reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Corin no moze i masz racje :-) ja sie strasznie przejmuje i zamartwiam kazdego dnia (z reszta chyba nie znajde kobiety w ciazy ktora by sie o nia nie martwila) moze mnie te drugie USG bardziej uspokoi, bo powoli zaczynam popadac w jakies paranoje, ze cos bedzie nie tak, nawet nie chce myslec duzo w przod i wyobrazac sobie mnie z dzidzia na rekach bo jest to tak odlegly temat ze wole nie zapeszac. Nigdy wczesniej nie spodziewalabym sie takiego zachowania z mojej strony w czasie ciazy, to cos niesamowitego i niezrozumialego, tym bardziej dla mnie.
Ja uciekam teraz ogarnac dom bo troszke mi sie ostatnio sprzatac nie chcialo :-D
buzka :-*
 
Czesc Morgenrood-nie jestes sama w te świeta poza Pl -my tez kolejne czyli 4 świeta spedzamy w UK(choć juz ostatnie).Mi konczy sie 12 tydzień i kilka dni temu zaczełam używać kremu na rozstępy.Mój brzusio jest juz widoczny i wolałam zapobiec mi niz póżniej żałować że sie ociągałam :)Tylko musisz zwrócić uwage od którego miesiąca jest dany krem bo niektóre mozna stosowac dopiero w póżniejszych miesiacach.papatki


W ktorej czesci Anglii jestes? Przed wyjazdem do Holandii mieszkalam w UK przez 6 lat, tam poznalam mojego ukochanego holendra i w koncu muisialam sie zdecydowac na przyjazd tutaj... nie zaluje :)
 
Oj dziewczyny takie stany lekkiego podłamania to w ciąży najnormalniejszy objaw ja codziennie mam jazdy :eek: czasami popłacze sobie i jakos mija.Musimy to jakoś przetrwać.
maqnio dziękuje :sorry:
 
Apropopo podlamania mi się przypomniało... Wczoraj wywiozłam dzieci na trening. Stałam i patrzyłam jak wjeżdżają orczykiem na górę i płakalam jak idiotka... czemu?
"Bo ja tez też chcialam jak oni..." Dzis mi się chce z tego śmiać, ale wczoraj opanowac sie nie umialam....
 
corin :-D o jeju jeju bidulko :*

mailuj doczekać się nie moge!!!! jak się do niego dopadne to udusze z miłosci:-D naprawde się stęskniłam jejuuuuuuu . A co do szykowania to na razie mięcha kupuje jak to mówią przez żołądek do serca :-D musze go popieścić troche:sorry2: najpierw nakarmie a pózniej wykorzystam :cool2:
 
reklama
Witam, czy Wy też tak miałyście, że objawy minęły jak ręką odjął? Mnie na poczatku bolały piersi i czasami ale to bardzo rzadko mnie mdliło, a od jakichs 3 tyg poprostu nic nie czuje.. i mnie to troche martwi :(
 
Do góry