodniem. Więc lekarz wiedział co robi jak Cię tak wyznaczył:)
Ja idę na USG genetyczne 5 stycznia, to będzie dokładnie 12 tydzień. Tak kazała mi się wyznaczyc ginekolożka.

Chyba Dodi ma rację między 11 a 13 ale 12 na pewno jest ok.
 
ja w przyszlym tygodniu robie sobie badania znaczyy sie reszte badan ... na toksoplazmoze i tsh .
Morfologie mam taka ze wiem tylko iz hemoglobiny mam 13 :)
I juz mam dobre badanie moczu bo mialam 2 tyg. temu zapalenie pecherza i mialam bialko w moczu :/
ale juz jest wszystko cacy zurawinka sie wyleczylam ...
Ide robic ozdobki do mieszkanka polecam pomaranczka nadziewana gozdzikami co za zapach OJOJ ....
 
Veronique1986 oj faktycznie takie pomarańczki z goździkami to sama poezja. Dobrze, że chociąz zapach pomarańczy jakoś znoszę, bo z cała resztą zapachów kiepściutko:0 no i widze, że jesteśmy z jednego miasta:)
 
Veronique1986 oj faktycznie takie pomarańczki z goździkami to sama poezja. Dobrze, że chociąz zapach pomarańczy jakoś znoszę, bo z cała resztą zapachów kiepściutko:0 no i widze, że jesteśmy z jednego miasta:)

Ooo bardzo mi miło . JEstem ciekawa do jakiego lekarza chodzisz ? :-)
Hmm ja wciagnelam kawałek lososia takie mam parcie na ryby ze szok . Chcialam sie cos Was zapytac bylam u lekarza 2 grudnia na USG lekarz moowil ze to 7 tydzien widac bylo pulsowanie to pulsowanie to serduszko czy moze zalązek ? JAk ja moge to .. rozumiec... bo widzialam na monitorze usg takie pulsowanie :-)))
 
Ooo bardzo mi miło . JEstem ciekawa do jakiego lekarza chodzisz ? :-)
Hmm ja wciagnelam kawałek lososia takie mam parcie na ryby ze szok . Chcialam sie cos Was zapytac bylam u lekarza 2 grudnia na USG lekarz moowil ze to 7 tydzien widac bylo pulsowanie to pulsowanie to serduszko czy moze zalązek ? JAk ja moge to .. rozumiec... bo widzialam na monitorze usg takie pulsowanie :-)))

Kurczę mam napisane ASP +
 
reklama
Veronique pulsowanie w 7tc to juz zdecydowanie serduszko, ja tez bylam na USG jak bylam w 6t 6d i slabo bilo to serducho dlatego ide teraz we wtorek drugi raz sprawdzic jak to wyglada. :-)
 
Do góry