reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka198424 widzę, że Ty też przeżyłaś poronienie. Mam do Ciebie prośbę: mogłabyś mi opisać jak to było u Ciebie?Miałaś po łyżeczkowaniu robione USG?krwawiłaś?pytam, bo nie mam się kogo o to wypytać

z góry dziękuję za wiadomości
Pozdrawiam!!!
 
reklama
`Witajcie południowo. Dopiero wstałam, zaliczyłam mdłości ale kibelek mi odpuścił. Szaruga na dworze , nie chce się wychodzić a muszę iśc na zakupy.
anusia współczuję kochana, wiem jak się czujesz bo w lipcu przerzywałam to samo. Wejdz na wątek poronienia, ciąża po poronieniu tam znajdziesz odpowiedzi na wszytskie pytania i wsparcie. Przykro mi, ze to ciebie tez spotkało i że jesteś Aniołkowa mamusią. (*) dla Twojego Aniołka.:-:)-(
Dziób witam w klubie, mam nadzieję, ze poluzuje za kilka dni.
margeritta na pewno jest wszystko dobrze. Trzymam za was &&&&&&&&&&&, koniecznie odezwij się po wizycie:-):-)
Asia ja tez nie mam siły na wychodzenie a tłum ludzi ze swoimi zapachami to dla mnie udręka:szok:
Myśa wypoczywaj nadal i bierz lutkebo wyrównanie progesteronu musi trochę trwać.:tak:
 
Witam się z wami dziewczynki!

Chciałam do Was nieśmiało dołączyć :) Mnie się udało po 4 cyklach, w co nadal nie mogę uwierzyć, gdyż u mojego M byly słabe nasionka no i niegroźna bakteria, która obniżała parametry. Została zwalczona, armia się poprawiła i udało się. Obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży :) 5 testów pozytywnych oraz badanie ginekologiczne potwierdziło to. Niektóre z Was z nam z innych tematów. U mnie głównymi objawami jak na razie są bardzo bolesne i obrzmiałe piersi, troszkę syfków, nie chce mi się słodkiego (a tak uwielbiałam!) oraz niekiedy bolesność jajników i pachwin (ale to ponoć normalne). No i dziś bardzo mi się chce spać. Dostałam od gina duphaston.
 
Anulka198424 widzę, że Ty też przeżyłaś poronienie. Mam do Ciebie prośbę: mogłabyś mi opisać jak to było u Ciebie?Miałaś po łyżeczkowaniu robione USG?krwawiłaś?pytam, bo nie mam się kogo o to wypytać

z góry dziękuję za wiadomości
Pozdrawiam!!!
Kochana jest tu nas wiele po stracie dzieciatka wiesz mi ze wiemy co czujesz trzymaj sie cieplutko :*



Monia witaj :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monia witaj kochana czekałam na ciebie))))))Czytam, ze byłas juz u gina i co było juz widać? Ja idę we wtorek.
Informuję , że po próbie Herbatki Imbirowej wylądowałam w kibelku, druga po południu.
 
Wisieno daj troche tych mdlosci chociaz czy ja wiem zjedlismy obiad i jakos mi wszystko stoi w gardle a tak mi sie marzyla watrobka :)ale bede walczyc nie oddam jej panu K:):):)
 
Anulka oddaję ci połowę:-D:-DKurirem wysyłam. Może chociaz w nocy nie będzie mnie mdlilo:-D:-D:-D A wątróbkę trzymaj. Nie oddaj bądż twarda. Pan K został dzis nakarmiony ))))):-D:-D:-D:-D
Corin od czasu do czasu nie zaszkodzi)))))) To chodzi pewnie o duże ilości i częste watróbki i nnych podrobów.
 
Ostatnia edycja:
kurcze tego nie jesc tego nie no to jak to na owocach i warzywach mamy jesc... na kurczaka nie moge juz patrzec ale watrobka drobiowa dwa kawaleczki chyba nie zaszkodza:) a tylu ludzi mowi ze w ciazy je sie wszystko a tu prosze ... fakt post powinien byc po porodzie a nie teraz dzidzi tez niech posmakuje watrobki:)

Siostra moja to zyla kebabem w ciazy i ma syna jak dab :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wisienka widzę, że Ty poroniłaś w lipcu - to całkiem niedawno. Mogłabyś mi powiedzieć od kiedy zaczęłaś się starać po poronieniu o bobaska?braliście z Mężem jakieś leki wspomagające w zapłodnieniu?pytam, bo my bardzo pragniemy mieć Skarbka i nie zamierzam się poddawać Jeśli możesz to mi odpisz będę Ci niesamowicie wdzięczna!!!Bo tych tematów o poronieniu nie umiem znaleźć
 
Do góry