reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Witam
wpadałam tylko chwlilke poczytać bo od rana na nogach sprzątanie gotowanie i do tego dal mężusia i synka babkę piaskową piekę oni lubią takie suche buły z mlekiem na podwieczorek wcinać:tak: a pagoda taka cudna że po obiedzie wypad gdzieś zrobimy tylko jeszce muszę pomyslec gdzie :dry:
 
Witam się i ja. U nas niestety pogoda do bani a ja muszę się przejśc do sklepu, bo mi się zachciało wafelków:tak::tak::tak::tak: a mój panicz niestety nie chcę mi iść:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie to nie. łaski bez. Mała Zuzia ma 100 pytań do. Po co? Na co? A dlaczego tak? Mnie już boli buzia od gadania a to wszystko przede mną. Spadam na ten sklep. Odezwę się później.
Ja w tym miesiącu miałam o 100 zł mniejsze wynagrodzenie jak zawsze, może przez to, że luty taki krótki.
 
Hej kobitki ja sie tylko na razie witam w to sloneczne sobotnie południe:-D
Zaraz muszę lecieć na jakieś zakupki bo u mnie w lodówce dominuje światło;-)
Wczoraj wróciłam późno z pracy z potwornym bólem głowy, nawet apap nie pomógł. Tak mnie trzymało przez ostatnie 3 dni, ale dzis ok. To chyba przez tą pogodę, ciśnienie było do bani. Wczoraj wysterylizowałyśmy z koleżanką moją kocicę radosną i teraz przynajmniej bedzie spokójWysylam wszystkim promienie słonka:-D:tak: I odezwę się później!!! Buziaczki dla Was i dzieciaczków!!!
Za tydzień będzie już WIOSENKA!!!!!
 
Witam Kobitki cieplutko!
dziś po raz pierwszy mój maluszek tak fikał że mi się brzuch ruszał:-) cudne uczucie:-):-):-)[/quote]
No to gratuluje Tobie Kochana,moj synus wlasnie wczoraj dal mi takie dwa wyrazne kopniaki,ktore odznaczyly sie na brzusiu,naprawde fantastyczne tak,jak mowisz:-)
U mnie dzis pogoda fajniutka,ale nie mam sily ani ochoty sie ruszac:-)zreszta mam ambitny plan-pierożki:-)
Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dzionka!
 
witam
ja się niestety nie znam na tych przepisach i niewiele rozumiem z tego co piszecie, no ale mnie to nie dotyczy bo niestety jestem bezrobotna:-(

dziś po raz pierwszy mój maluszek tak fikał że mi się brzuch ruszał:-) cudne uczucie:-):-):-)
moja odpowiedz byla odnosnie Robaczka,ale cos mi sie poprzestawialo i wyszlo jakbym ta czesc tekstu ja napisala
 
Dziękuję:-):-):-):-)
kiedyś tylko sobie mogłam wyobrażać jak to jest ale teraz już jestem pewna że bycie w ciąży to naprawdę błogosławiony stan:-):-):-):-)
 
Wiecie ja się zastanawiam bo z tymi witaminami to faktycznie może być coś nie tak.... Bo mnie ginka tez w sumie wręcz zabroniła je brać. Po pierwsze ze względu na moje tycie po witaminach a po drugie ze względu na wielkość dziecka.

Iwon czy dobrze rozumiem, że te witaminy mają wpływ na nasze tycie? ja ostatnio w bardzo krótkim (tydzień!) czasie przywaliłam 2 kilo (to tyle co poprzednio przez 4 tygodnie!) i zgłupiałam w sumie bo nie jadłam wcale więcej. Ale mam baterię do łykania - Feminatal, Żelazo, Magnez - czy to może być od tego? i mam jeszcze wrażenie że zatrzymuję wodę w organiźmie, zwłaszcza że ciągle chce mi się pić

Witam się Kochane bardzo pozytywnie i słonecznie:-):-):-):-)

Rano obudziło mnie słoneczko zaglądające mi do okien, super. :-D:-D Aż chciało mi się wstawać - mimo że pół nocy się wierciłam i podobno nawet krzyczałam przez sen:szok:


Aha, i taka mała informacja!
Wszystkie obce ogłoszenia (czyli takie nie dawane przez Naszą grupę) i jakieś prośby o głosowanie na dzieci będą usuwane.

u mnie znowu bez słoneczka, obudziło mnie o 6-tej inne słoneczko słowami - mama już widno :-D dzięki za interwencję w sprawie ogłoszeń bo działały mi na nerwa (jakaś wredna jestem :zawstydzona/y:)

witam

dziś po raz pierwszy mój maluszek tak fikał że mi się brzuch ruszał:-) cudne uczucie:-):-):-)

Gratuluje :-)

Witam
wpadałam tylko chwlilke poczytać bo od rana na nogach sprzątanie gotowanie i do tego dal mężusia i synka babkę piaskową piekę oni lubią takie suche buły z mlekiem na podwieczorek wcinać:tak: a pagoda taka cudna że po obiedzie wypad gdzieś zrobimy tylko jeszce muszę pomyslec gdzie :dry:

no i ktoś mi narobił smaka :-D ja lubię jeszcze drożdżówkę z mlekiem zjeść ale i babka piaskowa ma u mnie wysokie noty :tak:

Za tydzień będzie już WIOSENKA!!!!!

:cool2::cool2::cool2: ja się nie mogę doczekać! oby i pogoda wiosenna była (ale kurza twarz nie mieszczę się w kurtkę wiosenną)
 
reklama
Serdecznie witamy kosiane mamuśki w piekny słoneczny dzionek :-):-):-) Boziu jak mi tego brakowało :-):-):-) Uśmiech sam się na mordkę wpycha więc pozostaje mi życzyć Wam milusiego dzionka, przesłać po promyczku do tych kobiałek gdzie dziś pogoda z d..y i powoli budzić psiaki na spacerek , bo one przy otwartym okienku popadły w wiosenny letarg i ani myślą o wstawaniu :-):-):-)
 
Do góry