reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

A u mnie jelitówka od wczoraj :szok: młoda cała noc wymiotowała,rozwolnienie.dzisiaj dosłownie caly dzien kima,bardzo duzo pije,zjadła zaledwie trzy biszkopty,ale sen to przeciez najlepsze lekarstwo.....zobaczymy jak minie ta nocka.....nie mam siły :szok::szok::szok:....jurto jade do szpitala,podlacza mnie do ktg i ogolne badania zrobia,mam nadzieje ze mnie nie poloza na patologii,zreszta sie nie dam,ucieknę,brzuch mi twardnieje strasznie i do tego mocne skorcze ale na szczescie w duzych odstepach czasowych....
 
reklama
u nas szkarlatyna :-( dobrze, że na dzień dziecka nie pojechaliśmy do siostrzeńca męża (chrześniak męża) stwierdziłam, że nie kupimy mu zabawek tylko zabierzemy do kina, ale po rozmowie telefonicznej ze szwagierka przełożyliśmy to na środek tygodnia i dobrze, bo mały ma anginę ze szkarlatyną :-(
dzień dziecka przełożony, a my raczej spokojni, bo jakby coś miało być z nami nie tak to już by było - widzieliśmy się z młodym w dzień matki...
ale lekko mnie zmroziła wiadomość...
 
witam
u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, i tak jak czas bardzo szybko leciał tak teraz zaczyna się wszystko dłuzyc, gdzie tam koniec lipca :eek: kazdy dzien wyglada podobnie, jutro ide do lekarza na usg nie moge sie doczekac mam nadzieje ze wszystko jest ok z maluchem,

nic klade sie spac dobranoc wszystkim ;-)
 
Kasiula zdrówka Ci życzę.
Aadda a Tobie udanej wizyty.
Ja mykam oglądać Zagadki Miami. Kolorowych snów Wam życzę i spokojnej nocki. Do jutra.
 
Ja po szkole rodzenia:tak: Byłam po drodze u kumpeli, pogadały my i jakoś tak milej;-) Kurcze, nat mi tak zamula, że jak zdąże dziś to poczytam, a jak nie to jutro nadrobię. Ja w zasadzie to ciuszków nie zaznaczam, bo wszystko mam od siory i kilka nowych, więc wszystko zostaje w rodzinie:-D A jak coś będę miała do zwrotu od kogoś to chyba zgapię od Was i pozaznaczam jakoś:tak:
Spokojnej nocki życzę wszystkim brzuszatkom i tym niebrzuszatym;-)
 
hey lipcoweczki witam sie po dlugiej przerwie, ostatnio niestey u mnie duzo sie dzieje caly ale to caly czas bole, przeszlam juz do 2 cm rozwarcia:szok:bole poprostu strasznie meczace, na dodatek w niedziel bylismy z patrysiem moim synkiem i mezem na dniu dziecka w parku, wiele atrakcji:tak:bylo super ale oczywiecie mi cos musialo sie przytrafic, niefortunnie przewrocilam sie i strasznie mocno zbilam sobie kolano bo na noego naszczescie upadlam :no::wściekła/y::szok: a byla to nierowna powiezchnia przykryta tylko kamieniami bo konczyli jej budowe wiec cale te kamienie wbily mi sie w to kolano szkoda gadac, spuchniete jak jablko , w nocy od 5 rano zaczely sie nasilone bole a na drugi dzien poszedl mi czop w wiekszej ilosci ,poprostu nie mam sily juz :no::crazy::baffled:bylam na sprawdzeniu dzisiaj juz mam 2 cm ale skolei ze to truga ciaza chca zbym doszla naturalnie do cestszych boli i wiekszego rozwarcia:wściekła/y::-(wiec czekam i strasznie sie mecze przy tym juz normalnie nie wiem na co mam narzekac bol kolana , brzucha czy wszystkiego innego:no::no: nie wiem czemu ale ta ciaza poprostu jakos dziwnie mi sluzy , byle do konca i szczesliwie .
Spuznione ale szczere serdeczne zyczenia dla wszyskich bobaskow i tych po naszej stronie i te w nas duzo buska a wam mamiusie caluje serdecznie
 
Monia - jak cie czytam to az mnie dreszcze przeszly :( Musisz sie tak meczyc? Nie moga ci czegos dac? XXI wiek a kobieta tak cierpi, nie moge tego... Swoja droga przypomina mi sie jak teraz lezalam na patologii i byla dziewczyna dwa tygodnie po terminie i nie miala ani skurczy ani rozwarcia to jej balon zakladali zeby sie szyjka otworzyla - laska krwawila jak nieboskie stworzenie i wyla z bolu to jej powiedzialam zeby przestala i natychmiast zazadala cesarki a ona na to - "to ja tak moge?". Padlam! Dziewczyny my nie musimy nieludzko cierpiec. Domyslam sie Monia ze u Ciebie nie jest tak prosto wiec tylko trzymam za ciebie kciuki kochana i mam nadzieje ze twoje cierpienia szybko i szczesliwie sie skoncza i maluszek wszystko ci zrekompensuje :)

U mnie dziwna noc - snilo mi sie ze wybralam wybory i pojechalam jako europarlamentarzystka do Brukseli (tak! w ciazy!) plus nie wstawalam ani razu na siku!!!! Az sie boje czemu tak po prostu przespapalam cala noc...

Milego dnia mamuski!!!
 
reklama
Witajcie, tak coś mi się pisać ostatnio nie chce, zresztą nic mi się nie chce:zawstydzona/y: Takie zawieszenie i oczekiwanie na malucha, tylko coraz więcej strachu się tworzy w głowie:szok: Ja się w sumie wysypiam:-) mały trochę kotłuje się w brzuchu, bo mu widać nie wygodnie, ale jakoś dochodzimy do porozumienia:-)
Ostatnio w rossmanie była promocja na proszek lovelę, dobra cena i płyn do płukania gratis i tak stwierdziłam, że to widać czas go kupić i wzięłam się chociaż za pranie:tak:a dziś pewnie jak wyschło, prasowanie.
Z moim ciągle "zawiesina", jakoś nikomu nie chce się dojść do porozumienia, także cichsze dni są.

monia to ci się przytrafiło z tym kolanem, jakby ci bólu brakowało. Może faktycznie poproś o coś na ten ból, bo przecież dzidzia też go czuje i się męczy. Dziwne, że tak długo nic nie chcą zrobić. trzymaj się.

kasiulka zdrówka życzę, mam nadzieję, że się nie zarazisz, te twardnienie to może też ze stresów, oby wszystko dobrze było na badaniach:tak:
fioletowa ja myślałam, że szkarlatyna to już nie występuje, dobrze że przełożyliście spotkanie

A ja właśnie patrzę, że dziś 03.06, a ja mam wizytę 05.06, cały czas myślałam, że to dziś:baffled:, ale zakręcona jestem, ale może i dobrze bo leje okropnie za oknem.
 
Do góry