reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
dzień dobry

mam nadzieję, że Asia uniknęła zagazowania, Monia miewa się lepiej, dzieciaczki kopią a humory dopisują :tak:

Stopi wiadomo, że raźniej jak pomocna dłoń pod ręką ale bez paniki, wiele młodych mam nie ma kogo prosić o pomoc a ojcowie albo w pracy albo poszli w świat i też poradziły sobie doskonale :-) wiele lepiej niż kilka z tych mam z tzw zapleczem mężowo-babciowo-ciociowym :-D don't worry :tak:
 
AsiaJan, nie ma jak to troszkę sportu przed słodkościami:) Ja ostatnio tyle słodyczy pochłaniam, że aż coś często mnie mdli, ale jak sobie powiedziałam, że muszę przestać to następnego dnia na stole czekała pyszna drożdżóweczka, mój podrzuca mi słodkości i jak tu się ograniczyć.
Nie mam kompa tymczasowo wieczorem a tu tyle się dzieje.
Mój mały to ostatnio już tak kopie, że się wybudzam, zabawy nocne sobie urządza.
 
dzień dobry!:-(
noc była paskudna, mialam same koszmay, kiepsko przez to spałam no i obudziłam się w złym humorze.:-(
Mąż ma problemy w pracy i wszystko to skałada się na potencjalnego doła, który mnie zaczyna dopadać i opanowywać.....:crazy:
Szwagierka sie czuje zle, lezy w hospicjum, mielismy jechać na święta do niej,ale samochód szwankuje i mechanik odradził, zeby tym samochodem w daleką dodróż sie wybierać, a pociagiem z psem i z brzuchem to chyba sie nie zdecydujemy, wiec świeta spedzimy z mężem we dwójkę..:-(.
Dobra, juz nie marudzę tak z rana... moze zaraz Asia cos napisze w swoim stylu, zawsze humor mi poprawia swoimi tekstami:tak:
 
juluszka :] tu na forum tez bedziemy przeciez we swieta wiec spedzicie w owiele wiekszym gronie, pozatym macie pieska i dzidziolka cos prawda nie rozpakowanego ale zawsze :] Byc moze bedzie fajniej niz myslisz we swieta :]
 
juluszka :] tu na forum tez bedziemy przeciez we swieta wiec spedzicie w owiele wiekszym gronie, pozatym macie pieska i dzidziolka cos prawda nie rozpakowanego ale zawsze :] Byc moze bedzie fajniej niz myslisz we swieta :]

dzieki za te słowa Kasiurek :tak:

Swiąt we dwójke sie nie boje,bo przez ostatnie dwa lata zdażyło nam sie i na Wielkanoc i na Boze Narodzenie być we dwójkę, strasznie fajnie było, ja robiłam duuuzo smakołyków i staraliśmy się być ze sobą jak najwięcje, spędzać fajnie czas i odpoczywac, więc we dwójkę jest fajnie. :tak:

Tylko w tym roku mimo rosnącego w brzuchu szczescia, reszta pod górkę....więc humor nie swiateczny...:-:)no::-(

a jeszcze jakoś nie mogę przestać myśleć o zwapnieniu w serduszku naszego synka, o którym pisałam na wątku o wynikach USG. Niby lekarz powiedzial,ze wszystko sie wcholonie:tak:, a jak nie, to nie bedzie przeszkadzalo w pracy serduszka,:tak:ale wiecie jak to jest, ziarenko niepokoju zostało zasiane.....:crazy:

milego dnia zycze wszystkim ;-)
 
Dzien doberek

Dolaczam sie do grona samotnych przez swieta :-) Dzisiaj panowie wyjezdzaja, z jeden strony b sie ciesze (czyli tescia strony :-p) a z drugiej strony to mi zal ze moj tez jedzie... Ale za to przywiezie mi wszystkie zakupy z Allegro plus moja mame wiec kolejny powd do radosci :tak: Ale poki co od dzisiaj do poniedzialku jestem slomiana wdowa :-)

Wysylam sloneczne promyczki i zmykam na zakupy :tak:
 
Witam laseczki :-):-):-)

U mnie ze zdrówkiem już lepiej i mam nadzieję ze na świeta bede nowo narodzona :tak::-D:tak:....dusi mnie jeszcze cholerny kaszel,próbowałam pić syrop z cebuli ale wymiękam,blllllllleeeee :szok::szok::szok:....wolę się dusic ;-)

Od kilku dni mam takiego powera ze az mnie normalnie nosi i nie moge se miejsc znalezc :tak: dzisiaj wstalam skoro swit z planem posprzatania kuchi i co i kuchnia stoi niedokonczona :-D normlanie brzusio mi przeszkadza i zadyszke łapie :szok::tak::szok:...zmykam zara na zakupki i na podworko z młodą trza iśc :tak:;-):tak:...

Miłego dzionka życzę laseczki :-):-):-):-)
 
reklama
witam się z rana:-)

Gobiaz
może coś jest w tych snach bo mi się śnił już kilka razy synek z niebieskimi oczkami:-), synek ma podobno być a oczka się okażą po porodzie;-)
Monia
gratuluję synka:-):-):-)

co do lodów to prawie cały czas mam zapas w zamrażarce, tym razem stoi pudełeczko lodów toffi, pychotka:-):-):-) a potem narzekam że nic nie mogę ubrać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry