reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
hey dziewczyny witam sie i ja we wtorek ;-)pogody ciag dalszy zimni zimowo sniegiwo i deszczowo:-:)no:straszna pogoda -4c u nas od paru dni
bylam dzisiaj na 3d usg wiec na 100 % bedzie chlopak:tak::happy:ale niestey chyba mam poprostu pecha baby bylo tak zwiniete w slimaczek ze nic:no:poprostu nic nie bylo widac :no:tylko malego siusiaczka i jenego ramienia miesien a wszysko inne schowane miedzy nogami :-(bede musiala wrucic za tydzien moze pozycja baby sie zmieni:tak::sorry:jest ustawione grzbietem do gory wiec nozkami centralnie kopie do wyjscia dlatego tak intensywne kopniaki:tak:mam nadzieje ze jest mu tam wygodnie tak zwinietym:eek::rofl2:
Iwon 3004: swieta racja raczej opijanie baby przez ich tatusiow i ich znajomych to ich podstawa- mus:eek:taka radosc meska
Asia Jan 86: asiu jak tylko twoj luby sobie wypije to od razu powiedz mu ze ci przeszkoadza ten alkocholowy smrod i wara do drudiego pokoju niech wie, moj jak sobie wypije to tez cala sypialnia do wywietrzenia albo spi na kanapie w drugim pokoju:tak:na temat lozkato ci rowniez wspolczuje przechodzic przez meza , nasze loze jest na srodku pokoju i kazdy ma swoja strone do wyjscia :tak:tym bardziej ze ja teraz czesciej wstaje w nocy pecherzyk wzywa aby go pruznic;-)
Dosia 24:masz racje przesunac sie na brzeg lozka ale jak Asia przyzwyczjenie swojej robi :no:i sie nie da poprostu chyba czllowiek sie nie wyspi
olivca: no ostatnie pare dni to poprostu zima prawdziwa wrocila tak zimno wietrznie i snieg zaczal padac tragedia:-:)baffled:na temat zgagi ja tez dostaje ja bardzo czesto a szczegolnie po tych owocach cytrusowych no ale rzeczywiscie to same witaminy cio tu robic;-):happy:dla babusia wszystko;-):-)
Goteczka : rzeczywiscie smutne takie wiadomosci:szok::-( takie matki poprostu niegdy wiecej nie powinny miec dzieci :no:to jet przykre takie malenstwo czym sobie zasluzylo na samotnos od pierwszych dni:no::szok:
Anna22: ja odczuwam rowniez kopniaki i bole na dole podbrzusza i tylko na dole gdzies tam pod zebrem to czulam na samym pocatku gdzies okolo16,17 tygodnia wtedy zaczelam czuc pierwsze ruchy, rowniez je rozpoznalam tym razem z tego ze to 2 ciaza:tak:
 
O rany!! Jak tu pusto??:eek: Nie ma co czytać a się nastawiłam na kilka stron.....

Haloooooo..... :rofl2: Kobietki weekend minął.... ;-) Czyżby przygotowanie do świąt??:-):-)

A ja właśnie miałam nerwową sytuacje bo mi naliczyli do rachunku za tel. komórkowy jakieś 30 zł. Za przeproszeniem nie chodzi o tą kwotę ale o fakt burdelu w firmie O. Reklamacja złożona!! Poczekam teraz na wyjaśnienia....:no::wściekła/y:
 
Iwon trzymam kciuki za reklamację. Kiedyś jak się u mnie pomylili jak brałam na przedłużenie umowy tel, to potem przepraszali w chyba 2 listach.... Ale ja mam inną sieć. I nawet w tel. na kartę uwzględnili reklamację jak policzyli za sms-y które nie poszły....
Ja chęć na ptysia zastąpiłam lodami. Były pyszne, ale szlag mnie zaraz trafi, bo czuje że za chwilkę wylądują u mego przyjaciela w łazience........ Już mam dosyć!!!!:crazy::-:)wściekła/y: Co nie zeżre to ląduje w wiadomym miejscu. Czy nie moge sobie pozwolić na odrobinę pofolgowania smakom:confused: A w świeta co?? Mam upiec tort z kiszonej kapusty i ogórków, bo tylko to sie zachowuje w żołądku...:hmm:
 
monia - współczuje pogody :baffled: gdyby do nas powróciła teraz zima to chyba takiego doła bym złapała jak..... no właśnie.. jak nie wiem co. A tak to tylko takie sporadyczne dołowania mnie dopadają (tak jak dziś niestety)
 
monia - współczuje pogody :baffled: gdyby do nas powróciła teraz zima to chyba takiego doła bym złapała jak..... no właśnie.. jak nie wiem co. A tak to tylko takie sporadyczne dołowania mnie dopadają (tak jak dziś niestety)
Goteczka masz racje ta moje pogoda jest przygnebiajaca nic sie nie chce przy tym strasznie duzo ludzi choruje :-:)no:raz chodza prawie w krutkich rekawkach a na drugi dzien snieg nie doluj sie zawsze cos dobrego do jedzenia poprawia mi przynajmniej przesylam smak truskaweczek ze smietana i cokrem;-):tak:jadlam wczoraj :happy:
 
Monia wspolczuje takiej pogody...

Iwon pustki bo dziewczynki albo sprzataja przed swietami, albo zmeczone po spacerkach...

ja dzis tylko bawie sie w asystentke i nadzór nad sprzatajacym mezem. ach mile uczucie...
w nagrode zrobilam mu na kolacje twarozek z rzodkiewka i szczypiorkiem...
niech nie gada ze zona zla...
 
reklama
Do góry