reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Iwonus ja tak samo mam opory ale jak trzeba bedzie to co poradze;-)
wydrusia z tego co wiem dodi spedza czas z mezem bo przyjechal w weekend a mailuj ma chyba jelitowke jesli sie nie myle:-(
 
Iwonuś mam to samo :) krępuje mnie to ... krępuje mnie nawet światło gdy się kochamy :D
Patrycja ja nie wiem czego ta Marta chce... życzę jej żeby ten kochaś ją zaczął zdradzać i żeby poczuła co czuł Filip
Anulka to się nie dziwie że Dodi nie ma :) niech używa póki ma mężusia przy sobie :) oj wiem co czuje Mailuj też to przeszłam...
 
obiecuje poprawę... tylko po pracy padam i wieczorami na aqua 2 godz i jak z babkami poskaczę to calkiem padam na ryjek... ale obicuję zagladać cześciej.
Moj jak go wolalam zeby pomógl mi w fryzjerstwie to się smial heheh no ciekawe czy pożiej mi pomoże....
Co do na wspólnej.... niom zycie.... róznie pisze ale znając życie beda pewnie razem Filip jej wybaczy hehehh
Teraz ogladam M jak milosc.... i chyba se spisze pomalu co tzreba kupic powoli... a kiedy zakupujecie lóżeczko? bo ja se upatrzylam turystyczne mamyu firmy i sprawdzona prze kolezankę
 
Anulka Iwonuś dobranoc Kochane :** Buzi w brzusiaki :**
Zuzu ja tak ok czerwca :) nie ma sensu chyba prędzej a wiadomo że jak nowe to musi postać rozpakowane (nie złożone) żeby wywietrzał ten zapach
 
dziewczyny to chyba ja jakis domieniec jestem, nie lubie jezdzic do rodzicow jak juz to na kilka godz a o spaniu nie ma mowy...

zmieniloby ci sie gdybys mieszkala daleko i widziala ich raz albo 2 razy do roku tak jak ja. Ja mame oczywiscie, moglabym odwiedzac nawet co dzien, ale z ojcem to nie mam az takiej wiezi zeby go widziec.

co do golenia to ja mam manie na punkcie wlosow. NIe nawidze jak mi cos rosnie tam, gdzie nie chce zeby mi roslo, wiec jesli zaczna mi sie problemy na tyle ze sobie sama nie poradze, to moj D sie na pewno tym bedzie musial zajac. Pachy gole co drugi dzien, a TAM co 3,4 bo co drugi sie nie da, za bardzo bola te krosteczki i odrastajace klaczki, dlatego trzeba troszke poczekac az sa dluzsze. Ale do lekarza nie odwazylabym sie wybrac z broda miedzy nogami, czy mchem jak kto woli to zawac. Spalilabym sie ze wstydu chyba.
Nogi jak na razie olewam poki lata nie ma, gole raz na 2 tyg bo i tak ich nie widac a wloski mam jasne wiec nie przeszkadzaja. w lato za to co 2 dzien maszynka idzie w ruch.

Wydruska to juz wiem co przygotowac na obiad w ktorys dzien. Zrobie takie ,,tortille,, z kurczaczkiem, salata i pomidorkiem w nalesniku. ^^ a to wszystko z frytkami :-D
ale i tak mi barszcz po glowie chodzi jak nie wiem co. Czerwony i bialy tez ... mniam mniam ...

a ja teraz sobie siedze z maseczka z cynku na twarzy, ta co schnie a pozniej schodzi jak skora po opaleniu :-D wygladam jak z scary film :-D BEDE STRASZYC ^^ moj D tez sobie ja zaklada od czasu do czasu i we dwojke siedzimy jak te mendy ahhahaha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry