reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzięki :-) Jestem po obchodzie, troszkę pocieszona. Wyniki krwi nieznacznie się poprawiły, w moczu nie mam żadnych bakterii i powoli będą odstawiać kroplówkę. Na bank niestety weekend w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdę. Ale to i lepiej niech mnie tu trzymają aby z córcią było dobrze. Jesteśmy silne więc będzie dobrze.
Życzę Wam przyjemnego dzionka!

Beetka, najwazniesze, że wyniki sie poprawiaja. A lepiej niech Cie wypuszcza że szpitala, jak już wszystko bedzie OK. Trzymam nieustajaco kciuki.

Ja jeszcze pol godz siedze w samochodzie przed przychodnia, bo mi pielegniarki nie pozwolily po glukozie do domu wrocic :( nie taki diabel straszny - było mi troszke niedobrze i akurat wtedy też Mateusz zaczal poranne harce, ale zdecydowanie da się przezyc - przechodzilam już gorsze badania od tego, wiec na prawde dziewczyny nie ma się czym stresowac.

A pogoda piekna znowu - mam nadzieje, że już tak zostanie!
 
Witajcie.Balkan ja mam w niedziele badania,mnie mówiły,ze trzeba spędzić godzinę w przychodni.Ile tego świństewka trzeba wypić?
 
wy juz pijecie glukoze a ja za miesiac dopiero dostane skierowanko na badania to bedzie 28 tc a zanim badania to moze 29 lub 30 tc mi sie zalapie nie wiem czy nie za pozno bedzie no ale chyba lekarz wie co robi...
Ja kiedys to pilam filizanka od kawy ochyda jak dla mnie i czekania 2 godziny ble...

pisalyscie niedawno o krewkach w nosie tez mam strupki sama nie wiem sad ale czytalam na stronce dla ciezarnych ze to normalne na tym etapie ciazy wiec chyba nie mamy sie o co martwic...http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza-tydzien-po-tygodniu/trymestr-2/tydzien-24.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc Mamuski!!

wisienka, corin, margeritka tak co do spinania brzuszka, to mi gn mówił, ze to normalne i bedzie sie tak działo coraz czesciej az do samego rozwiazania i ze raczej to nie sa jeszcze to skurcze B-H - te ponoc beda pozniej, ale trzeba wiecej leniuchowac. Takze mamuski nozki w góre i siup na kanape:-) (wiem ze to nie zawsze mozliwe ale trzeba jak najwiecej)
corin ja chyba załoze bloga aporpo Twoich snów, zeby ja upamietnic:) a poza tym jak małz smiał cie zdradzac przez sen?!!?!?!?:-)
betka trzymam mocno kciuki, zeby córcia została w brzuszku do lipca, pogadaj z nia tak od serca i wytłumacz brzdacowi, ze tam ma najlepiej na swiecie - i niech słucha mamusi:-)
morgenrood pozamykaj sie kochana i badz dobrej mysli, wiem ze starch jest, ale spokojnie trzeba byc ostrozniejszym ale bez paniki, na pewno jestes bezpieczna:)
wydrusiu jedzcie ostroznie i udanej imprezy, tylko nei pij za duzo piccollo:)

cała reszte sciskam o taaak mocno na dzien dobry:-)
 
Witam cieplutko:-)
u mnie piekne sloneczko. Wczoraj (a raczej juz dzisiaj) do 3 w nocy prace pisalam ale jakos jestem wyspana. Wczoraj z corcia przekopalysmy kawalek ogrodka i posadzilysmy cebule i kilka irysow. Dzisiaj pewnie tez cos sobie ciekawego znajdziemy. Jutro zaczyna sie u nas remont tzn mamy dobudowana kuchnie i lazienke a ze juz cieplo to mozna tynkowac itp.
Beetka wszystkie trzymamy kciuki za Was
Zycze wszystkim mamusiom milego dnia i wielu kopniaczkow
 
Dzień dobry!

U mnie z językiem ciut lepiej. W nocy za to brzuch mnie pobolewał, ale już jest dobrze, Dawidek się rusza i to najważniejsze:)

Beetka, trzymajcie się z córeczką cieplutko, wszystko będzie dobrze! Ja też dostaje sterydy na szybsze wykształcenie się układu oddechowego mojego synka, bo też boją się szybszego porodu, także spokojnie, lekarze dmuchają na zimne.

Corin, no nie mów, że za sen męża opierniczyłaś, hehe:)

Konwalianka, to od tego zamartwiania się o zdrowie i życie naszych maleństw mamy takie dziwaczne sny, ale to tylko sny, w rzeczywistości będzie wszystko w jak najlepszym porządku:)

Margeritko, spokojnych 100 dni:)

Zuzu, pogłaszcz bąbelka od cioci z bb;)

Balkan, NiL, zazdroszczę pogodny, u mnie pochmurnie, zimno i zaczęło padać.

Maqnio, w jakiej jesteś fazie teraz? U mnie jest faza pozytywnego myślenia;) buziam:*

Ściskam wszystkie mamusie, których nie wymieniłam:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane mamusie i szkraby w brzusiach :*:*:*:*:*:* Ja przespałam kolejną noc bez wstawania mała wreszcie daje mi pospać ::) za tp tata mnie telefonem dziś obudził :) mi też nie leci siara wcześniej sie coś tam pokazywało a teraz takie strupki mam jakby zaschniete masełko :) macica mi się nie spina,nic takiego nie odczuwam od początku ciąży wzięłam tylko jednen paracetamol jak ząbek bolał więc cieszę się,że nie musze brać tabletek i oby tak już zostało aż do lipca,buuziam Was
wszystkie :*:*:*:* A pogoda magiczna cieplutko i słoneczko praży miło :D
 
reklama
Witajcie alez ja dziś pospałam. Jejku. Zasnełam po 12 tej a obudziłam się 10.50. Nawet jak w nocy wstałam siku to zaraz zasypiałam. Teraz ide po śniadanko i wracam do was
 
Do góry