reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja dziś wyczytałam że na pęcherz najlepsza herbatka żurawinowa :) ale to jak maluszek siedzi to i tak nic nie da;p
Zbieram się na male zakupki :):** zajrzę poźniej :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie mamuski
ja wróciłam dopiero od lekarza cukier mam 200 , cisnienie 145\100, wszystko do powtórzenia jak wyzdrowieje za 2 tygodnie , mam nadzieje ze sie uspokoi i bedzie w normie jak wyzdrowieje bo mnie troche przestraszyło to wszystko
 
Hej dziewczynki :-) niedawno wstałam, spałam jak nigdy tak długo.
Macie może jakiś sprawdzony sposób na ból głowy? Mam silne bóle w okolicach czoła :-(

Beatko trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :-)

Żanetko gratuluję córci :-)

emka, wisienka ja też miałam opuchnięte nogi i strasznie łapał mnie skurcz, i mój ginek przepisał mi magneB6 i to pomogło :tak:
 
Emka a ja nie mogłam własnie znalezć tylko o skurczach a o cierpnięciu nie. A ja mam dodatkowo Zespół Niespokojnych Nóg i plus te cierpnięcia to mnie szlak wieczorem trafia.
Marzenka to pewnie przez chorobę ale trzymaj taką dietę cukrzykową do kontroli
Iwonuś mi pomaga czasem herbatka z rumianku. Magnes biorę


Zobaczcie jak moja łaja się sprytnie zakamuflowała. Najpierw spała na kanapie a potem wlazla pod koc na mały taborecik gdzie trzymałam nogi wczoraj i nie posprzątałam. Wystaje jej tylko ogon i tylnie łapy
 

Załączniki

  • 20110328120.jpg
    20110328120.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 19
  • 20110329121.jpg
    20110329121.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 22
a ja wam ze ja zaczelam pic miete i pomaga mi na zaparcia ktore ostatnimi czasy staly sie dla mnie jakas zmora zycia i najgorszym koszmarem, pomimo tego ze pije b,duzo nie pomagalo nic i po miecie jakos idzie. Tez lekarzowi o tym powiem, moze maja jakies pastylki w razie potrzeby.

wisienko to tak jak iwonus, powiedz lekarzowi i moze ci cos na to da. Miejmy nadzieje ze szybko ci przejdzie.
co do fretek to one mysla ze jak sie schowaja pod koc to ich nie widac :-D moj ma to samo :-D
 
Ostatnia edycja:
o i zaległa cisza:-D
Umyłam włosy i mam teraz straszną szopę. W ciązy w ogóle to cięzko mi je ułozyć. Znowu zaczeły się zwijac w fale i loki a częśc prosta ja druty. Jak po wizyciew u ślepego fryzjera
 
reklama
Do góry