reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam :] serdecznie, mnie od wczoraj brzusio pobolewa ale na razie nie pamiekuje zadoznwilam do poloznej powiedziala ze jutro na 12 mam na wizyte przyjsc do gina na badanko a teraz mam lezec w łozeczku i ruszac sie na siku tylko ! Mam nadzieje ze jak jutro jutro mnie zbada nie bedzie chcial abym do spzitala sie połozyła ! w kazdym raie tego bym nie chciala. zastanwiam sie cyz moge sobie nogi do gory podniesc? hmmm

Beata mam nadzieje ze u ciebie bedzie wiso ok i ze w ogole syzbko wyjdziesz z pitala !!
 
Witam się
Dobrze że wczorajszy dzień się skończył bo koleżanka od której miałam dostać wózek obraziła się na mnie twierdzi że obrabiam jej dupę a ja jej przyszłej teściowej powiedziałam tylko że mogła by pójść do pracy bo ma 33 lat a a stażu pracy może z rok a jej dziecko ma 3 latka
Teraz będę musiała sie rozejrzeć za innym wózkiem ale to jest najmniejszy problem teraz bardziej sie martwię wynajmę większego mieszkania i niżej niż 4 piętro
 
ja mam wlasnie nogi wyzej - po to zeby byl mniejszy ucisk na szyjke, cale lozko stoi mi po skosie z jakimis dechami pod nogami...

acha no to juz sobie kłade nogi na sterte kołder zimowych a pryzkryta bede letnia .
kurde bardzo sie boje ze moge kurde wpitalu lezec, ale mam nadzieje ze lekarz mi jakies tablety przepisze i kaze lezec dzien lub dwa.

czy ktoras tez miala jakis bol brzucha ?


hmm w sumie juz przestal mnie bolec ale troche twardy mam brzuch ale nie jak kamien tylko jak napiety miesien cos w tym stylu
 
dziewczyny tylko sie witam, zostalam do 17 z terrorysta, ktory nie pozwala mi nic napisac i wyje jak opetany. sorrki za bledy ale pisze jednym palcem. zaczela sie akcja-spadam. milego dnia.
 
Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty :-)

Az zyc sie chce :tak:

Stopi - moim zdaniem kazda kobieta powinna miec prawo decydowac ja chce rodzic, moim zdaniem to jest niedopuszczalne ze nie mamy prawa same stanowic o swoich waginach! Ja po szkole rodzenia mialam nawet ochote rodzic naturalnie ale jak sie nasluchalam kolezanek po porodach SN i przede wszystkim znajomych lekarek (takze ginek z ktorych wszystkie mialy cesarki na zyczenie), to juz prawie jestem zdecydowana nie rodzic naturlanie :tak: Nawet moj gin jest zdania ze cesarka jest lepsza nie dla matki (bo dla matki jest gorsza) ale dla dziecka. Ja bym tylko chciala by w Polsce szanowano nasze decyzje - jak chce rodzic przez cesarke i oczekuje szacunku, tak samo jak podziwiam i szanuje wszystkie kobiety ktore zdecyduja sie na porod SN. Moze jak masz obawy i boisz sie pogadaj z zaprzyjaznionym lekarzem? Ale zaprzyjaznionym zeby Ci prawde powiedzial jak to jest a nie Twoim ginem ktory ma "prikaz" by namawiac do porodu SN...

Co do karmienia cycem to ja tez jestem za - mysle sobie AsiaJan ze jak zobaczysz Hanusie to taki dostaniesz kopniak oksytocyjny ze figura zejdzie na dalszy plan i zrobisz wszystko by ja karmic naturlanie :tak: A swoja droga to ja tez mam podejrzenie ze nie mam pokarmu - nie cisne piersi ale nic nie bola, nic nie czuje, jakby tam nic nie pracowalo :baffled: Moze dzis pod prysznicem faktycznie pocisne troche? ;-)

Ok, biore ksiazke, lezak i zmykam na moj taras - w takie dni jak dzis to nawet kredyt na 30 lat nie straszny i nie zaluje ze kupilam ten dom :-):-):-)

Milego dnia mamuski - oby same pozytywne emocje sie was dzis trzymaly :tak:
 
Jestem. Wyszłam dosłownie na 10 minut na dwór i padł. Jest taki niedobry, że ręce opadają. Jak dawałam mu kaszkę to się sztywny jak dyszel robił. Musiałam nosić go na rękach i jednocześnie dawać jeść a on wkładał rączki do miski i cały był do przebrania. Nawet zębów nie mogłam umyć. Zostawiłam go z butelką w wózku i popłakał a potem zaczął jakąś konwersację w niezrozumiałym języku. Nie mam sił. Nie wiem jak ja podołam ze swoim dzieckiem. Mam nadzieję, że dam radę. A teraz dochodzi jeszcze brzuch i dżwigać takie 10 kg nie jest lekko.
 
WITAM

JA ZARAZ ZMYKAM NA C.D. BADAN YHH...

KASIUREK - JA WALCZE Z BOLEM BRZUCHA OD WTORKU I CALY CZAS BEZ ZMIAN NO-SPY NIE POMAGAJA I MARZE O ZASTRZYKU PRZECIWBOLOWYM, ALE W CIAZY NIE MOGA MI GO ZRROBIC YHH Z TYM, ZE JA JUZ WIEM ZE TO JELITA I NERKI COS SZWANKUJA.
GINEKOLOGICZNIE WSZYSTKO JEST OK. WCZESNIEJ MIEWALAM OSTRE BOLE BRZUCHA ZWIAZANE Z CIAZA, ALE TO BYM ZUPELNIE INNY BOL. WTEDY TO NIC INNEGO JAK LEZENIE NO SPA FORTE I MAGNEZ I CZEKANIE. WTEDY TO MACICA SIE ROZCIAGALA I WIAZADLA JAKIES TAM NIE WYRABIALY.

DOSIA-SKRECANIE SZAFY TO BYLO IDEALNE ROZWIZANIE NA WCZESNIEJSZE NERWY ZWIAZANE Z LOSIEM. KAZDE WBICIE GWOZDZIKA TO BYL GWOZDZ W CZYJES PLECY HEHEH;-)

GOTECZKO - JAK MNIE CZEKA JESZCZE WYKLAD O GOJENIU SIE KROCZA TO JA CHYBA CHCE GO OMINAC HEHE WOLE NIE BYC SWIADOMA PEWNYCH RZECZY.
TAK JAK BYLAM ZAWSZE ZA ZNIECZULENIEM, TAK PO PREZENTACJI JAK SIE ZAKLADA ZNIECZULENIE I JAK TO WSZYSTKO SIE ODBYWA TO JA JUZ ZMIENILAM ZDANIE . NIE CHCE ZNIECZULENIA. :laugh2::laugh2::laugh2:
A CO SKRECANIA MEBLI TO MYSLE ZE KOBIETY BARDZO DOBRZE SOBIE Z TYM RADZA, CZASEM LEPIEJ OD FACETOW. I TAKA FIRMA GDZIE TYLKO KOBIETY ROBIA REMONT, SKLADAJA MEBLE BYLA BY CALKIEM INTERESUJACA :-D:-D:-D

SLONCE - OJ NIE FAJNIE MASZ Z TA KOLEZANKA. TROSZKE BEZNADZIEJNIE SIE ZACHOWALA. ZWLASZCZA,ZE NIC TAKIEGO NIE POWIEDZIALAS - TYLKO PRAWDE .

BEATKO - NIE PRZYZWYCZAJAJ SIE ZA BARDZO DO JEZDZENIA TAKIMI POJAZADMI ;-) I DAJ ZNAC JAK WROCISZ Z TEJ NIEFAJNEJ WYPRAWY.
 
reklama
kasiakom- jejku,nie zalamuj mnie z tym zusem!!! Ja grosza juz nie mam na zycie i co chwila patrze czy przelew nie przyszedl ... A jakbym miala czekac tak jeszcze z miesiac to nie wiem co bym zrobila....
 
Do góry