reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witam sie serdecznie!wielkie gratulacje Pippi z coreczki:-)co prawda to prawda chyba przewaga liczebna jest dziewczynek tutaj u nas,w przyszlym tygodniu i ja sie juz pochwale co tam nosze pod serduszkiem ,niemoge sie doczekac;-)Corin i Dodi wspolczuje ze macie chore dzieciatka ,trzymam kciuki za zdrowko,za Anulke tez trzymam kciuki za nia ,mam nadzieje ze wszystko dobrze juz teraz u niej.a u mnie dzis z samego rana najazd gosci byl ,siostra byla ,potem kolega ,u mnie to tak jest ze jak nikt to nikt a jak juz to wszyscy naraz hurtowo:-Dbylam na zakupkach kupilam pyszne jabluszka i cos dobrego czyli lody takie w wafelku smietankowe ,pychaaa kupilam dwa i od razu pozarlam niemoglam sie oprzec...:-p
 
witajcie ja dzis troche po dworku pomykam moze cosik porobie bo juz mi sie nudzi siedzenie w domciu
u nas wiosna chcoaz nie za cieplo dzisiaj
rosolek dzis robie i nalesniki z dzemem bo mam na nie chetke
dzięki dziewczyny, a wszystkie tutaj mi obstawiały chłopaka, nie grajcie w totka he he:-p
ale się cieszę, sorry za moją euforię, ale jestem cała rozemocjonowana teraz, obiecuję, że za chwilę ochłonę ;-)

Zanetka cieszę się że u ciebie wszystko dobrze i możesz odetchnąćz ulgą, a córeczka zdrowa
Beetka ja też zaciskam kciuki, będzie dobrze, ważne że jesteś już pod opieką i jest lepiej
gratuluje córeczki
Witam Was wszystkie. O 3 rano wylądowała w szpitalu, z ostrymi skurczami, dostalam kroplowke z tych samych leków których wczoraj bałam się brać tylko w dużo większych dawkach. Zostanę tu kilka dni niestety podpieta pod kroplowke. Miłego dnia Wam życzę.
trzymaj sie dzielnie, teraz juz tylko lepiej moze byc
wydrusia wspolczuje nocki, ja tez nie bardzo spie do 12 czytalam ksiazke potem zasnelam jakos ale 2 razy wstawalam i do 8
 
Oooo Em_ka Hej Kochana :** Jak tam u Ciebie ?:) Jak samopoczucie ?:** Buziaki
Pipi ciężko jest spać w dzien :(

hej Wydruska :* u mnie w miare ok, odczuwam niestety moje +10 kg, jest to dla mnie niedala wyzwanie. Wskoczenie na jakis niski murek jest niemozliwoscia, stracilam dawna zwinnosc i spryt no ale dobra, jakos to przezyje :-D najgorsze sa wlasnie te bole kostek, musze powiedziec o tym lekarzowi bo na prawde wczorajszy bol mnie przerazil, myslalam ze nie przejdzie do rana, ale dzis jest wszystko ok.
W naszej prywatnej galerii zaraz wstawie jakas foteczke z irlandii, brzuszek mam juz na prawde pokazny, rosnie w mgnieniu oka a ruchy czuje juz od tygodnia nad pepkiem wiec widac jak rosnie moj skarb.
Buziolki :*
 
Pippi nasze imie to trochę tradycja rodzinna Emilkami były prababci siostra, babci siostra i moja mama. I uwielbiam to imie ma wiele ślicznych zdrobnień. Chcociaz mój tato mówił do mamy Zazula co jest ludową nazwą kukułki. Mama zmarła 3 lata temu:-(
Emka witaj kochana a do wielorybka i tak ci sporo brakuje. Chociaz fakt ja tez czuję się niezgrabna
gon1a u mnie szykują się naleśniczki
teska lodziki tez do mnie przemawiają.

Dziewczyny macie może coś takiego cierpnie mi lewa noga bez znaczenia czy ide czy leżę czy siedzę. Nie wiem czy to mała gdzieś uciska czy coś innego
 
Hej Emcia!Ja tez niestety plus 10,teraz trzeba sie pilnować by nie było plus 20 na końcu:(dobrze,ze u Ciebie wszystko ok.Ja czuję się jak stara babcia z tym brzuszkiem:)hehe
 
reklama
wisienko podobno te cierpniecia sa normalne od 5 miesiaca w zwyz, ale na wszelki wypadek zapytaj lekarza na wizycie. Nawet dzisiaj o tym tez czytalam bo szukalam na temat boli kostek i wlasnie znalazlam o dolegliwosciach, skurczach i cierpnieciu konczyn.
 
Do góry