reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Witamy się i my wieczorową porą :-):-):-) Cały dzionek robiłam podejścia do pisanka i cały czas miałam problem z wysłanie wiadomości ... więc znów pozbierałam wszystko po troszku na boczku. Teraz wklejam i mam cichą nadzieję, że pościk przejdzie. Życzymy słodziutkich snów i milusiego poranka :-):-):-)

stopi69 buzianieczki od Roxanki i maxik zdrówka dla Ciebie kochanie i Lenki
Koniecznie przyciśnij gina o jakieś lekarstwo, bo jak tak dalej pójdzie to niunia zje Cię do ostatniego grama szpiku. Mam znajomą której dzidzia tak jak tobie Lenka dała ostro do wiwatu w brzuszku, po porodzie sypneły się ząbki, zaczeły problemy z kośćmi itp...

NataliaSe witaj słoneczko

makro10 brawa postawy :-):-):-) standardowo kobiety ratują tyłki facetom :-):-):-) co do fataski Roxanki długo pan doktor polował na te ujęcie ;-) mała wiercipięta :-)
goteczka zazdroszczę takiego tatusia :-) złota rączka w domku to bezcenny skarb :-) Zdróweczka dla kuzyki i jej bebisia :-):-):-)
slonce1 brawa dla małża :-) postarał się chłopina :-)
agnieszka...24 zdrówka dla Ciebie i słodzinki :-):-):-)
AsiaJan86 teraz to u nas chyba normalne :-) gracja słonika w składzie porcelanki :-):-):-)
gabiaz Roxanka przesyła całuki i maxik zdrówka dla Ciebie i maleństwa :-):-):-) oraz kochanie jak najmnie pracy i kłopotów ze zwierzaczkami ;-)
iwon3004 robi wrażenie ... też mi się gardziołko zacisneło :-):-):-)
kaaasiulka powodzonka w porządkowaniu i przepakowywaniu :-):-):-)
juluszka dobrze, że małżon już z Tobą i uczulonko ustępuje :-) ja też alergik i przechodzę katusze :-)
e_mama kobiałko miałaś wesoły dzionek (w przenośni) :szok: życze zdrówka dla rodzinki i spokoju dla Ciebie i bebisia :-):-):-)
fela_76 gratuleczki udanej imprezki i panowania nad "cukierniczką" :-):-):-) nam też szykuje się weselisko znajomego w połowie maja i mam dylemat czy dam radę i czy miejscówkę na słonia morskiego przewidują :-):-):-)
monia1021 buziańki od Roxanki :-):-):-) spróbuj zamieścić fotaskę przez fotosik na 500 powinnaś uzyskać moją wielkość :-) co do smaczków też dopadają mnie różne zachcianki , a tymi truskawkami zawróciłaś mi w głowie :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy się i my wieczorową porą :-):-):-) Cały dzionek robiłam podejścia do pisanka i cały czas miałam problem z wysłanie wiadomości ... więc znów pozbierałam wszystko po troszku na boczku. Teraz wklejam i mam cichą nadzieję, że pościk przejdzie. Życzymy słodziutkich snów i milusiego poranka :-):-):-)

stopi69 buzianieczki od Roxanki i maxik zdrówka dla Ciebie kochanie i Lenki
Koniecznie przyciśnij gina o jakieś lekarstwo, bo jak tak dalej pójdzie to niunia zje Cię do ostatniego grama szpiku. Mam znajomą której dzidzia tak jak tobie Lenka dała ostro do wiwatu w brzuszku, po porodzie sypneły się ząbki, zaczeły problemy z kośćmi itp...

NataliaSe witaj słoneczko

makro10 brawa postawy :-):-):-) standardowo kobiety ratują tyłki facetom :-):-):-) co do fataski Roxanki długo pan doktor polował na te ujęcie ;-) mała wiercipięta :-)
goteczka zazdroszczę takiego tatusia :-) złota rączka w domku to bezcenny skarb :-) Zdróweczka dla kuzyki i jej bebisia :-):-):-)
slonce1 brawa dla małża :-) postarał się chłopina :-)
agnieszka...24 zdrówka dla Ciebie i słodzinki :-):-):-)
AsiaJan86 teraz to u nas chyba normalne :-) gracja słonika w składzie porcelanki :-):-):-)
gabiaz Roxanka przesyła całuki i maxik zdrówka dla Ciebie i maleństwa :-):-):-) oraz kochanie jak najmnie pracy i kłopotów ze zwierzaczkami ;-)
iwon3004 robi wrażenie ... też mi się gardziołko zacisneło :-):-):-)
kaaasiulka powodzonka w porządkowaniu i przepakowywaniu :-):-):-)
juluszka dobrze, że małżon już z Tobą i uczulonko ustępuje :-) ja też alergik i przechodzę katusze :-)
e_mama kobiałko miałaś wesoły dzionek (w przenośni) :szok: życze zdrówka dla rodzinki i spokoju dla Ciebie i bebisia :-):-):-)
fela_76 gratuleczki udanej imprezki i panowania nad "cukierniczką" :-):-):-) nam też szykuje się weselisko znajomego w połowie maja i mam dylemat czy dam radę i czy miejscówkę na słonia morskiego przewidują :-):-):-)
monia1021 buziańki od Roxanki :-):-):-) spróbuj zamieścić fotaskę przez fotosik na 500 powinnaś uzyskać moją wielkość :-) co do smaczków też dopadają mnie różne zachcianki , a tymi truskawkami zawróciłaś mi w głowie :-):-):-)
Beatko mowisz fotosik???czyli sygniture ?/ nie orientuje sie dokladnie
 
witajcie z rańca!
...i od razu małe pytanie. Dziewczyny - czy bolą Was pępki?
Mnie czasami - głównie to się zdarza po południu - potwornie boli pępek - także przy dotyku. Nie mam go na wierzchu tylko taki mały kancik (taka falbanka) nieraz wychodzi na zewnątrz i jest twarda w dotyku i bardzo drażliwa. Przy siedzeniu nieźle mi daje do wiwatu. też tak miewacie???
 
hej
Kasiurek
u mnie na razie maluszek wg usg rośnie zgodnie z tygodniami ciąży i raczej nie ma szans na wcześniejszy poród nawet o dzień;-)
Makro
z tego co czytałam to zdarza się tak ze są skurcze, rozwarcie a wody nie odchodzą i wtedy przebijają pęcherz. Ja tez nie wiem jak rozpoznam że to właśnie TO..
 
czesc dziewczyny

witajcie z rańca!
...i od razu małe pytanie. Dziewczyny - czy bolą Was pępki?
Mnie czasami - głównie to się zdarza po południu - potwornie boli pępek - także przy dotyku. Nie mam go na wierzchu tylko taki mały kancik (taka falbanka) nieraz wychodzi na zewnątrz i jest twarda w dotyku i bardzo drażliwa. Przy siedzeniu nieźle mi daje do wiwatu. też tak miewacie???


Ja też tak mam czesto ze nawet bluzka mnie uraża i podrażnia wiec jak mogę to siedzę z wywalonym brzuchem :)
 
Iwonko dzięki za ten link o porodach! Co prawda nie przeczytałam wątku dokladnie ale dzięki Tobie trafiłam na babeczkę, która rodziła w tym samym szpitalu, w którym ja planuję poród i udało mi się uzyskać od niej kontakt do bardzo dobrej położnej. Teraz już będę trochę spokojniejsza :tak::-)

Anika magnezik łykamy i skurcze żegnamy! Mi naprawdę pomaga magnefarB6, łykam 2 razy dziennie i jak na razie jest dżi! :tak::-)

Pępek mnie nie boli za to co raz bardziej dokucza mi spojenie. Młody się ułożył miednicowo i tańczy po moich dolnych narządach.

Beatka szacunek za ogarnięcie całości postów! :-D:-D:tak::tak::tak:

Robaczek- poznasz! U mnie też wody nie odeszły, dopiero na porodówce przebijali mi pęcherz. Jak się zaczną prawdziwe skurcze to będą one regularne i to jest najważniejszy objaw że akcja się rozkręca. Od tych prawie zupełnie niebolesnych do takich silnych mija trochę czasu wtedy spokojnie można dojechać na porodówkę :tak:;-)
 
reklama
Witam dziewczynki.
kurcze przyznam sie Wam ze niedawno wstalam. kurcze budze sie teraz okolo 4 rano i usnac nie moge. dzis usnelam dopiero o 6 a juz mialam wstac bo nawet lezenia mialam dosc. przefikane...:-);-)

goteczko mnie pepek nie boli ale widze ze jest bardzo wypchniety i napiety. moj maz czesto wklada tam palca i mowi ze jest to punkt komunikacyjny z dzidziolkiem... pomyslowy nie???

robaczku u mnie tez nie ma szans na jakis wczesniejszy porod. jakos dzidzius nie wykracza wielkoscia wyznaczonej daty porodu. i wacha sie na razie miedzy 23-27 lipiec.
 
Do góry