reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
gon1a mójemu tez sie nic niegdy nie śni.. ja nie wiem, nudno tak jak się nic nie sni w nocy.. ja tam lubię sny..
chyba że oni poprostu nie pamiętają co im sie śni:)

Też się cieszę, że mi się polepszyło, bo juz myslałam że mnie na dobre "rozłoży"

Ja toxo nigdy nie miałam.. surowego mięsa nie jadam, za kotami nie przepadam i nigdy nie miałam..no czasami tylko warzywka prosto z ziemi jadlam:) za to cmv juz kiedys przechodzilam..inne takie jak rózyczka też:)

A wiecie co...za tydzień w piątek znowu do lekarza idę! faaajnie, szybko mi zleciało znowu:)
 
Ostatnia edycja:
W sumie 4 tyg od ostatniej wizyty to by wypadało 1 kwietnia... no ale myślę sobie..jeszcze mnie bedzie lekarz wkręcał, że coorci coś urosło i nie będę wiedziała czy ściemnia czy nie..więc się umówiłam na tydzień poźniej hehe
 
Wisieńka, no to mamy spokój, jak byłam u gina, to przyszła dziewczyna w 14tc po usunięciu wyrostka, kurcze, miała biedna pecha, w ciązy ją to spotkało...

Dodi, Wisieńka, to idziemy w tych smaych dniach, ja mam 7 kwietnia normalną wizytę, a 8 kwietnia dogranie 4d:)
 
no własnie jak to jest, ze babki co duzo czasu razem spedzaja po pewnym czasie maja okres w tym samym czasie...kosmiczna synchronizacja czy co..
wisienka taa..małz bym w niebowziety, ale pielił dzielnie:)
mnie grzebanie w ziemi relaksuje, potem mam swoje owocki ha! - mega ekologiczne bo nic nie pryskam, wszystko rosnie tak jak chce - istna samowolka hihi:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
heeej!!!mialam sobie dzis zrobic wolny dzien na odpoczywanie i skladanie ubranek ,ale niestety jak to bywa z tymi planami nic niewyszlo,bo dostalam list z zusu ze ostatnie moje zwolnienie jest zle wypelnione:no:wiec polecialam do szefa sie dowiedzec co i jak ,no i wiec musze pojsc jutro do tego lekrza co wystawial mi to zwolnienie,zaszlam jeszcze do banku zobaczyc czy juz moje 2 zalegle wyplaty zwrocili :wściekła/y:no w calosvci nie zwrocili ale zasze cos jak sie niema nic :crazy:z tym zusem to tak jest jak im cos to jeden dzien zwloki i sie upominaja a jak nam to sie niespiesza nic a nic ...beetko 3 mam kciuki za zdrowko ,jeszcze mosze was poczytac wiec niegniewajcie sie ze tak niewypowiem sie na wszystkie tematy ,ale buziam was wszystkie kochane i wasze maluszki rowniez:-)
 
Do góry