reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Ja z moim okropnym mężem zrobiłam chyba z 10 km na rowerze. Zjechaliśmy pół wsi, byliśmy w 5 sklepach i szukaliśmy lodów i na szczęście 'kto szuka ten znajdzie' wszamałam pyszniusi rożka truskawkowego. I wiecie co dostałam od koleżanki?? Dwa wielkie słoiki kompotu z czereśni-pyszotka. Na kolację mam zamiar zjeść rybkę wędzoną a moje panisko smaży sobie cebulę z jajkiem. Wczoraj był wyziew z paszczy a dziś będą pierdy. Normalnie ja mam przerąbany z nim żywot.:-):-):-):-)
 
reklama
czesc dziewczyny!
dzis nie jestem w stanie nic napisać, cały dzień w pracy ( mimo zwolnienia)

Ja z moim okropnym mężem zrobiłam chyba z 10 km na rowerze. Zjechaliśmy pół wsi, byliśmy w 5 sklepach i szukaliśmy lodów i na szczęście 'kto szuka ten znajdzie' wszamałam pyszniusi rożka truskawkowego. I wiecie co dostałam od koleżanki?? Dwa wielkie słoiki kompotu z czereśni-pyszotka. Na kolację mam zamiar zjeść rybkę wędzoną a moje panisko smaży sobie cebulę z jajkiem. Wczoraj był wyziew z paszczy a dziś będą pierdy. Normalnie ja mam przerąbany z nim żywot.:-):-):-):-)

Hehehe:-D:-D:-D:-D

Asiu ja jestem fanką Twoich opisów i komentarzy:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
witam się i zmykam, padam na nos - cały dzień niczym maratończyk łaziłam z młodym po monciaku w Sopocie

Asia ja mam z moim podobny "miód", ale jak to mówią albo te bąki pokochasz albo znienawidzisz :-D wyziewy paszczowe też są nie do zniesienia, w jego przypadku z dwojga złego... lepsza osobna sypialnia ;-)
 
Ja z moim okropnym mężem zrobiłam chyba z 10 km na rowerze. Zjechaliśmy pół wsi, byliśmy w 5 sklepach i szukaliśmy lodów i na szczęście 'kto szuka ten znajdzie' wszamałam pyszniusi rożka truskawkowego. I wiecie co dostałam od koleżanki?? Dwa wielkie słoiki kompotu z czereśni-pyszotka. Na kolację mam zamiar zjeść rybkę wędzoną a moje panisko smaży sobie cebulę z jajkiem. Wczoraj był wyziew z paszczy a dziś będą pierdy. Normalnie ja mam przerąbany z nim żywot.:-):-):-):-)
Asia ale sie usmialam przynajmniej masz wesole zycie cos sie zawsze dzieje a przy tym jest aktywny razem z toba tak trzynac :tak:;-)
 
No słodko słodko dziewczynki macie:-)
Iwon to nie smaki.... tylko jakoś tak słodkości nie chcą się trzymać mojego żołądka:-( A naprawdę chętnie bym wciągneła ogromniastą kremówkę albo coś równie smakowego:-p Akapustka i ogóraski siedzą w zołądeczku i nie proszą się o wyjście do kibelka...
Monia przesyłam słoneczko do Ciebie choć troszku, a zimę trzeba jakos przestraszyc moze???;-)
 
A ja żegnam się z Wami. Muszę jeszcze poszukać na allegro maski tlenowej, żebym miała w czym spać przy takim kimś a mój Łoś.
Kolorowych snów babeczki:-):-):-):-)
 
asia ja zapraszam do mnie na lody jest u mnie na osiedlu lodziarnia taka jeszcze z czasu lat 80 tych , lody ze smietany i to w dodatku włoskie mowie wam pyszka !!!!! ja dziennie wystaje tam hyhy a dupa rosnie :]
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam ze szkoly rodzenia i kurcze polozna mowila,ze kobieta po porodzie przez 2tyg nie powinna sama i potrzebuje duzo wsparcia.Namawiala przyszlych ojcow ,zeby brali urlopy, albo kombinowali z L4. A ja kurcze bede sama ups... I tak mysle,ze chyba bede musiala sie z kolezanka dogadac albo mam zeby ktos byl ze mna.

Goteczka-ja slyszalam dobre opinie o tym szpitalu, zwlaszcza o personelu. Na poczatku rozwazalam chodzenie do lekarza z tego szpitala. Lekarz cudowny i mega profesjonalny!!! Teraz jednak nie zaluje, bo z Zoliborza na Prage przejechac jak jest trasa W -Z zamknieta to koszmar i moglo by byc wesolo :tak: Mysle, ze dobrze wybralas :tak:

Asia- jestes moja idolka z ta jazda na rowerze. Podziwiam Cie!! :-D:-D:-D

Co do kopniakow, to mala kopie mnie od poczatku tak samo- na dole. Cos nie przekreca sie . I tak wogole to malo mnie kopie, jakies grzeczne dziecko :-D:-D:-D
 
Do góry