reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witamy sie i my :-):-):-) czytanko nadrobione :-) kawka wypita :-) teraz psiaki pod pachę i na spacerek :-):-):-)
Miłego dzionka kochane mamuśki :-):-):-)
monia1021 wejdz na www.fotosik.pl zaloguj się:tak: dodj zdięcie i jak będziesz je już wstawiać na forum skopiuj link :
Zdięcie 500px na forum i wklej w swojej odpowiedzi :-):-):-)
Kasiurek1983 gratuleczki :-):-):-) dzielna dziewczynka :-):-):-)
goteczka może go sobie obtarłaś lub odgniotłaś :confused2: osłoń go sobie wacikiem kosmetycznym i zobaczysz czy nie będzie lepiej :-)
Anika_79 ale chociaż zadowolona i ubawiona ??? :-):-):-)
fioletowa będą mocno zaciśniete :-):-):-) musi być w końcu dobrze, bo zakupki na Ciebie kochanie czekają :-):-):-)
e_mama buziaczki :-):-):-)
dosia24 to tak jak z moją Roxanką :-) u nas też jest niewielkie wahnięcie ;-) 26-30 lipiec czyli duża szansa na upragnionego lewka :-):-):-)
stopi69 słoneczko mam nadzieję, że Cię nie uraziłam :zawstydzona/y: kochanie to nie dokońca tak ... Lenka bez względu na wszystko urodzi się pulchniutka i zdrowiutka tylko Twój organizm kochanie może na tym bardzo ucierpieć ... ona tak jak powiedział mi mój gin zabierze z Ciebie wszystko co jej będzie potrzebne a Ty będziesz musiała się po tej czystce witaminowo odżywczej pozbierać, co widząc w praktyce wcale nie jest łatwe :zawstydzona/y: Ciśnij gina o jakiś wspomagacz :-) i buziaczki dla Was :-):-):-)
AsiaJan86 wysyłamy duchowe wsparcie kochanie :-):-):-) Jaka to radość być już na swojm :tak: u mnie końca jeszcze nie widać :-:)szok:
heidi86 dla naszych słoneczek można wytrzymać wszystko :-):-):-) zdrówka dla Waszej dwójeczki :-):-):-)
fela_76 to mały akrobata w Twojm brzusiu zamieszkał :-):-):-) Gratuleczki :-):-):-)
iza:) zaryzykuj wizytkę :tak: teraz te choróbska mają pole do popisu więc lepiej dmuchać na zimne :-):-):-)
juluszka kciuczki mocno zaciśnięte :-):-):-) czekamy na niuski o męszczyźnie Twojego serdusia :-):-):-) co do alergii mam ten sam problem tylko mnie już daje popalić :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to wrocilam :-)
Mnie pepek nie boli ale za to zebra z prawej strony to mam tak jakby zgniecione. Jak siedze to pprostu czuje ze nie mam na nie miejsca w brzuchu (chyba je wyciagne i schowam w szafie do lipca ;-))
Anika te skurcze sa naprawde bolesne :tak: Mnie jak wczoraj nad ranem zlapal to sie po calym lozku krecilam :szok: i od tamtej pory caly czas czuje lekkie klucie w lydce ze ledwo po schodach daje rade :tak:
Asia zycze wytrwalosci i powodzenia przy remoncie :tak:
Fela moje malenstwo tez strasznie fika ostatnio :tak: Zaluje tylko ze moj maz nie moze zobaczyc bo calymi dniami pracuje :-( Jak tak patrze na moj brzusio to widze morskie fale :-) czyzbym miala urodzic rybe ;-):-D
Juluszka kciuki zacisniete :-) Napewno bedzie wszystko oki :tak:

U mnie sloneczko strasznie grzeje :tak: Znaczy ze dla innych jest tak w miare cieplo ale ja czuje sie jak w saunie :zawstydzona/y: Chyba za duzo tluszczyku mam ze mi tak goraco. A w niedziele wyprawiam imieniny i nie wiem co zrobie jak bedzie tak cieplo :szok: Juz mam stresa bo tesciow zaprosilam i chce dobrze wypasc (a beda to 1 imieniny z tesciami :szok: ) Dzis juz wtorek a ja jeszcze nie wiem co przygotuje :-( Na meza nie mam co liczyc bo do kuchni wchodzi tylko zeby sie najesc ewentualnie kawe zrobic :tak: Niestety ale radzi sobie ze wszystkim tylko nie z gotowaniem :tak: Dobra koniec uzalania ;-) Milego i pogodniego popoludnia dwupaczki i zeby Wam nie bylo ani za goraco ani za zimno :tak::-) Buziaczki dla Was
 
Witam dziewczynki.
kurcze przyznam sie Wam ze niedawno wstalam. kurcze budze sie teraz okolo 4 rano i usnac nie moge. dzis usnelam dopiero o 6 a juz mialam wstac bo nawet lezenia mialam dosc. przefikane...:-);-)

goteczko mnie pepek nie boli ale widze ze jest bardzo wypchniety i napiety. moj maz czesto wklada tam palca i mowi ze jest to punkt komunikacyjny z dzidziolkiem... pomyslowy nie???

robaczku u mnie tez nie ma szans na jakis wczesniejszy porod. jakos dzidzius nie wykracza wielkoscia wyznaczonej daty porodu. i wacha sie na razie miedzy 23-27 lipiec.

ja, jestem ciekawa ile moje bobo jest do przodu ze tak powiem, bo juz ponad 3 tygdnie nie bylam na usg a mam dopiero nastepne 25 maja !! boje sie ze bedzie duzo do przodu choc z drugiej strony moze juz tak szybko nie rosnie, choc zobaczymy jak to bedzie :] byle byl zdrowy :]
 
heidi zagladnij na nasz watek kulinarny. moze tam znajdziesz ciekawy dla Ciebie przepis.

kasiurek ja dzis ide na usg. mam nadzieje ze dowiem sie co to za lokator mnie tak kopie i oczywiscie czy zdrowo rosnie...
 
Kasiurek aa doktor to sam Cię kieruję na usg czy sama idziesz , bo ja ostatnio bylam w 21 tyg, a wczesniej to w 12, i lekarz nic nie wspominal o nastepnym :-( nastepną wizyte mam 7 maja wiec moze da mi skierowanie tzn mam nadzieje.

a co do pępka mój coraz bardziej idzie ku górze mimo,ze zawsze był głeboko schowany:-) a moj narzeczony mowi na niego "PĘPKOFON" :rofl2:
 
Heidi- a zafunduj teściom grilla. To chyba Twój małżon potrafii, do tego jakaś suróweczka, pieczone ziemniaczki, ciacho...i niech sie cieszą, że byli zaproszeni. Ja pamiętam pierwsza wizyte moich teściów. Za bardzo rozmowa sie nie kleiła, więc gapilismy się w TV. Miałam rozmrozić bigos i zrobic cos na ciepło, ale zamiast bigodu wyjęłam mieso mielone...no i nie było nic na ciepło. Totalna porażka. Wtedy teściów nie znałąm za dobrze i nie miałam o czym z nimi rozmawiać. teraz po tylu latach jest inaczej, ale wtedy tych "wizytacji" nie lubiłam. Czasami zastanawiam sie jaka ja będę kiedys teściowa. Przypuszczam, że nie najlżejszą w pożyciu:(
...zrobiłam pierwszy zakup dla mojego maluszka...kupiłam proszek do prania:)
 
Czesc Dziewczyny!

Mnie w ruchach Stasia zastanawiają czasami takie strasznie szykie, moze to czkawak , a moze co innego, to takie dziwne, jak by brzuch mi sie trzęsł:-), mam nadzieję,ze mu tam krzywda sie nie dzieje.

Juluszka mam podobnie jak TY i tez mnie to zastanawia - czesto zdarza mi sie ze moj Maluch kopie, rozpycha sie i w pewnym momencie zaczyna tak dziwnie drgac, trzasc sie (tak jakby) - zastanawiam sie co to znaczy - co sie z nim w tym momencie dzieje i od razu zaczynam miec dziwne mysli:baffled:
poszperalam nieco na necie i znalazlam duzo postow od Dziewczyn z tym samym zachowaniem Maluszka - podobno w momencie takiego 'trzesienia sie' Dzieciaczek sika :)

tak wogole Ciezarofki Wy moje - tez sobie poczytalam o tych porodach i fajnie fajnie ze Dziewczynom tak fajnie poszlo i maja juz swoje Malenstwa przy sobie:-)
Mam nadzieje ze bede wiedziala kiedy mi sie akcja porodowa zacznie i kiedy mam jechac do szpitala - zwlaszcza ze troszke mi to zajmie, bo bede startowac do sasiedniego miasta:-p

co do pepka to ja mam raz 'rowny z brzusiem', raz wypchany hehe

u mnie tez cieplutko, sloneczko grzeje i wiatr wieje jak jakis halny:-p
a mi coraz ciezej z ta moja pileczka na brzuchu - dzisiaj np starsznie ciezko mi sie oddycha:eek:

z utesknieniem czekam na wizyte u mojego lekarza - dopiero 11 maj - zeby znowu zobaczyc mojego Maksia i dowiedziec sie czy z nim wsio OK, no i po cichu licze na szybszy porod niz 17 lipca :laugh2:

buziale!!!
 
Ostatnia edycja:
Adddaaa
masz robione usg tak jak należy, następne powinno być ok 30 tygodnia ciąży, przy ciąży bez problemów usg powinno być 3-4 ok 10-12 tyg, 20-22, ok 30 i pod koniec ciąży, jednak jak ktoś chodzi prywatnie to często jest tak ze ma robione częściej nawet na każdej wizycie lub jeśli sytuacja tego wymaga to się robi częściej
ale u ciebie jest ok więc się nie martw
 
reklama
Do góry