reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

dodi_misia ja w pierwszej ciazy do 3 miesiaca z lozka nie wstawalam,bo jak wstalam to bleeee,a po 3 miesiacu jak reka odjal. A teraz mam okropne mdlosci i bola mnie piersi i glowa,ale pocieszam sie tym ze jeszcze okolo miesiaca takiej meczarni i bedzie ok. :)

Mam pytanie to wszystkich lipcowych mam,czy zaczelyscie juz tyc???? Bo ja tak i jestem przerazona. W pierwszej ciazy tylam tak ksiazkowo dopiero po 3 miesiacu.Teraz dopiero 8 tydzien a ja juz 5 kg na plusie :szok: !!!!!!!! Nie wiem co juz jesc ,bo nie mam zaduzego wyboru bo mnie mdli albo bleee.
 
reklama
Dodi_misia to, że masz mało objawów to znaczy, ze jesteś szczęściarą. Ja zresztą też :-) Nie ma to wpływu na zdrowie dzidzi.

Mam pytanie z innej beczki . Ja wyzdrowieje chcę zrobic sobie woskowanie nóg i żele na paznokcie. Myślicie , że nie ma przeciwkazań??
 
Ja jestem teraz w 12 tyg ciaży.. a juz gdzieś w 9tyg objawy minęły.. To moja druga ciąża, mam juz córeczke 5 lat.
Ja wagowo to jeszcze nie przybralam o dziwo, ale czuje się jakbym była już mega grubaskiem:) pomału wywala mi brzuszek..
W poniedziałek ide do lekarza, na badanie przezierności to na pewno mnie to uspokoi.
A dziś spotkałam sie z koleżanką, ktora tez jest w 12 tyg i miała juz takie super wyrażne zdjęcie usg, widać było już wyraznie małą twarzyczke w 3 d.. Już się nie mogę doczekać mojego badania:)
 
mailuj, co do woskowania to nie wiem, ale paznokcie moga ci sie nie trzymac. Spytaj jeszcze kosmetyczkę, powinna wiedzieć, ale wydaje mi się że mogą się łuszczyc.

Ta szynka to po starszym czy mlodszym dziecku? :D
 
Ostatnia edycja:
Hej!

dodi_misia nie martw się zniknięciem objawów! ja też bym chciała by mdłości i wymioty odeszły w niepamięć bo strasznie mnie szarpie i to jest osłabiające! teraz możesz się spokojnie cieszyć ciążą:-)

mama z UK co do tycia to ja przytyłam już 2 kg. Mimo tego, że ciągle wymiotuje... ja nie wiem jak będzie dalej... myślałam, że później zacznę tyć. Może dlatego szybciej tyjesz bo to Twoja kolejna ciąża?

mailuj ja też chcę sobie zrobić żele bo strasznie mam zniszczone paznokcie, nie wiem dlaczego, zaczynają mi się łamać i rozdwajać. Na święta chciałabym ładnie wyglądać a nie tak jakbym obdzierała pazury ale właśnie słyszałam, że w ciąży żele się nie trzymaja dobrze:-( będziesz robić?

em_ka ja też mam nadzieję, że kolejne USG które mam dokładnie za tydzień mnie uspokoi bo ciągle mam jakies dziwne myśli a wiem, że to źle! jednak co zrobić jak matka martwi się o dziecko. Powinni wymyślić dla matek takie specjalne USG domowe byśmy codziennie mogły sobie oglądać maluszki:-D

margerita to mąż będzie miał niespodziankę bo już masz piękny brzuszek!! kiedy przyjeżdza bo nie wiem czy pisałaś a ja mogłam nie dojśc do tej strony.

Corin ja tez mam takie bulgotania w brzuchu ale to chyba wariacja jelit bo na ruchy to za wcześnie, chociaż ja bym chciała juz czuć takie megasne kopniaki:-D doczekać się nie mogę:-)

garbi może lepiej zostać w domu niż później się rozchorować, przecież sami też możecie spędzić fajnie święta:-) a za rok będzie Was więcej przy wigilijnym stole:-)

danuśka tak to ja pisałam o dzienniku ciąży:-) tez co znalazłaś jest bardzo fajny, można tam wszystko notować, a można też zdjęcia wklejać? będziesz go zamawiać? u mnie też sa takie pamiętniki ale kurcze tylko trochę jest o ciąży a później więcej o maluszku jak już jest na świecie.

Wisieńka strasznie Ci współczuje, ważne byś dużo piła!! wypoczywaj jak najwięcej, a owoce możesz jeść czy też Cię odrzuca? ja myślałam, że ja mam ogromne mdłości i wymioty ale czytając Twoje posty to Ty masz gorzej. Strasznie mi Ciebie szkoda biedulko bo się namęczysz, ale można z dnia na dzień będzie lepiej, trzymam za to mocno kciuki!!

Któraś z Was pisała o rozstępach i o kremach w ciąży (przepraszam, że nie pamiętam która - wybaczcie) to ja mam na piersi 3 rozstępy a na brzuchu zrobił mi się jeden z boku!!!!:-O nie wiem dlaczego jak brzuch mi jeszcze nie rośnie!! mam taki balsam i smaruje się już chociaż twierdzę , że będe miała skłonności do rozstępów, ponieważ mam na udach, pośladkach i biodrach ogromne ilości!!!!!! już kilka lat się z nimi męczę, zdążyłam się przyzwyczaić ale nie chcę mieć na brzuchu. Nie ma chyba takiego jednego preparatu by mógł nas przed tym uchronić.
Wczoraj byłam na badaniach, wyniki będą każdego dnia z jakiegoś badania a ostatni wynik we wtorek więc wtedy odbiorę wszystko:-) mam nadzieję, że wyszły dobre...
 
Cześc kochane. Ja od rana kilka razy byłam u pana K ale około 13 wszystko przeszło. Nawet mnie nie mdli. Ugotowałam i zjadłam obiad i po prostu nie wierze, ze nie wymiotuję, że nie mdli. Oby juz to była oznaka wycofywania się mdłości.:-)
Zaraz ma przyjść koleżanka , od nas BB zresztą. Chyba będzie sierpnióweczką więc trzymam za nia kciuki.:-)
Pol od jutra ma urlop i jedziemy na dwa dni do rodziców, musimy się wymeldować))) Coraz bliżej do własnego m. Może nawet zdązymy choinkę ubrać))))))

No tak udziec jest bąbowy:-D
Patrycja Witaj kochana tak mi ulżyło,ze dzisiaj dobrze. Owoce moge jeść ale nie wszystkie. Kiwi mnie cofa np. A podobno ma działać przeciw mdłością. Ja nie tyję na razie ale mam nadzieję, ze w końcu zacznę. Chociaż będe pilnować tych kilogramów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisieńko tak się cieszę, że się lepiej czujesz dzisiaj!! oby tak było już do końca ciąży!! ja kiwi nie jadłam od kąd jestem w ciąży ale powiem Ci, że teraz mnie naszła ochota:-D kiedy się przeprowadzacie? my mamy ozdoby choinkowe, nowiutkie wszystkie ale jeszcze choinkę musimy kupić:-D
Ja o te kilogramy to zaczynam się martwić, bo mimo wymiotów one przybywają i nie wiem czy tak ma być? wizytę mam za tydzień więc zapytam, może mam taka przemianę materii?
 
Do góry