reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Hejka z pracy.
Słoneczko pięknie świeci, chyba WIOSNA idzie!!!
No i chyba pójdę na L4 od 1 kwietnia. Ale to na razie przymiarki.

Kopniaczki i u mnie coraz tęższe, cieszę się z tego bardzo :-), tylko kilogramów przybywa :baffled:
 
Hejka,

juz po pępkowym:-) bylo sympatiko, tym bardziej że na imprezce 3 ciężarne zazdroszczące że koleżanka już po wszystkim:-D maleństwo ma 3100g i 53 cm, poród bez komplikacji i w ekspresowym tempie

Monia Twoj poród w 20 min. to jakiś rekord świata chyba:-D

Anika
też biorę taki zestaw ja Ty - femintala, magnez, żelazo + na dodatek hormony na tarczycę, i jakoś nie tyję od tego w ogole, generalnie praktycznie w ogole nie tyję:baffled: słyszalam że po witaminach dzieci moga byc większe, ale ze mamusie to nie bardzo, może Iwon ma takie jakieś genetyczny lub indywidualne uwarunkowania, że witaminki tak na nia ddzialają
 
Czesc dziewczyny :-)
U mnie pogoda dosc senna ;-) Od rana na zajeciach i dopiero teraz sie pojawiam :-) Stopi co do tej wyplaty z ZUSu to jest dla mnie nadal czarna magia :zawstydzona/y: Na zwolnieniu jestem juz od 20 listopada ale na umowie nie mam nic napisane o wysokosci premii. U mnie w zakladzie jak ktos jest na zwolnieniu to nie dostaje wogole premii.
Baeta dziekuje za promyczki :-)
Milego dnia Kobitki :-)
 
Serdecznie witamy kosiane mamuśki w piekny słoneczny dzionek :-):-):-) Boziu jak mi tego brakowało :-):-):-) Uśmiech sam się na mordkę wpycha więc pozostaje mi życzyć Wam milusiego dzionka, przesłać po promyczku do tych kobiałek gdzie dziś pogoda z d..y i powoli budzić psiaki na spacerek , bo one przy otwartym okienku popadły w wiosenny letarg i ani myślą o wstawaniu :-):-):-)

Beateczko podeślij nam tego słonusia na wybrzeżunio troszeczkę bo u nas chmureczki i ciemniutko:-p;-)

wystawiłam się gębulcem po te promyczki od was, będę fotosyntezować :-D:-D:-D

prawda Anika?:-p;-);-)
 
Anika to zapraszam na babkę ;-)
a ja już po sprzątaniu teraz tylko obiad zrobić i zjeść i spacer
;-)
Chyba za mocno sprzątałam bo mnie plecy bolą :baffled: ale obiadem zajmie się mąż który na czas sprzątania wybył z domu pod byle jakim pretekstem
 
Dzien doberek :-)

Ae dzis sloneczko, a ja znow długo... spałam.

juluszka - Ty zacznij odpoczywac w koncu!!!!!! Nalezy Ci sie !!!!!!! A nie zasuwac caly czas!!!!!!

robaczku- gratuluje ruchów pociechy!!!!!

Dziewczyny ja tez biore witaminy (falvit + magnez) i jakos nie tyje. Faktycznie w ciazy lepiej nie faszerowac sie sztucznyi witaminami, ale jak juz sa w sprzedazy swierze warzywa i owoce ( a nie te sztucznie chodowane). Wtedy to lekarze zalecaja odstawienie witamin w tabletkach i jedzenie duzo warzyw i owoców. My niestety bedac w ciąży zimą powinnysmy brac witaminki. Oczywiscie to jest sprawa indywidualna. Ja na poczatku miałam nie brac (jak wyniki morfologi byly jescze ok) Jak zaczęły spadac to w 2 trymestrze juz mam brac witaminy.
 
ja w poniedziałek mam iść na badanie krwi - jak się okaże niedobór żelaza to pewie też dostanę jakieś witaminki, podobno brak żelaza może też wpływać na skurcze
 
reklama

Anika
też biorę taki zestaw ja Ty - femintala, magnez, żelazo + na dodatek hormony na tarczycę, i jakoś nie tyję od tego w ogole, generalnie praktycznie w ogole nie tyję:baffled: słyszalam że po witaminach dzieci moga byc większe, ale ze mamusie to nie bardzo, może Iwon ma takie jakieś genetyczny lub indywidualne uwarunkowania, że witaminki tak na nia ddzialają

ja biorę feminatal, zelazo, magnes i omege 3 i tyje raczej zgodnie z planem.Oczywiście wolalabym mniej,ale według różnych kalendarzy wagi wychodzi,że na razie moja waga jest w normie, wiec witaminki na mnie tez nie dzialają tucząco. Zobaczymy jak maluch sie urodzi ile bedzie wazyl

ja ważylam 4900, na szczescie mama miala cesarkę
 
Do góry