reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
A z innej beczki...
Od poczatku ciąży bardzo przelewa mi sie w jelitach ;) normalnie to czuję... ale dziś w sklepie poczułam inaczej. Po prawej stronie brzucha (własciwie z boku), na wysokości pępka poczułam coś... aż zlapałam się za brzuch, bo było jakoś inaczej niż do tej pory. Kurcze i teraz sie zastanawiam czy gdzies tam znów gazy szaleją czy może to juz ruchy, ale tak wcześnie? Na ruchy przecież mam jeszcze sporo czasu... jak myslicie?

Tez myslę, że to ciut za wcześnie. Ja miałam takie 'zdarzenie' wczoraj wieczorem jak leżałam w łóżku. Przekręciłam się na brzuch i normalnie jakbym kopniaka dostała. Ale to nie mogą być ruchy, bo dzieciaczki jeszcze za słabo się ruszają.

margerita - z łódzkiego to masz niedaleko.....bo ja pracuje niedaleko Działoszyna, na granicy woj. śląskiego i łódzkiego. To jak? Zamienimy się?
 
hej ciezaroweczki:)
nie mam weny na nadrabianie przeczytalam tylko jedna stronke:)
witam nowe ciezarowki:) i &&&&&&&& aby wszystko bylo dobrze:*

ja wczoraj roz dzie wi czy lam spodnie ciazowe hehe ale dziwnie sie chodzi mama stwierdzila ze jak w 6 miesiacu wygladam hehe no coz wole tak chodzic niz malenstwo gniesc o jak siedze to zwykle spodnie mi przeszkadzaja;)
Za tydzien i prawie jeden dzien wizyta juz nei moge sie doczekac na szczescie wyniki juz mam o tyle glowa spokojna :) milego dnia zycze kochane:)
 
Kkasiulka ja też bym poraowała, ale niestety muszę siedzieć w domu z powodu przeziębienia. Dziadostwo nie opuszcz mnie ani trochę. I co dziwne ciągle kicham, nigdy tak nie mialam :szok: Do tego nie mogę spać. Dziś zasnęłam po 4, ale za to tak mocno, że nie usłyszałam nawet jak Weronika szykuje się do szkoły. Obudziłam się jak już jej nie było. Taka ze mnie wyrodna matka. Dobrze że przypomniałyście, że wigilia już za kilka dni bo jakoś na to nie wpadłam sama. Z gotowych potraw mam tylko kupione składniki na kutię ;-) Więc dzisiaj zaczynam ...planowanie. POzdrawiam Was cieplutko :-)
 
Czesc dziewczyny, ale wczoraj mialam zalamke. Normalnie dopadla mnie jednodniowa depresja chyba, cos mi sie przypomnialo i ryczalam do samej nocy.Padlam konkretnie o 20:00 a pozniej obudzil mnie moj telefonem. Wyzalilam mu sie i poszlam znowu spac. Dzisiaj wygladam strasznie, zaraz ide prysznic wziac, bo jak tu sie ludziom pokazac.
Jedna rzecz mnie dziwi, ze jestem dokladnie w 8tc i wczesniej mialam dolegliwosci takie jak zgaga, glod i bole glowy a teraz mi tak jakby wszystko przeszlo, dziwne bo z regoly takie objawy zaczynaja sie wlasnie od 8tc .. nie wiem co o tym myslec czy tak jest dobrze czy nie. Ani razu nawet nie wymiotowalam do tej pory. Moze to tylko cisza przed burza, moze pozniej znowu sie wszystko zacznie nasilac. Co o tym sadzicie ? pozdrowionka i milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Emka, ja jestem 1 dzień przed tobą, jak do tej pory wymiotowałam tylko raz. Mdli mnie okrutnie całymi dniami - to fakt, ale od dzis zamierzam odstawic witaminy i zobacze czy mdlosci przejda. Nie licząc mdłości to jedyna oznaką mojej ciąży jest brzuch, więc jutro po usg naprawdę odetchnę z ulgą, bo mimo wielkiej niepewności i nerwów zwiazanych z tym badaniem to mam wielka nadzieje ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku :D)
 
Em_ka ja też mam takie jazdy depresyjne. Odbija mi aż miło. Objawami się nie przejmuj, one są tak obliczalne jak hormony w ciąży :-) Więc raz sa raz ich nie ma. Trzymaj się cieplutko
 
reklama
Ale śniegiem nas zasypało!! Muszę posłać Hiszpanom fotkę, bo mi nie uwierzą!

Corin! Rozmiawiałam wczoraj z żoną szwagra. Ona miała zwykłe badanie genetyczne w 13 tc, z tym że znała dobrze lekarza i "wydusiła" od niego po znajomości płeć dziecka - on z początku nie chciał jej powiedzieć, bo to za wcześnie i nie na 100% pewne i nie powinien, ale powiedział że według niego, na 95% dziewczynka! Więc się cieszą bo będzie parka!
Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze badanie! Koniecznie pochwal się jak tam dzidziuś urósł!!

Wisienka - chyba każda z nas się obawia genetycznego - ale trzeba być dobrej myśli!
Wiesz, możesz mi oddać trochę Twoich mdłości, bo ja ostatnio nic, a za to jem i jem jak szalona i juz ponad 1,5 kg utyłam od początku ciąży!

Danuska - fajny ten pamiętnik ciąży, chyba też taki sobie sprawię! Albo poproszę Mikołaja....

Emka
- ja też ani razu nie wymiotowałam, nie przejmuj się!

Miłego białego dnia!
 
Do góry