reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

eh ja ja Wam zazdroszcze ze tak mozecie z piłeczkami maszerowac i swiatu pokazywac...

a tak na powaznie to cieszcie sie cieszcie - ja sie ciesze razem z Wami!!:-)





 
Ostatnia edycja:
reklama
Corin, boskie masz te dzieci... :) ja nie chciałam, żeby było szybko widać 0 nie chciałam, żeby ktoś wiedział, a później w razie czego współczuł.... taki uraz po poprzedniej ciąży... :( i dość późno zaczęłam się cieszyć wsłaną ciążą, a dopiero od bardzo niedawna zaczęłam sobie zdawać sprawę, że lipiec to już całkiem niedługo....

dziś jak wysiadałam z samochodu pod blokiem przydybała mnie sąsiadka z parteru i szczerze się ucieszyła widząc mnie w ciąży i stwierdziła, że wreszcie w naszej klatce troszkę młodości przybędzie.... :) jest tylko jedna rodzina z córeczkami - ok. 5 i 7 lat i poza nami nikt w wieku rozrodczym - choć nasz też trudno do takiego zakwalifikować... :)

Maqnio, Ty leż w tym domu i nie rycz - po pierwsze wszystko dla dobra Różyczki, a poza tym prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz w życiu możesz bezkarnie leniuchować.... :)
 
maqnio, nie rozpaczaj. Ja juz słyszalam opinie, że wywalam brzuch zeby było widać ze sex uprawiam, hahahahahaa Także widzisz.. przynajmniej się nie przechwalasz wyczynami sypialnianymi :-D

balkan, apropo boskich dzieci, to jak bylam wczoraj na tych konsultacjach, to moja mama została z dzieciakami. Zrobila sobie kawe i pyta Agę:
- Macie mleko?
- Mamy
- A dasz mi? Chciałabym sobie nalać troche do kawy
- Moge ci dać, ale ja nie wiem czy mama kupila to mleko żeby je tak do kawy lać. Ja ci dam jak chcesz, ale jak mamie potem zabraknie to co?

No i biedna moja mama zrezygnowała z mleka, wypiła czarną kawę, której niecierpi :-D
A w lodówce 2 litry mleka... :-D
 
Ostatnia edycja:
Corin no dzieci masz niesamowite :D:D
maqnio leniuchowanie dobra rzecz tymbardziej,że to dla Rózi robisz :* a pomysl teraz chłodne mieszkanko a na zewnątrz 35 stopni w lato Ty włączasz wiatraczek i masz w nosie ten spiek zakupy mąz zrobi same plusy kochana a my będziemy w brzuchami pod nosem kupowały mięsko 9i ziemniaczki na obiadek hihihi a wiecie co bym zjadła ? młode ziemniaczki z koperkiem sałata a warzywkami wiosennymi i ze śmietana i jakieś mięcho do tego :D:D
Posprzątałam cały dom oprócz okien oczywiście bo tym się zajmuje Tomek odkąd jestem w ciąży :) i tak pachnie wiosna w domu,że z chęcią bym spać poszła :D:D
 
Orchidea, nawet nie pisz co bys zjadła... Ja mam dzis taki dzień ze non stop coś wcinam. Nawet nie chce wiedzieć ile kalorii pochłonęłam już. Objedzona jestem juz do granic możliwosci i ciągle cos bym wciągnęła. Marzy mi sie jeszcze galaretka i lody...
 
Corin słonko ja dziś mam parcie na picie mineralnej kurde drugą butlę sączę i non stop mam sucho w gardle :-D może istnieje takie cus jak Kac Ciążowy ?:-D Bo jak tak to ja go mam od rana :-D
 
orchi jestes nieoceniona:* i jeszcze jeden plus lezakowania - kupe kasy oszczedze na ciazowych ubrankach, bo moim głównym to teraz pizama:)
eh corin galaretka i lody kurde i do tego mizerie eh...az sama slinka leci:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lody i mizeria hmm nie jadłam takiej mieszanki :-D maqnio jak spróbujesz daj znać jak smakuje ;-) a dziś jak tata mnie obudził telefonem no to tam gadamy gadamy aż on nagle do mnie tak : słuchaj gruba jesteś już ?? No to ja mówię no trochę gruba ale mam brzuch jakby piłeczkę mi ktoś wsadził a on na to to dobrze bo myślę,czy do auta wejdziesz jak na Wielkanoc przyjadę po Was :-D oczywiście to był żart ale mnie z rana rozśmieszył więc no niedługo powie,że autobus kupuje hahaha
 
Do góry