reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
cześć dziewczyny
u nas ma być dziś upał - zobaczymy co z tego wyjdzie... ale chyba na wszelki wypadek pojadę wcześniej do sklepu i po kwiatki dla mam :-)
 
witam!
u mnie dzis tez ma byc upał :)
a ja spac nie umie na zadnym boku gdy n.p poloze sie na lewym to zaraz brzuch twardy i pobolewa, a jak dlugo mozna spac na plecach, kiedys to bym mogla nawet do 11.
 
witam!
u mnie dzis tez ma byc upał :)
a ja spac nie umie na zadnym boku gdy n.p poloze sie na lewym to zaraz brzuch twardy i pobolewa, a jak dlugo mozna spac na plecach, kiedys to bym mogla nawet do 11.
OD dwoch dni mam leniucha w brzuszku, szaleje tylko gdy cos zjem, troszke sie martwilam ale chyba nie powinnam bo daje znac o sobie. moze juz ma malo miejsca., poza tym ruchy czuje coraz bolesniej.
nic zycze wszystkim mamom wszystkiego naj :-):-):-):-) przede wszystkim szczesliwego rozwiazania.


ojj coś mi się pomieszało:nerd::nerd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wtorkowo...
u nas tez dzis szykuje sie upal... wiec dzis wiatraczek pojdzie w ruch...
wczoraj wieczorem poszlismy z m na spacerek i powiem wam ze bylo tak przyjemnie chlodno ze nawet nie chcialo mi sie do domu wrocic...ale dzieki temu spalam jak suseł w nocy...
a dzis wizyta u gina...

a poniewaz kazda z Nas jest juz Mamusia chcialabym zlozyc Nam wszystkim najserdeczniejsze zyczenia...
buziaki
 
Witam.
A ja tam wyspana jak suseł. Jedynie co mnie denerwuję to fakt, że poszłam z bólem głowy spać i z nim się obudziłam no ale co zrobić?
Muszę iść do sklepu kupić madre jakieś czekoladki, bo to słodka dziura ta kobieta.
Wszystkim Lipcóweczkom życzę miłego dnia.
 
Witam się i ja :-)
Dziś wyjątkowo dobrze mi się spało. Za to teraz profilaktycznie zaczynam denerwować się przed wizytą u gina. Dziś w programie USG i mierzenie, ważenie itd Ciekawe jak duży jest mój synek. Milion pytań w myślach.

Upał się zaczyna :szok:

Miłego dnia :-) i niezbyt gorącego
 
Witam :)

Moja córeczka z okazji disiejszego święta postanowiła zacząć ładnie jeść z butelki. Waga już też coraz wyższa, już ma 1830g, więc mam nadzieję, do wyjścia coraz bliżej :)
 
witam
właśnie wróciłam od dentysty i dalej nie zrobili mi zęba bo nie mogą zrobić zdjęcia i muszę czekać teraz do porodu i później się okaże co z moim ząbkiem
 
reklama
Witajcie:-) U mnie też już upalnie się robi:happy: Ja się cieszę bo w domku jeszcze za ciepło to nie jest.
Wróciłam wczoraj, ale nie miałam już na nic siły i spałam 13-naście godzin, oj chyba rekord w ciąży. Trochę jeszcze połamana jestem po podróży, ale było bardzo fajnie:-) W końcu moją chrześnicę zobaczyłam po kilku latach no i całą rodzinkę, a siedzenie na plaży nad morzem zrekompensowało wszytko:-):-) Droga też do zniesienia, masa przystanków w lesie, ale co zrobić. Im bardziej zmęczona wczoraj byłam, tym mały bardziej się wiercił i tak właśnie jak addaa u ciebie jest coraz boleśniej, musiał biedak zmęczenie też odczuwać.
Gratuluję addaa zdanej matury:tak:
Komunia piękna, wszystkie dzieci coś mówiły na mszy (a było koło 60-ki) trąbki itp, że aż komuś się chciało to organizować. I tylko się zastanawiałam czemu ci rodzice co niektórzy płakali, jednak jak się ma swoje dziecko to się doświadcza czegoś zupełnie nowego, trudnego do wyobrażenia. Aż się nie mogę doczekać tych uczuć.
Muszę jeszcze ponadganiać czytanie, bo już powoli się regeneruję, też jesterm ciekawa co z Beatką, bo już było u niej dużo lepiej i nagle brak informacji.

Migalak to bardzo się cieszę, że już ładnie ssie, jeszcze chwilka i dotrze do tej magicznej 2-ki.

Iza, udanej wizyty:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry