reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam lipcoweczki :-) Kciuki za synka KASIURKA mocno zacisniete. Trzymajcie sie dzielnie.MIGLAK - gratulacje dla Hani, za picie z buteleczki!! Oby tak dalej!!!Ja mam nadzieje, ze BEATKA nadal w dwupaku!!! Oby!!! OLIVCA - opowiadanko slodziutkie :-)Duzo usmiechu dla wszytskich obecnych i przyszlych mam
 
Dobrej nocki wszystkim życzę i tym brzuchatkom i tym już rozpakowanym:tak:
Olivca zastrzelę cie!! przeczytalam i sama łza sie polała, jakoś tak sie wzruszyłam i to kto??? Ja twardzielka.... Ale to chyba dlatego, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham tą istotkę, która jest u mnie w brzuchu i która jest w tym momencie już najważniejszą osobą w moim życiu.
Gabiaz :-D ja nie chę żebyś mnie zastrzelała a tym bardziej, zebyś płakała przeze mnie:) Mam jeszcze kilka podobnych opowiadań w zanadrzu ale za dużo emocjii na raz:) Cudownie jest tak kochać bezgranicznie prawda? Słodkich snów aniołki
 
hej mamusie, ja dzisiaj chyba ostatnia, Wszystkiego Najlepszego!!! Dopiero dziś poczułam jakie to pięne święto:)
A tu malutkie opowiadanko na dzisiaj z irlandzkiego wątku:
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU"
olivka ja rowniez cie zastrzele nie moge sie opanowac z placzu tak pieknego czegos nie czytalam juz bardzo dlugo, rzeczywisie odczuwamy to mocniej dlatego bo takiego malego anolka nosimy w sobie boze dziekuje ci z calego serca za ten dar olivka tobie rowniez wspanialy watek pozdrawiam
 
witam!
oczywiscie spac nie moge :( ani na boku ani na plecach wiec wstalam.
i dopiero teraz odczytalam ze kasiurek urodzila :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: szok szok szok. a ja myslalam ze spotkamy sie na porodowce bo termin bardzo podobny poza tym ta sama porodowka, no i juz raz wczesniej leżalysmy razem w szpitalu na poczatku.
Mam nadzieje ze wszystko jest OK. na szczescie z tego co pamietam to jej dzidzia byla duza. Na pewno dadzą rade!
 
a tak przy okazji, bo starsznie mi sie nudzi, jak mozna dopisac się do listy lipcowek, bo juz dawno komus tam pisalam i nic
 
cześć dziewczyny

ja się powoli zbieram do kardio i nie wiem w sumie czego chce po tej wizycie - czy świstka że cc czy świstka że spoko luz nic mi nie jest i nic nie będzie
trzymajcie kciuki - choć sama nie wiem za co ;-)
 
Witajcie, dziś pogoda po burzowa u mnie, pospałabym dłużej ale teraz robią tynki od strony sypialni i stukają od rana:baffled: Dziś zero planów i nie wiem jeszcze co będę robić.
Olivca przeczytałam to na dzień dobry i w płacz, chyba już przy pierwszym zdaniu. Faktycznie teraz inaczej patrzymy na to wszystko, przed ciążą to pewnie w ogóle by to mnie nie wzruszyło.
Fioletowa, no to trzymam kciuki za to co najlepsze:)
Addaa to spróbuj jeszcze raz wysłać wiadomość do mamusiaM, może coś przeoczone zostało.
 
Ostatnia edycja:
Olivca sliczne to opowiadanie jest. znalam je wczesniej, ale i tak lezka w oku sie zakrecila....
 
reklama
cześć

ale dawno już tu nie zaglądałam :zawstydzona/y: należą mi się baty
Kasiurkowi gratuluje i trzymam kciuki za Wasze zdrówko :tak:
 
Do góry