reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin po co czekalaś? Jak Ty nie śpisz to i On nie powinien skoro się tak w snach zachowuje ;-)
Beetka Tak jak Maqnio wyjdziesz z tego szpitala zwycięsko. Trzymam kciuki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki:) Mam nadzieję,że dziś będzie równie ciepły jak wczorajszy ale na razie leżę jeszcze w łóżeczku i czekam na reportaż na TVP1 o porodach:)
 
mailuj, zadzwoniłam do małża punkt 8.00. Opierniczyłam go, a on sie najpierw obśmiał jak norka, a potem stwierdził dokladnie to co ty :-D Powiedział że mialam dzwonic o 3.00

Spytał potem czy blondyna miała duże piersi przynajmniej, na co ja z nieudawaną satysfakcją odparłam że nie :-D

Śmialismy sie oboje z tego :-D
 
Ja także witam:)

beetka nic się nie martw, na pewno będzie dobrze i córeczka jeszcze wytrzyma w swoim domku, w końcu tam najlepiej:tak:
corin, sen faktycznie niezły;-)ja także bym opierniczyła mojego, że mi takie sny funduje..
A co do snów, to ja chyba miałam koszmar czytając Wasze, bo mnie się dzisiaj śniło, że straciłam swojego synka:-(więc od rana tylko siedzę i czekam, aż porządnie się rozbudzi, aby mi dać znać, że wszystko jest w porządku..Jak opowiedziałam mojemu, to stwierdził, że przewrażliwiona jestem i że za dużo myślę, ale jak tu nie myśleć, jak od wczoraj boli mnie brzuch (chyba żołądek), no i do tego całe dnie samej siedzieć, to też żadna przyjemność..

Miłego dnia kochane
 
Corin ten filmik co dalaś dziś rozpocząl dzien dobry tvn ;-) czad heheh
Ja zbieram się do pracki.... u mnie za oknem sloneczko świeci!!! mam nadzieję ze ladnie, ale czpaka na glowe po tym moim uchu.... wkncu odzyskalam sluch... śle cmoki i kopnaiczki od mego bąbla dla cioć z BB :rofl::rofl::rolleyes:
 
No proszę jestem szybsza od tvn-u :-D

Byłam teraz na kontroli z synem. Dostał kolejną dawke antybiotyku i lekarka kazala mu siedziec w domu kolejne 10 dni, wiec wywalilam gały :szok: Powiedzialam, że on przeciez już sie swietnie czuje, na co ona stwierdziła, że ma nie doleczone zatoki, bo... (uwaga) pokasłuje.
Ja sie nie znam może ale zatoki zawsze kojarzyły mi się z katarem i bólem głowy, a nie kaszlem. A jego juz energia roznosi.

Do tego zrobila mu przy okazji bilans 10latka i stwierdziła płaskostopie poprzeczne :szok: cokolwiek to jest, ale tu sie juz kłócić nie będę bo korekcyjna i tak mu się przyda (na skoliozę)

I trzecią rzecz jaką stwierdziła to szmery na sercu :szok: Dostałam skierowanie do Rept do kardiologa dzieciecego. Tylko zastanawiam się, czy te szmery mogą być spowodowane infekcja którą wlasnie przeszedł? Jakoś wczesniej zaden lekarz nic u niego nigdy nie wysłyszał.

Mam mętlik w głowie.
 
Witam!!!!!!!!!!!

Beetka-trzymaj się i bądz dobrej myśli!!!!!!!!!!A napewno będzie dobrze...

Corin-filmik super!!!!!Sen też miałaś niezły-biedny ten twój M.
Współczuje ci spowodu synka musisz iśc na te badania to będziesz wszystko wiedziała mam nadzieje że to wszystko śpowodu tej infekcij...

Conwalianka-ja też miałam wcześniej taki sen że poroniłam-to było straszne aż się zaraz obudziłam... Ja niestety wcześniej poroniłam 2-razy i może dlatego. Więc się nie martw na zapas...

U mnie naszczęście siary narazie nie widac a w pierwszej ciązy to nie pamiętam.Ale cyce mam takie wielkie że szok a to dopiero połowa ciązy...
 
reklama
Dzięki :-) Jestem po obchodzie, troszkę pocieszona. Wyniki krwi nieznacznie się poprawiły, w moczu nie mam żadnych bakterii i powoli będą odstawiać kroplówkę. Na bank niestety weekend w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdę. Ale to i lepiej niech mnie tu trzymają aby z córcią było dobrze. Jesteśmy silne więc będzie dobrze.
Życzę Wam przyjemnego dzionka!
 
Do góry