reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Agnieszko obyś wytrzymała w dwupaczku jak najdłużej.:tak: Trzymam kciuki!!!!:happy: Zaciskaj nóżki i nie daj póki co tej swojej dziewczynie wyjść na świat:tak::tak:
 
reklama
Witam sie wieczorowo Kochane
Dzionek byl dzisiaj u mnie tak piekny,ze musialam sie nacieszyc tymi promyczkami:-)Mezus zabral mnie na spacerek,po ktorym padlam i tak sie zrobil wieczor:-)
Agnieszka i ja dolaczam do slow poprzedniczek:-)trzymajcie sie dzielnie
pozdrawiam cieplutko Dziewczynki i zycze przyjemnego wieczoru:-)
 
hey dziewczyny ja rowniez pozdrawiam serdecznie wszystkich jak widze powolutku zblizamy sie do naszej mety koncowej, kasurek trzymam kciuki za was obydwojga abyscie szybciuko sie zjawili w waszym domku, jak rowniez miglak - Haneczka pokaz co potrafisz :)
agnieszko trzymaj sie mocno jak mowily dziewczyny trzymaj nozki zacisniete , ja tez sie staram chociaz mam juz rozwarcie wiec naprawde musze uwazac bole mam codzienne :szok:ale jakos jeszcze je znosze, strasznie jest mi ciezko ale staram sie jak najdluzej wytrzymac
beatko ciesze sie rowniez ze u was wszystko dobrze buska serdeczne
jeszcze raz pozdrawiam wszystkie mamusie i bejbusie :tak: na weekend
 
Ostatnia edycja:
Witam
W końcu weekend ja z Wiki wybieramy się do teściowej bo mój mąż ze swoim ojcem jadą na ryby na noc
A ja spać nie mogłam o 2:30 złapał mnie skurcz w łydce i trzyma do teraz


Pozdrawiam wszystkie dwupaki
Mamusie rozdwojone życzę szybkiego powrotu do domku z dzieciaczkami
 
Czesc dziewczyny...
Mam do Was pytanie. Od czwartku slabiej czuje ruchy :-( troche sie boje ale malzon mi tlumaczy ze napewno dlatego ze maluch odwrocil sie pleckami i tak mu wygodnie ze malo co sie rusza. Ja probuje sobie to tlumaczyc tym ze jest coraz wiekszy i brakuje mu miejsca na wiercenie sie ale nie wiem :-( Na dodatek boli mnie krocze ale to raczej normalne i jak wstane to odrazu czuje jak mi brzucho w dol ciagnie (to chyba przez ciezar :confused: )Do gina ide dopiero w czwartek i nie wiem czy nie zwariuje do tego czasu :confused: Codziennie sie zastanawiam czy nie pojechac do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko jest ok :sorry: Tak sie nakrecilam ze teraz to juz prawie nic nie robie tylko calymi dniami leze w lozku i odpoczywam :tak: Robie tylko wedrowki do toalety no i czasem trzeba cos zjesc :tak:
Rozpakowanym zycze szybkiego powrotu z maluszkami do domku :tak: Pozostalym zycze aby dzidziusie jak najdluzej zostaly w brzuszkach i nie wychodzily przed terminem :tak::-)
Milego weekendu kochane :-):-):-)
 
witam w tą paskudną pogodę.
dzis wkoncu troche pospalam. zaraz uciekam cos zjesc i jade na zakupy,

heidi86- ja tez przez 2 dni ostatnio czulam słabsze ruchy, i do tego rzadko, a teraz dzidzia znow daje czadu.Duzo wtedy czytalam o tym i znalazlam ze to jest normalne bo dzidziek ma mniej miejsca, i czasami to moze się tylko popprzeciągac.

3mam kciuki za mamusie którym malenstwa pchają się na swiat zeby jeszcze poczekały,
a te ktore są juz na swiecie niech wracają szybko zmamusiami do domku.

pozdrawiam zycze milego dnia;-)
 
witam sie w sobotni dzien, u nas a raczej u mnie fizycznie ok spychicznie troche gorzej, mały lezy w inkubatorze, teraz kazda godzina sie liczy iec prosze o kciuki.

Mam prosbe do milgak -zeby jak mogła odezala sie sie do mnie na gg 3067294 - bede bardzo wdzieczna, niestety nie iem jak na bb sie wysyla iaodmosci prywatne..
milego dnia dziewczyny !!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, mam nadzieję, że się dziś rozpogodzi, bo ognisko w planach.

Witaj Kasiurek, trzymamy mocno kciuki za małego, żeby szybko mógł samodzielnie funkcjonować,cały czas myślimy o tobie:tak:, trzymaj się!!
heidi ważne, że czujesz te ruchy, nigdzie nie piszą o sile, policz ile masz ruchów wtedy gdy go czujesz, u mnie też czasem jak się obruci to tylko czuję jakieś lekkie stukanie od środka.
 
Ostatnia edycja:
Kasiunia twój Nataniel jest na pewno silnym mężczyzną i nie takie rzeczy będzie pokonywał:) Wszystkie ciocie trzymamy mocno w kciuki.
Czesc dziewczyny...
Mam do Was pytanie. Od czwartku slabiej czuje ruchy :-( troche sie boje ale malzon mi tlumaczy ze napewno dlatego ze maluch odwrocil sie pleckami i tak mu wygodnie ze malo co sie rusza. Ja probuje sobie to tlumaczyc tym ze jest coraz wiekszy i brakuje mu miejsca na wiercenie sie ale nie wiem :-( Na dodatek boli mnie krocze ale to raczej normalne i jak wstane to odrazu czuje jak mi brzucho w dol ciagnie (to chyba przez ciezar :confused: )Do gina ide dopiero w czwartek i nie wiem czy nie zwariuje do tego czasu :confused: Codziennie sie zastanawiam czy nie pojechac do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko jest ok :sorry: Tak sie nakrecilam ze teraz to juz prawie nic nie robie tylko calymi dniami leze w lozku i odpoczywam :tak: Robie tylko wedrowki do toalety no i czasem trzeba cos zjesc :tak:
Rozpakowanym zycze szybkiego powrotu z maluszkami do domku :tak: Pozostalym zycze aby dzidziusie jak najdluzej zostaly w brzuszkach i nie wychodzily przed terminem :tak::-)
Milego weekendu kochane :-):-):-)
Heidi słońce nie czekaj tylko jedź do szpitala. Jestem pewna że wszystko jest w porządku-maleństwo ma już mniej miejsca ale po co się zamartwiać? Do czwartku jeszcze daleko a gdyby coś się stało to sobie nie wybaczysz. A w szpitalu po to są żeby tylko sprawdzić. Sami proszą właśńie o to liczeni ruchów żeby być na bieżąco. A przecież to nic strasznego takie sprawdzenie a i Ty się uspokoisz:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie i ja u mnie pogoda marcowa raz ciepło raz zimno i tak wkołko..jestem szczesliwa bo od paru dni wyspiam sie :-)z jedna tylko przerwa do toalety:-)
no i brzuszek potrafił byc cały dzien twardy ,teraz jest bardziej gibki i lepiej mozna pozycje przyjac..:tak:tagze mam nadzieje ze bezsenne noce nie wroca..co od ruchow to ja tez odczowam ich coraz mniej czasem tylko bardziej intwnsywniej ...ale intuicja podpowiada ze wszystko ok niedajmy sie zwrioawc;-):tak:lece na sniadanko wszystkim mamusiom jak najwiecej zdroweczka:tak:i miłego dzionka
 
Do góry