reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

czesc dziewczyny!
u mnie humor wisielczy:confused2:, samopoczucie do czterech liter:-(, depresja chyba predporodowa....:confused2:
pogoda fatalna...:baffled:

Monia trzymaj sie Kochana!:tak: Valija z tego co czytam, to Moni nie pomagają i nie łągodzą, bo jak pisze,ze jest to jej drugi poród i chcą,zeby naturalnie jej akcja postępowała. Duzo ostatnio czytam o tym naturalnym postępowaniu akcji porodowej i na szkole rodzenia polozna mówila już nam nie raz,ze jeśli rodzącej pomagamy środkami przeciwbolowymi to mozna spowolnić akcję, ciężarna nie czuje kiedy ma skurcz i poród wtedy sie przeciąga, co też ani na matkę dobrze nie wpływa,ani tym bardziej na dziecko,kóre chce wyjsc , a spadajaca akcja mu to uniemozliwia...

moze zostane zaraz zakrzyczana,ze nie wiem o czym mowie, no bo wiem tyle co z teorii,ale nie mowie,ze jestem przeciwko łagodzeniu bólu rodzącej, tylko jestem za tym co jest lepsze dla dziecka, a nie dla mnie.

Także trzymam z całego serca kciuki za Monię i mowię,ze jest bardzo dzielna, cierpiąc taki ból!!!:tak:

Ja wczoraj w szkole rodzenia uczyłam sie przystawiać dziecko do piersi, a Panowie uczyli sie nam te dzici podawać biorąc z łóżeczka, po jedzeniu mieli je odgazować i odłożyć z powrotem.

Cos czuje,ze dzisiejszy dzień bedzie zupełnie do bani...:confused2: do sklepu trza iść a tu taki wiatr,ze głowę urywa:szok::szok::szok:

Właśnie otrzymałam wiadomość od sąsiada,ze urodził im sie syn Kajetan o 8.23 przez cc, i waży 3760,a mierzy 53 cm. :-D

milego dnia dziewczyny:-)
 
reklama
hej
nocka w porządku, bez bólu nad ranem... hehe poskarżyłam się na forum i jak ręką odjął...

monia trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, ech wygląda na to, że to ty otworzysz czerwcową listę ;-)

chyba poczytam trochę i wracam spać...
 
Monia trzymaj sie kochana. dzielna kobitka z Ciebie...

Kasiulka zdrówka zycze...

kurcze mam dzis tak senny dzien ze tragedia. chyba trzeba bedzie kawki sie napic, bo czeka sterta prasowania na mnie. ale jak do 12 poleniu****e to chyba nic sie nie stanie...;-)
 
Juluszka -nie wiem czy jak sie podaje srodki przeciwbolowe to sie przedluza porod, mi co innego mowili, jak chcialam przeciwbolowy to powiedzieli, ze nie moga bo to przyspiesyz akcje porodowa i ze mam sie "poddawac" skurczom, co nie pomagało, wiec moze jest tak ze rozni lekarze rozne opienie .

Witam sie środowo :] i zycze milego dnia :] ja sie wykompalam , wydoilam, nakarmilam, i teraz czekam az wloski wyschna i do krasnalka . BUZIOLKI DLA WSZYTSKICH

trzymajcie sie jak jak najdluzesz w dwu paczkach śćiskam :]
 
Powtórka z rozrywki z wczorajszego dnia.
Ciągle sprint na kibelek. Do tego nie wiem co się stało ale tylko na lewym boku mogę leżeć i nie inaczej. Jak zmienię pozycję to brzuch chcę mi rozwalić.
Monia życzę Ci dużo wytrwałości. Nacierpiałaś się już wystarczająco w tej ciąży. No ale już tak nie wiele zostało to wierzę w Ciebie, że dasz radę
 
Hej dziewczyki

Ja już po 2 drzemce wiec wstajemy,prasowanie skończone,tylko kurzu na meblach sporo wiec chyba dzisiaj sprzatanie mnie czeka,dziewczynki pełny ukłon dla tych was które maja już dzieci i to wasze drugie lub trzecie przybędzie.
My znaczy ja sie tak nad soba użalam że tyle roboty i w ogóle a wy musicie przecież pełnic jeszcze role rodzica jestem pełna podziwu....:-):-):-):-)

Życzę Wam kochane wytrwałości i uśmiechu na twarzy.....



Pozdrawiam
 
Witam się i ja w wietrzny poranek (?).
Jeśli dzień będzie taki jak noc to wymiękam. Nie dość że nie mogłam spać to wszystko mnie swędziało, drażniło, bolały łydki (po wcześniejszych kurczach), zgaga niemiłosierna ( Rennie znalazłam chyba dopiero ok 3) :no::no::no: Zasnąć udało mi się dopiero ok 6:eek:
A miałam dziś wstać rano i popracować trochę...Może kawa mnie jakoś docuci.

Przez te kilka godzin spania śniło mi się dzisiaj że rodzę :laugh2:Byłam ze swoim ginem, Kubuś miał się rodzić, wszystko jak na filmie tylko nic nie bolało.

Miłego dnia :tak:
 
Witam się w zimny i wietrzny dzionek jak się obudziłam o 6 to się ucieszyłam że słonko wyszło a za godzinkę zrobiło się strasznie zimno

Byłam dziś na USG i dowiedziałam się że teraz trzeba się wcześniej zapisywać ale trafiłam na panią ginekolog która prowadziła mi pierwszą ciąże i przyjęła mnie jeszcze
 
Witam sie i ja. Pada co chwilkę tu u nas i tak nic się robić nie chce:sorry: A w lodówce głównie światło króluje i przydało by się wybrać na jakieś zakupy... Kilka rzeczy oczekuje w kolejce do wyprasowania i jeszcze jedna pralka dzieciowych rzeczy do przeprania mi została. Normalnie mam takiego lenia, że chyba nic dziś nie zdołam porobić. Ale to chyba przez długe spanie.
Słońce to miłe, że udało Ci sie dostać do lekarza:tak:.
Monia dbaj o siebie i uważaj na siebie. Jesteś bardzo dzielna jeśli wytrzymujesz takie bóle.:tak:
Kasiurek miłego wizytowania u maluszka. Mam nadzieję, że już wkrótce będziecie razem:tak:
Zmykam sie zmobilizować do jakiejkolwiek roboty;-)
 
reklama
Witam się i ja. co prawda już południe ale jakoś kiepsko się dziś czuję. a jeszcze egzamin mam w sobotę i muszę się uczyć. na szczęście jak dobrze pójdzie to ostatni i w nagrodę pojadę na tydzień do mamusi po odpoczywać:tak::tak::tak:. już się nie mogę doczekać. a później czeka mnie pranie i prasowanie. jak ja bym chciała się położyć i odpocząć wreszcie.
Monia współczuję Ci tego bólu i życzę, żeby chociaż trochę osłabł.
 
Do góry