reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam się dziewczynki wtorkowo. Zaczęłam tu zaglądać koło 14 ale pożarłam obiadek i padłam przed tv. Tego mi brakowało, takiego błogiego lenistwa. Jak wstałam zjadłam lody i teraz cierpienie, bo były słodkie i kierują sie ku górze powoli. Kurcze już nie wiem co robić. Zjadam to na co mam ochotę a potem mi niedobrze, ale jak nie zjem to cierpię, bo za mną to chodzi nawet kilka dni.... Też tak miewacie??:confused:
Powodzonka dla wizytujących, pewnie już wszystkie wracają lub wróciły więc zmykam poczytać inne wątki:tak:
 
Anika- troche późno przeczytałam, ale co do oparzenia to tylko i wyłącznie zimna woda, potem Panthenol (taka biała pianka) lub opatrunek żelowy. zadnych smarowideł, chyba, ze od lekarza tak mnie uczyli.
 
Dziś śniło mi się coś złego i z tego snu obudził mnie mój mały, tak mocno kopał rączkami i nóżkami aż mnie wybudził:tak: Bardzo przeżywałam ten sen i chyba mu się udzieliło bo gdy pogłaskałam trochę brzuszek to od razu przestał i chyba poszedł spać:-) Tak mi się szkoda zrobiło, że musi tolerować moje bzdury, które mam w głowie:baffled:
Goteczka też mnie pępek pobolewa i wychodzi już coraz bardziej, tylko rano jak jeszcze nie pojem to widać wgłębienie:happy:

Fela ile pieczesz te ciacho i w jakiej temp. bo brzmi prosto i apetycznie, a i ile czego dajesz?
Fioletowa dobrych wyników ci życzę:-)

Iza syrop Stadol jest dozwolony w ciąży i na każdy rodzaj kaszlu, jest to lek homeopatyczny, sama go brałam. Ale pewnie nie zaszkodzi skoczyć do lekarza to cię osłucha.

Anika i jak mocno się poparzyłaś, jakieś pęcherze?
 
Witamy się i my wieczorową porą :-):-):-) Cały dzionek robiłam podejścia do pisanka i cały czas miałam problem z wysłanie wiadomości ... więc znów pozbierałam wszystko po troszku na boczku. Teraz wklejam i mam cichą nadzieję, że pościk przejdzie. Życzymy słodziutkich snów i milusiego poranka :-):-):-)

stopi69 buzianieczki od Roxanki i maxik zdrówka dla Ciebie kochanie i Lenki
Koniecznie przyciśnij gina o jakieś lekarstwo, bo jak tak dalej pójdzie to niunia zje Cię do ostatniego grama szpiku. Mam znajomą której dzidzia tak jak tobie Lenka dała ostro do wiwatu w brzuszku, po porodzie sypneły się ząbki, zaczeły problemy z kośćmi itp...

NataliaSe witaj słoneczko

makro10 brawa postawy :-):-):-) standardowo kobiety ratują tyłki facetom :-):-):-) co do fataski Roxanki długo pan doktor polował na te ujęcie ;-) mała wiercipięta :-)
goteczka zazdroszczę takiego tatusia :-) złota rączka w domku to bezcenny skarb :-) Zdróweczka dla kuzyki i jej bebisia :-):-):-)
slonce1 brawa dla małża :-) postarał się chłopina :-)
agnieszka...24 zdrówka dla Ciebie i słodzinki :-):-):-)
AsiaJan86 teraz to u nas chyba normalne :-) gracja słonika w składzie porcelanki :-):-):-)
gabiaz Roxanka przesyła całuki i maxik zdrówka dla Ciebie i maleństwa :-):-):-) oraz kochanie jak najmnie pracy i kłopotów ze zwierzaczkami ;-)
iwon3004 robi wrażenie ... też mi się gardziołko zacisneło :-):-):-)
kaaasiulka powodzonka w porządkowaniu i przepakowywaniu :-):-):-)
juluszka dobrze, że małżon już z Tobą i uczulonko ustępuje :-) ja też alergik i przechodzę katusze :-)
e_mama kobiałko miałaś wesoły dzionek (w przenośni) :szok: życze zdrówka dla rodzinki i spokoju dla Ciebie i bebisia :-):-):-)
fela_76 gratuleczki udanej imprezki i panowania nad "cukierniczką" :-):-):-) nam też szykuje się weselisko znajomego w połowie maja i mam dylemat czy dam radę i czy miejscówkę na słonia morskiego przewidują :-):-):-)
monia1021 buziańki od Roxanki :-):-):-) spróbuj zamieścić fotaskę przez fotosik na 500 powinnaś uzyskać moją wielkość :-) co do smaczków też dopadają mnie różne zachcianki , a tymi truskawkami zawróciłaś mi w głowie :-):-):-)

URL=http://www.fotosik.pl]
faffba52b613e350med.jpg
[/URL]
udalo sie dzieki beatko a to moj kochany drugi przyszly synus z calkiem otwartymi oczyma i usmiechem na twarzy
ja rowniez gotowa do spania dobranoc milych snow dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
witajcie kobiałki w słoneczny dzionek!
ja na nogach dziś od 5.30 - bo jakoś wcześnie poczułam się wyspana. Najwyraźniej mam akumulatory słoneczne i piękna pogoda naładowała mi je już bardzo wcześnie :-).
Dziś w planach laba czyli... malowania mebelków cd. W długi weekend małż ma odmalować pokoik dla Szymusia a później będziemy już tylko czekać i czekać.... :-)
 
Witam sie srodowo :-)

Monia - przepiekne dziecie (tfu, tfu zeby nie zapeszyc) - jakie ma policzki-papuski :tak:I nosek taki slodki :tak: Moj to wyglada bardziej na filozofa i przynajmniej mial ostatnio powazny wyraz twarzy,

Makro - ja ostatnie dwa dni mialam powracajacy koszmar ze urodzilam, daja mi malego i kaza karmic a ja nie mam pokarmu, maly placze, ja placze i generalna masakra. Jako psycholog szybko to sobie jednak zinterpretowalam - boje sie czy jak sie maly urodzi to bedziemy mu w stanie zapewnic wszystko czego potrzebuje - niby niezle zarabiamy ale jak sie ma wlasna dzialanosc to strach jest zawsze :baffled:

Gabiaz - lody to moja specjalnosc :-) A potem garsc migdalow a jak nie dziala to szklanka mleka a jak nie dziala to rennie :tak:

Stopi - w czasach komunizmu to byly kasy pierwszenstwa itp. Teraz tez szukalam na poczcie info ze ciezarowka moze przodem ale nic nie ma! I w gazetach pisza pierdy w stylu "czuj sie jak kseizniczka, rozpieszczaj sie, nosisz nowe zycie" a tu jak sie nie upomnisz to nikt ci nie pomoze. Ja ostatnio stalam w megakolejce do TPSy zeby rozwiazac umowe i nikt nawet nie zaproponowal mi krzesla wiec uwaga - wzielam krzeslo i postawilam sobie w srodku kolejki gdzie stalam - widzicie miny tych ludzi???? :-D

Agusie chyba jednak polozyli przez te skurcze bo sie odzywa.... Aga, wszystko bedzie dobrze....

Anika na oparzenia to moja mam kaze musztarde klasc ale nie wiem czy od razu czy po jakims czasie :tak:

Ja dzis mam dzien pt. pranie i prasowanie ciuszkow malego, zamowilam juz 120 pampersow przez allegro, generalnie torba do szpitala prawie spakowana :tak:

Co do wozka to chyba x-lander xa (mysle jeszcze nad mutsy ale nie wiem) a fotelik to na pewno maxi-cosi (ja mam do lekarza 20 km a on ma podobno najlepsze recenzje).

Pytanie do mamus - jestem na etapie wyborze materacyka dla malego - mysle o kokos-latex, co wy na to? Wszystkie forum juz przetrzasnelam i jakos nie moge sie zdecydowac...

Milego dnia dziewczynki, sily, energii i wiary ze mozemy wszystko :tak:
 
dzień dobry

co do materacyków to nam właśnie przyszedł kokosowo-gryczany, chociaż ostatnio słyszałam opinię, że te wszystkie wymysły to pic na wodę i najlepiej się sprawdza zwykły piankowy

a jeśli chodzi o kolejki - to w supermarketach są kasy "pierwszeństwa" tylko, że z nimi jest jak z kasami ekspresowymi mała kolejka=każdy staje żeby było szybciej, bo nikt nie czyta tego co wisi nad kasą, więc trzeba się upominać...
 
reklama
Witam sie i ja slonecznie.
Valija ja szczerze mowiac wybralam materac kokos-gryka, a co do wozka to tez zastanawiam sie nad mutsy.
tez dzisiaj mialam dziwne sny. ale opowiedziec ich sie po prostu nie da, istny chaos...

a dzisiejszy dzionek zamierzam spedzic u mamy. caly dzien na powietrzu. super...
 
Do góry