reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Wisienka za duzo o wózku na razie sie nie dowiem bo bede woziła na sucho:-p ale jest taki zachwalany wiec nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć a zdjecia wstawie jutro jak tylko go złożymy.
Kurcze ziewam tak mocno ze az mnie szczęka boli :confused2: zaraz dzieci do domu zwioze dam im jesc i mam wolne.

Wisienka szczerze zazdrosze meblowania pokoiku dla małej nasza Olga będzie spala z nami w sypialni bo nie planowalismy wiecej dzieci jak remontowaliśmy piętro :zawstydzona/y: i teraz kupa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
margaritko mi chodzi przede wszystkim o łatwośc składania i rozkładania, wpinania fotelika, gondoli itp. Czy poradzę sobie z łatwością z tym sama:-) My urządzamy pokój dziecięcy ale wstawiamy tam na jakiś czas nasze łózko bo nie chce mi się latac z cycami po nocy. Będzie wygodniej. Potem jak się wyniesiemy będzie pokoik gotowy:-)

Ide sprzatac łazienkę:eek:
 
Witam się i ja:-)
milczka pamiętamy!
majluj filmik rewelka! Tylko pozazdrościć:tak: Ja z mojego gina jestem ogólnie zadowolona, ale sprzęt ma raczej kiepski bo patrzę, patrzę i kompletnie nic nie widzę:-( Więc przynajmniej na Twoim przykładzie mogę się przekonać, bo na 3 i 4D to mnie nie stać.
anulce
baaaardzo współczuję i 3mam kciuki. Może szanowny tatuś wreszcie zrozumi że poszła tam, gdzie lepiej o nią zadbają i zapali mu się lampka w głowie.

A ja tak się zbieram do napisania od wczoraj, ale coś mi zawsze wypada i nie byłam na bieząco. Po południu była teściowa w odwiedzinki, potem dzwoniłam po klientkach, bo musiałam złożyć zamówienie z avonu i tak mi zeszło do 23, bo oczywiście mój ukochany "instynkt" musiałam obejrzeć:-)
Dziś wstałam w miarę w formie, ale jak posprzątałam do południa, wstawiłam pranie i poprasowałam, tak całe powietrze ze mnie uszło:-( Zdjęłam parę firanek do prania i miałam kontynuować wczorajsze mycie okien, ale już nie dałam rady. Krzyż mnie strasznie rąbie i kłuje i tak samo brzuch. Nie wiem czy to mała wciska się tam, gdzie nie powinna, czy to jakieś skurcze i nie potrafię tego rozpoznać, wiec no spy nie biorę.
Uffffffffff....to się rozpisałam;-)
Jeszcze raz witam się cieplutko ze wszystkimi!!!!!!
 
Cieszę się, że jeszcze pamiętacie. Trochę mnie tu nie było, a to za sprawą remontu jaki robimy. Remontujemy mieszkanie dla rodziców i jest ciągle gdzie biegać, załatwiać, kupować itp. Nie starczyło mi niestety czasu. A to właściwie dopiero początek bo jak skończymy tam to zabieramy się za remont u nas. Już się boję jak to będzie bo już teraz się ledwo ruszam a co dopiero za parę tygodni ;-) Ale trudno, decyzja podjęta, klamka zapadła, jakoś trzeba to przeżyć.
Z nowych info co u nas, to we wtorek nasz mały ekshibicjonista w końcu się pokazał. A jak się pokazał to tak dobitnie, że już mi lekarz nic nie musiał mówić hehehe :-) Będą jajca, że hej :-) moje przewidywania się sprawdziły.

Niestety nie dam rady nadrobić co u Was. Będę musiała się na nowo wdrożyć. Mam nadzieję, że starczy mi czasu :tak:
 
milczka dwa remonty?! Ho ho! No to porywasz się dziewczyno...
Mnie czeka tylko malowanie czeka, ale myślę sobie że jak nie zrobię tego w najbliższym czasie, to już w ogóle bo mi sił nie starczy... W tej ciąży strasznie kręgosłup mi dokucza.
No ale już dość marudzenia!
Coś tu cicho i spokojnie dziś...
 
Mmarta no niestety nie było wyjścia. Dla rodziców kupiliśmy mieszkanie i przed wprowadzeniem konieczny był remont. Co prawda miało się skończyć na pomalowaniu ścian ale tak różowo nigdy nie jest ;-) trwa już miesiąc. A u nas też wymyśliłam, że jak teraz nie zrobię to jak Dzidzia się urodzi to będzie jeszcze trudniej. Więc zaciskam zęby i jedziemy ;-)
 
reklama
Do góry