reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A ja dziś ryczę na okrągło bez powodu.Żle się czuję. I pewnie hormony mnie dziś tak nastroiły. Płaczę i płaczę a sama nie wiem czemu.
Verte kochana gratuluję))) Na kiedy masz termin i koniecznie daj na wątek usg zdjęcie:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Hej dziwuszki gratulacje dla was i malenstw:) musi byc dobrze:)

Margerita Myśa wczoraj bodajrze pisala ze po przzylocie miala krwotok ale udalo sie i podobno dzidzi sie uchronilo ma miec dopiero usg tyle wyczytalam...
ja padam znowu dzis niespodziewanie robilam za opiekunke:)ale udalo sie za to skonczylo sie uczta z pizza:) tylko teraz stoi mi w przelyku:)ahh oczy mnie strasznie pieka...ogolnie samopoczucie ok...
 
Jejku ale super, ile nowych dobrych wiesci i bijacych serduszek! A nawet sa i blizniaki!!!

A czas faktycznie leci jak szlony! Ja tez za 2 tygodnie z kawalkiem lece do Polski na Swieta, no i podzielic sie dobra nowina z rodzina!! Bo jak na razie to tylko przyjaciolka wie, no i maz ma sie rozumiec.

A juz w poniedzialek lekarz! Nie moge sie doczekac...
 
O ja tez nie czytałam tego posta Myśi. Oby było dobrze z jej dzidzią.
Anulka fajnie, ze dobrze się czujesz. Ja juz czasem nie wydalam. Od dwóch tygodni nie mam życia. Wiem, ze to dla maluszka dobrze ale czasem nie mam już siły. Az mi wstyd.
 
Cześć:) Witam się z wszystkim przyszłymi Mamusiami:) Ja też mam termin na lipiec. Dziś byłam na usg, widziałam moją fasolkę wielkości 12 mm, bijące serduszko i główkę 5 mm:) Jakie to wspaniałe uczucie. Termin z usg - między 9 a 12 lipca. Mam już pięcioletniego synka. Urodził zdrowy się po moich przejściach (niedoczynność tarczycy, nowotwór jajnika, operacja i chemioterapia). To był cud:) A teraz jest drugi:)
Trzymam kciuki za wszystkie maleńkie serduszka i ich mamy:)
 
Wisieńka termin wg usg mam na 13 lipca (4 dni pozniej niż wg OM)
Anulka ja mam chętkę na pizze - uwielbiam :) w sobotę mam gości i i będę im robić
 
Mysa napisała: Witajcie dziewczynki, w końcu mam okazję do Was napisać. Doleciałam do Polski i w niedziele myślałam że po moim bejbe bo dostałam strasznego krwawienia, chyba po tej męczącej podróży. W poniedziałek poszłam do gina i okazało się że ciąża się utrzymała. W ten dzień zrobiłam betę i wyszła11783 a dzisiaj (48h pózniej) 16438,moje krwawienia ustały ale nadal mam brudzenia i zastanawiam sie czy ten przyrost jest ok?? Dużo nastukałyście postów i pewnie was nie nadrobie, mam nadzieję że lipcówki trzymaja się nadal mocno i skład się powiększa, pozdrawiam was wszystkie bardzo mocno, jutro pędzę na badania krwi a w poniedziałek na usg i może zobaczę serduszko.

Także wszystko będzie dobrze :-)

Trzymajcie się cieplutko :-) U mnie śnieg z deszczem brrr dlatego piję herbatkę z malinami i czytam kolejną książkę Cobena. Niezły jest, szczegónie na takie wieczory.
 
witam, przyszłe mamusie, skoro tak wszystkie się chwalicie swoim pierwszym usg ja tez sie pochwalę, tydzień temu widziałam swoje maleństwo 9,5 mm i bijące serduszko, usg mniej wiecej się zgadzała z OM więc na razie się nie martwię, ale przy pierwszej ciąży w 7 miesiącu lekarz stwierdził że dziecko nie rośnie tzn jest za małe jak na dany czas i niestety wylądowałam na patologii ciąży, niby było wsio ok, po 2 tyg wyszłam a za tydzień wróciłam na porodówkę i urodziłam w 34 tydz zdrową córeczkę, chociaż bez zmartwień i obaw się nie odbyło, spokojnej nocki
 
reklama
Gratulacje wszystkim bijących malutkich serduszek super uczucie zobaczyć je na USG:-).
Co do tygodni ciąży to tutaj jest fajny kalkulator szczególnie jak się zna swoje cykle dokładnie kiedy wypada owulacja i śr. dł. fazy lutealnej: Kalkulator ciążowy - *-spam-* :).
Ja mam termin do ginekologa na 10 grudnia w sumie teoretycznie wg. liczenia z pierwszego dnia cyklu jestem w 7 tyg. w ciąży, a z dokładniejszych danych to dopiero 4 tydzień :).
 
Do góry